Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Bud 18.02.14 21:04
« Re: Zimná úroda hothečov
w-a:Když jsem mu řekl, že mně asi ne zná, že se jmenuji tak a tak, tak on, že mně dobře zná, že jsem přece majitel firmy té a té a servisuji u nich svou flotilu >:D >:D Jenže já mu to nakonec vysvětlil, že se plete, kdybys slyšel, jak mu povadl hlas a bylo mu trapně. :-) Jak lezl mladík tam do té zadní části a pak neměl slov. To jeho tatík myslím nedělal. -
poterienko 18.02.14 21:02
« Re: Zimná úroda hothečov
Bud: No jsem rád, že se to vysvětlilo :D. Jsem se lek, kde jsme se naháněli. Já jezdil jen s X5 45d s mkovým podvozkem (boží kombinace sportovnost (ano opravdu) a komfortu) a co se týče závodu A4 vs. X5, tak to byla 30d a nějak nestíhala :D. -











