Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Bully-

    Bully_ 19.02.14  23:10

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Taky me napadl jeden namet, snad se dostanu k foceni. Bude to ale spis o tom aute v extremu, nez nejaka zvrhlost :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 19.02.14  23:00

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    ...teda až na Kyskyho ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:58

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    šmoula: to se dá pochopit různě. Ale škoda, že holky co maj zaregistrovaný auta se už neozývaj a nesoutěžej.
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:57

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Ky: :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 19.02.14  22:51

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    pot: Už chybí jen čtyři kroužky pro teploušky. >:D >:-[]

    Kysky: LOL >:D

    Bud: Ty mi tu o ženách radši moc nemluv. To, jak jsi napsal, že Budova nebude, jsem rozdýchával ještě dlouho. ;-) :'-( >:D

    Leg: To chce pořádný burnout. Tedy jestli nemáš nové pneu. Nebo drift s powerslidem.
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 19.02.14  22:50

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Bud: nevím co je na nich fajn. Ale každý si to sám může vyzkoušet a třeba někomu přijdou příjemný a začne si je kupovat :yes: >:-[] >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:48

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Aha. Ale křováci taky nosí tanga a nemění, tak kdo ví, co je na nich fajn :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 19.02.14  22:39

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Bud: No původně jsem chtěl Doblo dotáhnout na takovej kamenitej sjezd, ale po deštích to bylo jedno bláto. Tak jsem chvíli přemýšlel, jel zpátky domů a napadlo mě toto. Pak už stačilo jen zjistit několik zásadních věcí:
    1) vejdu se do sestřiných tang?
    2) mám ve skříni ještě tu policejní čepici co jsem s ní byl na maškarní jako malej?
    3) vejdu se do nějakých sexy bot?
    Na všechny otázky padla nakonec kladná odpověď, tak jsem jel fotit. Měl jsem trochu problémy, jelikož v některých stinných oblastech bylo všechno ještě bílý od mrazu. Takže jsem skoro přišel i o kulky >:D

    Jo a děkuji za hodnocení fotky. A ano, je to pouze sranda.

    PS: nechápu, jak holky můžou ty tanga nosit :no: 8-s >:D Takovej divnej pocit v ři.ti už doufám nezažiju >:D

    edit: a fotil mě stativ ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:35

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Ale kdo tě vlastně fotil?
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:35

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Ky: Ještě bys ho musel platit :-) Ale máš odvahu! Jako nápad to vypadá jednoduše, ale nakonec, ten skutek je těžší ;-) ...
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 19.02.14  22:28

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Leg: jo chlap >:D a to je právě ten extréém >:D

    Bud: Ano, osobně :-! >:D Přece nebudu objednávat nějakýho kaskadéra ;-) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  22:16

    « Re: Přihlašování do soutěže

    po: že by samotný Kysky?
  • « 00 Reagovat !

    foto poterienko

    poterienko 19.02.14  22:09

    « Re: Přihlašování do soutěže

    Th: Ouč, tak to je síla.

    Ostatní: A hádejte, jakej chlap to asi je :D.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 19.02.14  22:03

    « Re: Přihlašování do soutěže

    No buď-me rádi, že Poterienko neudělal ze své audiny podobné "extrémní" auto !! >:-[] >:-[]

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  21:53

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Leg.: Tak jsem si myslel, že už tu fotku neotevřu, abych si nepřipadal jak ten čtyřprocentní, ale kvůli tobě, jsem to musel znovu otevřít, abych se přesvědčil, že jsem tě nezavedl, ale nespletl jsem se >:D >:D Je to chlap!
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 19.02.14  21:47

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Ááá, to na kyskyho fotke je chlap? Tak to teda zasadne mení pohľad na jeho fotku, ako som písal, na mobile mi to nejde zväčšiť a z diaľky to vypadalo na nejakú atraktívnu ženu. Cítim sa zneuctený, du blejt a potom si kúpim nejaké Samsung veslo, aby sa mi toto už nikdy nestalo. >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  21:37

    « Re: Zimná úroda hothečov

    Tom: Aha, tak ve středu v deset večer? >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 19.02.14  21:35

    « Re: Zimná úroda hothečov

    Středa, je ho v diamantu třeba? :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 19.02.14  21:34

    « Re: Přihlašování do soutěže aneb Zvrhlíci v akci

    Kysky: Fotku máš dobrou, je hodná i do časáku, ale chápej, já chlap a dívat se na chlapa, to prostě nejde. Škoda, že se tu neúčastní soutěže i ženy. Já měl problém i když mně v dětství při focení chytl kamarád kolem krku, ještě byl navíc zpocený po fotbale, pak nás fotili. >:D Ale za tu odvahu a možná i nadhled ( doufám, že to byl jen nadhled a sranda >:-[] ) bys asi měl nějaké body dostat. Tak teď nevím. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 19.02.14  21:32

    « Re: Zimná úroda hothečov

    Na slaboduché narážky ohledně štěrbiny na kapotě už ani nereaguji, když to někoho baví, ať si poslouží >:-[] >:D Já mám to "zařízení" mimochodem docela rád, takže mě osobně to nevadí. Což mi připomnělo, že je dneska středa a blíží se desátá, takže se s vámi budu muset brzo rozloučit ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…