Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 04.03.14 14:21
« Re: Auto roku
wl: >:D Ale ono to tak nebude. MRS bude i nadále (na základě dosavadních jízdních dojmů z Cupry) ultimativnější a dramatičtější. Čas na NS nehraje roli, i když uznávám, že je to marketingovej nástroj jako prase a podléhá mu hodně zákazníků. Já ovšem daleko víc smekám před Seatem (nebo VW Group, to je fuk), že dokázali i s tímhle výkonem a schopnostmi dát do placu ohromně rychlej ale precizně fungující, a když chceš, tak i kultivovanej stroj. :yes:
-
woody-alien 03.03.14 20:44
« Re: Auto roku
Bud: Asi takhle. Já třeba vítám změnu designového směru u nových Peugeotů (i když předchozí 308 se mi líbila, byla taková barokní, jasně identifikovatelná), ale nějak odvařenej z nich zase nejsem. A některé věci se mi vyloženě nelíbí, třeba nacpat ovládání všech možných funkcí jenom na dotykáč. A volanty taky ne, spíš než honosně na mě působěj, jako že u Peugeotů neuměj vyrobit kulatej volant... ;-) Plus ta vysunutá kaplička přístrojů, s tím jsem měl problém u 208 a nepředpokládám, že tady to bude jiný. Na druhou stranu je ta palubka teď taková hezky "uklizená". Ale co se týká nové 308, jsou to jen moje dojmy z fotek. -
Bud 03.03.14 20:29
« Auto roku
Zevnějšek hezký, ale nemohu si pomoct, ten interiér mi vůbec nevoní. Jen když si vzpomenu, jak hezký interiér má Golf 7, to se nedá vůbec porovnat. :-O I ten volant mi připadá nějak pokrčený. ;-\ No možná to je jen na první pohled, třeba si zvyknu a bude se mi to líbit. 8-s A taky nějak divně vypadají v nárazníku ty důlky. Že by parkovací čidla? [odkaz] -
šmoula nešika 03.03.14 14:52
« Re: Vyhlášení výsledků a Cupra - český ceník
WL: :-O :-| Nevěřím svým očím. Taková škoda. :'-( ;-\ Měl jsem to místo rád. Lanovkou nahoru na Pustevny, nechat se na konci vyfotit v sedačce, pak sem, Radegast, Radhošť, zpátky, klobúk na hlavu, dolů koloběžkou... Zm*di z Novinek nám místo této architektonické tragédie informují o dalším výzkumu o hubnutí... 8-s Ale památky dnes nikoho nezajímají, církev toho má dost, stát taky, města zadlužená, kraje nejsou schopny vyčerpat draze zaplacené dotace, soukromníku půjde jen o zisk. Je to pohroma a po vzoru podobných případů zde v brzké době možná vyroste leda tak hnusná betonová krychle někoho, komu se to hodilo do krámu. ;-\ Snad to nejsou jen další sliby a snad toho popelem lehlo jen málo. Budu držet palce. :yes: -
white label 02.03.14 12:05
« Re: Vyhlášení výsledků a Cupra - český ceník
Včera to šlo, dnes taky, ale ráno nevím, to jsem chrápal. V konfigurátoru Leona ta šedá technik je. Je taková kovová (jak moderní "stihačka"), ta Pirineos (i když je na první pohled poměrně podobná) jde na mě už lehce do modra, což nemusím. Řekl bych, že na tom tvém odkazu je spíš Pirineos.
Technik:
[odkaz]
[odkaz]
Pirineos:
[odkaz] -
white label 02.03.14 11:58
« Re: Vyhlášení výsledků a Cupra - český ceník
šn Nemyslím si to. Podívej se na aktuální nabídku barev na Ibizu Cupra, kromë jednoho modrého odstínu je prakticky identická s nabídkou na Leon Cupra. Křiklavčjší barvy na hh zřejmě koncern považaju za out. Më chybët nebudou, ale nějaký dobře trefený odstín žluté by Cupře prospěl, žlutá Cupra, to už je skoro klasika. -
woody-alien 02.03.14 11:58
« Re: Vyhlášení výsledků a Cupra - český ceník
wl: Teď už jo, ale ráno mi českej i slovenskej konfigurátor vyjel úhlednou cedulku s německým nápisem, že je v údržbě. Mám tady před sebou novej katalog na Leona a ta Technik tam není. Mrknu se...
edit: A tak jo, v tom konfigurátoru je. Tak potom nevím, jestli ten okaz, co jsem posílal, je ta Pirineos nebo Technik. Myslel jsem podle katalogu, že je jen jedna šedá. A podle fotky těžko říct. -
woody-alien 02.03.14 11:55
« Re: Vyhlášení výsledků a Cupra - český ceník
šmoula: No počkej, barev na GTI je v konfigurátoru taky jen pár, ale můžeš si za dost nekřesťanské peníze zvolit nějakou speciální "arara" barvu. >:-[] Ale taky se divím, že na Cupru zatím nenabízej nějakou řvavou.












