Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 25.03.14 22:11
« Ukončení přihlašování
Takže končím přihlašování. Za momentík bude play-list a hlasování.
Už jsme byl připraven psát, že jsme se jen o fous vyhnuli situaci, kdy by bylo z nutnosti povoleno hlasovat i pro svou fotku. >:D No, white label to aspoň trochu vylepšil, takže už nikdo nemá medaili jistou. Ani tu bramborovou. Ach jo, to abych zase kvůli bodům rozesílal dárky. >:D Jednomu zlomenou tužku do schránky, druhému koňskou hlavu do postele... >:-[] -
šmoula nešika 25.03.14 21:49
« Re: prihlasujem ako "carless"
... nebo že u jedné docela fajn recenze od ženy (petulinky), která narozdíl od jiných zástupkyň opačného pohlaví sem opravdu chodí čistě jen něco nabrat a předat, byly přislíbeny fotky, které se v omezeném počtu a kvalitě objevily až po pěti letech. -
šmoula nešika 25.03.14 21:37
« Re: prihlasujem ako "carless"
Ano, je to smutné, že je zde řada kvalitních recenzí a diskusí skryta. ;-\ Přečetl bych si rád. Jinak krom několika nadprofesionálních a deníčkových recenzí např. od s-mika, Ronaulta nebo Borka B. se mi ukrutně líbila woodyho zveršovaná recenze + další jeho vylomeniny, a třeba ještě hrozně moc jedna zdejší recenze na stodvaciáše. Takový suchý až černý humor... >:D Ale já většinu času trávím na ACZ na mobilu, tak jen obvykle prolítnu fotky... takže jsem toho zatím moc nečetl. -
David Silver 25.03.14 21:22
« Re: prihlasujem ako "carless"
Šmoula: >:D to já ani nevím kdy jsem se založil >:D Tak do pravěku mé oči nevidí a hlavně všechny recenze kam jsem psal ještě bez mé recenze, tak jsou už pryč :-(
edit: vypadá to, že jsem začal nějak v únoru 2007. Pokud si dobře vzpomínám že recenzi jsem udělal po půl roce -
poterienko 25.03.14 20:13
« Re: A já se přihlašuji trochu "careless"...
Jsem tak přemýšlel, jak by se Antiho fotka dala udělat tak, aby to nebylo protiústavní a dostal jsem pekelný nápad. Vyvolat si tu foto na ntb jako velký plakát, pověsit před auto a vyfotit to přes interiér. Proč mne tyto ochcávky napadají tak pozdě? :D.
Kdo ještě přihlásí foto? -
šmoula nešika 25.03.14 19:42
« Re: prihlasujem ako "carless"
Kysky: Myslíš to s tím autem? No antiho auto to určitě je, možná přímo replika, a kdyžtak se dá zapsat jako tuningový díl interiéru... >:D Dávaj na to v Tschechistanu 8SD?
Jinak gratulace k 13000. Opět jsem si večer dělal zálusk a opět jsem měl X998. >:D












