Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
šmoula nešika 26.03.14 22:33
« Re: Hlasování
WL, tuzenář pot: Už jsem toho poterienkovi do SZ napsal o našich sídlištních tuzeninách mnoho. Ale dnes jsem byl opět zklamaný, že jsem si na to venčení psa mobil zapomněl. Potkal jsem totiž na první pohled normální feldu, která měla ovšem nový retrokladivní tuning style. Pravý blatník ťukla tak přesně, že se místy původní A prolis transformoval v křivku Tornádo z fáva... >:D Pro ty, co nevědí, oč jde, doporučuji fotky profilů + např AR 164 na to tornádo (mají ho i novější audiny). -
white label 26.03.14 21:47
« Re: Hlasování
w-a
Tak o tenhle typ křídel není nikde nouze, včetně parkovišť u Tesca. Zrovna nedávno mě "zaujaly" dva tuzingy, v jednom případě se jednalo o jedničkový černý Superb 1,9 TDI s doslova megakřídlem vzadu a "aeroradlicí" vpředu... a pak v Olomouci v Šantovce Žiguli 1200, který měl tak vytuzené pružiny, že se i prázdný skoro dotýkal zadkem země plus spousta dalších vylepšení, včetně výrazného barevného optického tuzingu. Skoro mě mrzí, že jsem to nevyfotil na mobil. 8-s -
David Silver 26.03.14 21:22
« Re: Show must go on....aneb Hlasování pokračuje
1. Leg - i já jsem si vzpomněl na své dětství :-) 8 složených modelů (7 z 2WW, jeden L-39) a pak splněný sen můj miláček Panavia Tornádo, tenkrát něco kolem 600,-. Trup jsem složil, dostal se až po kabinu a závaží do špičky čumáku. Nedařilo se, nedařilo a nedařilo až jsem jeden večer kdy jsem u něj seděl už několik hodin a furt ztloukal olívko aby se tam vešlo, jsem s ním flákl o zeď a od tý doby jsem už neskládat :'-(
2. Poterienko - myslel jsem že kecáš s tima výbušninama, ale fakt to je bombcar ty bombometčíku :-) Velmi se mi líbí vyfocení samotného auta
3. WL - německy neumím a dík, ani nechci. Ale ten hákáč prostě.. >:D
_________
Bohužel se nevešel WA. Sice pobavil, ale o něco málo míň jak WL, proto tentokrát jen brambory -
woody-alien 26.03.14 20:44
« Hlasování
1. Kysky
2. poterienko
3. white label
Kysky - do puntíku vystižené téma, výborná práce
poterienko - Call of Duty neznám, ale ta fotka se mi vážně líbí
white label - oceňuji snahu prodrat se do TOP 5 >:-[] a navíc mi "Doppelt Kanone" hodně připomněl slova Davyho Jonese, jimiž zahájil palbu na Černou Perlu : "Ať okusí naše trojče". Jistě, v tomto případě dvojče, ovšem Bludný Holanďan byla prémie, zatímco VW stále jenom super-mainstream. >:D












