Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 26.07.14  19:11

    « Re: Poslední den přihlašování

    Šmoula: >:D Tak to má ještě lepší >:D

    Iudex: děkuji za chválu :-)

    A hlasování: ač jsem dlouho nechápal jak můžu srovnávat dvě úplně rozlišná témata, a stále mi to nejde pořádně do hlavy... >:D tak nakonec se s tím poperu následovně

    Parodie je prostě o tom kdo si nejvíc vystřelí. Když poterienko přihlásil svoji fotku, tak jsem dostal neskutečnej záchvat smíchu, což jeho fotku vystřelilo na stupeň nejvyšší alespoň u mého hodnocení.
    Woody - úplně tohle mě kdysi dávno napadlo když jsem tu fotku uviděl, takže palec nahoru
    Iudex - často jsem velmi úchylný jak jste již mohli poznat, ale jelikož jsem na mobilu při prvním pohledu po přihlášení neviděl dámské boty, tak jsem tu fotku lehce nechápal. Na počítači mi to došlo a pobavilo :yes: A přesto že je to úplně o jiném tématu, tak jsem si vzpomněl na film Kam se poděla sedmá rota, když jim vypadli mrtví němci. Bohužel dneska jen těsně pod bednou

    Prázdniny
    Peter21 - moc pěkný prostředí, jen bych vylepšil kompozici, úplně mi to takto nesedí
    Vranis - to o čem se mi zdálo po nocích už jako malému klukovi. Kabrio s vrtulí na předku a slunný den okořeněný vyjížďkou při západu slunce. Klukovský sen prostě. Škoda že je to jen mobilem
    Smarek - luxusní fotka! Je hezký že i auta chodí po turistických značkách, jen bych ho tam nechtěl potkat na kole >:D

    Závěr:
    1. Poterienko
    2. Vranis
    3. Smarek
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 26.07.14  14:19

    « Re: Poslední den přihlašování

    Kysky: No vidíš. Moje babička má narozky někdy co tvůj bratránek svátek a jmenuje se Eva...

    Hodnocení napíšu asi v pondělí.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.07.14  12:51

    « Re: Hlasujem

    iudex
    Velmi vtipný alibismus:
    "K technickej stránke by som musel byť hnidopich, aby som vytkol detaily typu doprava padajúca fotka, ale nechcem byť." >:D >:-[]

    P.S. Neřekl bych, že ta fotka padá doprava, i když to tak podle střechy vozu vypadá, jenže podívej se třeba na sloupek plotu, nebo stromky v pozadí.
  • « 00 Reagovat !

    foto Vranis

    Vranis 26.07.14  09:46

    « Re: Hlasujem

    Iudex: Diky za koment. Ako som uz nizsie pisal, fotka bola urobena mobilom alcatel a povodne ani nebola zamyslana ako sutazna takze o to viac si cenim koment :-) co sa tyka hlasovania tak za mna je poradie nasledovne
    1. Kysky
    2. Smarek
    3. Peter 21

    Vsetky tieto tri fotky pre mna predstavuju akesi dobrodruzstvo a naozaj sa mi velmi pacia :yes: Ak mam byt uprimny tak prve tri miesta mi boli hned jasne ale dlho som vahal v akom poradi zahlasujem. Kazdopadne super praca :-) :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto poterienko

    poterienko 25.07.14  23:08

    « Re: Hlasujem

    Iudex: Děkuji za koment a hlas. Zítra kouknu do PC i na ostatní fotky, protože mám pocit, že ta přihlášená nepadá, ale ten dojem dělá postavení auta na rovném povrchu a můj sexy postoj.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.07.14  22:50

    « Hlasujem

    Tak keď som tu, rovno zahlasujem.
    Kysky: z toho, čo si tu o sebe ako bikerovi písal je zrejmé, že toto je presne Tvoje leto: bike, ktorý evidentne nie je leštenkou stojacou na stojane, ale heavy duty stroj, ktorý naviac ladí s pracovným autom. Drobné výhrady by som mal ku kompozícii, trochu moc poorezované auto i bike, ale farebná úprava mi naopak sedí. Dobrá práca, po víťaznej na tému auto a armáda asi Tvoja druhá najvydarenejšia.
    Poter: tak u mňa jasný víťaz. Nielenže si mal odvahu spraviť si srandu z vlastnej fotky, ale aj ísť s vlastnou kožou na trh a nahodiť sa do gala. Vtipné, dokonale parodické, skrátka perfektné. K technickej stránke by som musel byť hnidopich, aby som vytkol detaily typu doprava padajúca fotka, ale nechcem byť. Jasné a zaslúžené zlato.
    Peter21: predovšetkým vítam v súťaži a oceňujem takúto petrolheadskú fotku. Hneď ako si ju pridal, pozrel som si na jútjúbe toto "rumunské Stelvio", podľa Clarksona "better than Stelvio". Avšak potenciál miesta sa mi zdá trošku slabšie využitý, technicky, expozične výhrady nemám, v danom počasí sa ťažko dalo vyťažiť viac, ale ku kompozícii isté výhrady mám: zbytočne značnú plochu zaberá nezaujímavá krajnica vozovky a naopak cesta sa rýchlo stráca vľavo, chcelo by to tú cestu zakomponovať do záberu tak, aby trochu viedla zrak po fotke. Ale nechcem byť na nováčika prísny, tematicky je to stopercentné a výlet to iste musel byť skvelý.
    Vranis: vydarená foto, má to taký správne letný fíling, človeku sa vynorí pred očami film Jízda a predstava pohody a bezstarostnosti. Teda impakt na 100%. Technicky je to žiaľ mobil (či nejaký kompaktík) a je to vidieť: šum, odlesky a prasiatka. Ak by to bolo technicky solídnejšie, boduješ vysoko.
    smarek: toto je dokonalý príklad, keď sa zaujímavá scéna zachytí technicky kvalitne; je vidieť, že autor sa fotením živí. S ohľadom na zachytenie evidentne obrovského dynamického rozsahu scény to tipujem na fullframe a buď je to HDR z viacerých expozícií, alebo maximálne vytiahnuté tiene. Bez ohľadu na techniku a spôsob je dôležitý výsledok a ten je dokonalý. Ukážková je i kompozícia, tretinová, auto majúce priestor pred sebou atď. Ale hlavne to má atmosféru. Pri téme Moje auto a prázdniny jasný víťaz.
    woody: keď to takto postavíš veda matiiho fotky, až sa divím, že to nikoho iného nenapadlo, tak sa táto paródia vyslovene pýta. Pobavila a pýta si umiestnenie.
    ja: no comment, len dúfam, že z toho nik nebude vyvodzovať žiadne závery, podobnosť so žijúcimi osobami nie je žiadna a ak je, je čisto náhodná. >:-[]
    Tentokrát to bolo ťažké, boli traja silní kandidáti na prvenstvo.
    -------------
    1. Poterienko - o prvenstve rozhodla hlavne odvaha a humor;
    2. smarek - jasný víťaz druhej súťažnej témy
    3. woody - vtipné a trefné, ale je tu Poterienko, tak tentokrát len bronz.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.07.14  22:27

    « Re: Hlasování zahájeno

    Vše nej (včetně GTIP) woody! :yes: >:-[] ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.07.14  22:25

    « Re: Konec přihlašování, zahájení hlasování

    iudex: Njn, takhle je to s těmi komplikovanými tématy. Takový Moje auto a prázdniny daj člověku zabrat, to se nenechá nic dělat. >:D 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.07.14  22:17

    « Re: Konec přihlašování, zahájení hlasování

    Tak sem prídem s očakávaním, že medzi 21:30 a 22:00 sa prihlási najmenej 5 ľudí (minimálne labelovu fotku o 21:57 som nabetón čakal) a nič. 8-s
    Ešteže nám helfli nováčikovia (ktorí majú aspoň vyššiu šancu premeniť premiérovú účasť na medailovú). ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.07.14  22:05

    « Hlasování zahájeno

    Hlasovat můžete až do 28.7.2014 do 22.00 hod. Přihlášeni jsou:

    Kysky
    poterienko
    peter21
    Vranis
    smarek
    woody-alien
    iudex

    A zde můžete vidět jejich výtvory: [odkaz]

    eliot - díky ;-) Dárek už jsem si nadělil pro jistotu sám. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.07.14  22:03

    « Konec přihlašování, zahájení hlasování

    Je 22.00 a nějaký drobný (než jsem se posbíral, Kysky >:-[] ) a ukončuji přihlašování. Zároveň zahajuji hlasování za Červenec 2014.
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 25.07.14  22:00

    « Re: Poslední přihlašování

    Woody pod stolem mává a prd >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto eliot

    eliot 25.07.14  22:00

    « Re: Poslední den přihlašování

    Nafotit jsem nic nestihl nebo se nenaskytla vhodná příležitost (tak snad tedy v srpnu). Taky přeju všechno nejlepší k svátku, woody. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.07.14  21:57

    « Poslední přihlašování

    Coming Soon - 25. 8., 21:58! :-O >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 25.07.14  13:35

    « Re: Poslední den přihlašování

    iudex: i vzpomínat se má, pokud vzpomínáš v dobrém ;-) >:D

    Šmoula: Jo to ti já neřeknu, woodyho znám stejně jako ty, možná ještě míň. Ale jsou i tací chudáci, kteří mají svátek a narozky v jeden den, případně třeba týden po sobě. A nejhorší můj bratránek. Narozky 1.12. , svátek 17. 12. a Vánoce 24.12. >:D Toho fakt lituju. To já to mám bezvadně rozvržený - dárky dostávám pořád, a když ne, tak si je nadělím sám >:D Pro info 15.6. svátek, 15.10. narozky a Vánoce to jediný kazí že nejsou 15týho >:D >:D

    woody: >:D no už kolikrát jsem si chtěl s labelem podat ruku, ale vzhledem ke vzdálenosti to nikdy nevyšlo... :-O
    Není co zavidět. :-! Naše turbína odstřeluje dobře, akorát u 4000 to pomalu končí. v 4200ot. už žádná sláva a v 4600 kam jsem ji při zkoušce dostal tam už to jelo furt stejně, žádný zrychlování >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.07.14  12:49

    « Re: Poslední den přihlašování

    Kysky: Ty si podej ruku s white labelem.... >:D O svojí R4 ti vyprávět nebudu, ale věz, že má lineární nástup, jde moc hezky do otáček a těsně před omezovačem lze zažít i klasickou výkonovou špičku. Žádný moderní turbo, ale ještě stará dobrá, emisema (a věkem) neuškrcená atmosféra. >:D >:-[] ;-)

    PS: Narozeniny mám jindy, ale i tak - starší než já je už jenom kladenské uhlí, ale zase s ním není taková sranda. >:-[]
    A když už jsme u toho, tak si sám sobě k svátku zahraju i patřičnou píseň od mé oblíbené kapely ;-) [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 25.07.14  12:30

    « Re: Poslední den přihlašování

    Kysky: Doufám, že jsi to myslel s tím věkem ze srandy, jinak by byl woody chudák mít v jeden den svátek i narozky. Každopádně se přidávám k přání.
    Jinak mně hrozně utíká tenhle týden... ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.07.14  12:21

    « Re: Poslední den přihlašování

    Kysky: woody už nemôže o SVOJOM R4 TDCI hovoriť, ako sám povedal, táto životná etapa už je za ním. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 25.07.14  12:08

    « Re: Poslední den přihlašování

    Woody: mluv o svý R4 s turbodýzlem >:D :-!

    PS: všechno nejlepší k svátku... tyjo to ti už dneska je 42? to by člověk neřekl jak to letí >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.07.14  10:08

    « Poslední den přihlašování

    Přihlašovat své fotky do soutěže můžete ještě dnes 25.07. do 22.00 hod. Zatím jsou přihlášeni:

    Kysky
    poterienko
    peter21
    Vranis
    smarek
    woody-alien
    iudex

    A zde můžete vidět jejich výtvory: [odkaz]

    Tak doufám, že se ještě někdo přidá a nebude to tady jako s R4 turbodieselem, kdy po úvodní hluché pasáži následuje chvilkové prudké vzedmutí a následně už to jenom umírá. >:-[] ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…