Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 10 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 06.08.15  22:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Pár fotek z dnešního ježdění na brněnském okruhu a jeden moc pěkný Lotus >:-[]
    Fotky žádná sláva, hold gramlavé ruce :-)
    [odkaz]
  • « 10 Reagovat !

    foto Bully-

    Bully_ 06.08.15  14:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Taky to mam z ruky, jsem kus za Vyskovem, ale jedu. SK-Ring jisty neni, ale zkusim to :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 06.08.15  14:33

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Bully_
    Láká mě to, ale mám to v tom vedru trochu z ruky...Slovakia Ring 16.8 je ale jistota :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Bully-

    Bully_ 06.08.15  14:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    A kdo jede na ten Masarykuv okruh dneska vecer? :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.08.15  06:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Thom: Dneska bohužel nemám čas. Škoda. ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 04.08.15  20:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Woody - nedojedeš se podívat zítra do Mostu na závod Carbonie ? Měl bych tam po půl čtvrté být ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 03.08.15  10:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    No tak on to v podstatě zachránil Bully, protože dva z těch kámošů se přijeli podívat na Exige a Mojito taky >:D Já tam byl minule, ale to bylo vedro kolem 35 stupňů a bylo tam jen tak 10-12 aut a ke všemu nic moc :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 03.08.15  09:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Thomasino

    Tak to by mohla být na slovakia ringu pěkná grupa....možná přiletí i Štefan [odkaz] >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 03.08.15  09:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Thom: Tak hlavně, že jste to zachránili. ;-) Ten pán v bílém vedle Bullyho si zřejmě zkouší posaz (resp.vzdálenost sezení od země) v Exige nanečisto. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 03.08.15  09:29

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    No kdyby tam nedorazila část naší bandy, tak by tam kromě Bullyho Exige a jednoho poladěnýho Preluda vedle něho, nebylo moc na co koukat >:-[] >:-[]
    Od nás zleva: Focus RS, 2x Megane R.S., Céčko AMG Black Series, 370Z Nismo, žlutý (půjčený) Cayman S ;-) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 02.08.15  23:48

    « Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Pěkný meet. A rozmanitý - od Espace po C 63 Black Series. :-! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Bully-

    Bully_ 02.08.15  23:15

    « Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Mojito:
    neni zac. Jsem rad, ze se ti to libilo :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.15  23:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Mojito
    To my se tady tak (vzájemně) dobíráme, nemůžeš to brát úplně vážně... ;-)
    Na druhou stranu je to pořád lepší, než ty lila pruhy na i30. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.15  23:05

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Toho Caymana má kdo?
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 02.08.15  22:43

    « Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Jinak dneska fajn srazík Kafe a káry v Brně u Boby :yes:
    Prima pokec, rád jsem tě Bully zase viděl, snad to stihnu i ve čtvrtek, ale za 2 týdny na Slovakiaringu to bude určitě prima!
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 02.08.15  22:20

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Za to jsem nechal Mojita i chvilku řídit ;-) :-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Mojito-s-Feferonkou-RSKa-

    Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.08.15  21:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    horal - já ty pruhy viděl a můj názor je ten, že z designovýho pohledu to autu dost pomohlo, opticky to vypadá dobře a dalo by se říct i decentně. Jestli je tam Martini, Coca Cola či jiný nápis neřeším, jde o celkový dojem a sladění barev. Thom ví, že jsem z jeho výběru barvy na MeRS nebyl 2x nadšený, některý věci jsem mu zkritizoval, ale v tomto případě to "rencka" trochu "rozzářilo". Ale znáš to, sto lidí, sto chutí :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Mojito-s-Feferonkou-RSKa-

    Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.08.15  21:16

    « Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Bully - chtěl bych ti touto cestou ještě jednou poděkovat za fajn svezení i pokec, dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a opravil si pár polopravd, či lží, co o Exige koluje. Byl to velmi, velmi intenzivní zážitek :yes: ....já tam vlastně přijel hlavně kvůli tvýmu Lotusu :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.08.15  20:53

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    V podstatě máte pravdu oba, vypadá to sice fakt divně, ale hlavně, že se to líbí Thomasinovi, a předpokládám, že i jeho (břišní) partnerce (pokud teda nedošlo v tomto ohledu k nějaké závažnější změně) ... >:-[] ;-)

    P.S. Evidentně to na něj působí agresivně, třeba na mě (pro změnu) spíš dětinsky, ale možná se jen Thomasino přidal k nám (s woodym) a pomalu začíná fušovat už I(T) do obchodu s chlastem. Třeba by nebylo od věci připsat na dveře Megie (v místech, kde má policie napsáno "pomáhat a chránit") "protřepat-nemíchat", neboť jak v úvodu potvrzuje i on, "každý to má rád jinak,". :-O >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.08.15  19:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Kafe&Káry Brno vol. 4

    Každý to má rád jinak, každému se (naštěstí) líbí něco jiného. Na živo to navíc vypadá lépe než na fotce. Pár lidí co to vidělo na živo se vyjádřilo, že je to dobrý a i s tou šedou metalízou je to OK. Důležité ale je, že se to líbí mě ;-) Stejně už to začíná být spíše "race-car" než "daily-car", takže za mě proč to něudělat malinko agresivněji >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…