Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Emel 18.09.15 13:13
« Re: Malé zamyslenie o zábave na cestách
Iudex: ad nevypínatelné ESP - dá se přes kabel naprogramovat, jak se má ESP chovat v různých režimech, včetně toho, že může být úplně vypnuté. Na Octavii mě to netrápí, ale na GTIP by to mohlo být zajímavé... příklady nastavení jsou (normální / smáčknutí / podržení):
9 (default): Activated / ASR off / ESC sport
6: Activated / ESC sport / ESC off
7: Activated / ASR off / ESC off -
Brandon Walsh 18.09.15 12:54
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
woody ak by neskončil na odťahovke a import nerobil nič iné iba rozmýšlal ako sa ťa zbaviť, tiež by som to neriešil ;-) najviac ma dorazilo presviedčanie, že auto odťahované nebolo
na druhej strane vyriešilo to dilemu do budúcna RS vs CTR >:D -
woody-alien 18.09.15 12:29
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Brandon: Naprosto ti rozumím, ačkoliv sám jsem zatím s novými auty neměl žádný problém. A když už (nedávno mi u Dacie začla drhnout pětka), přístup servisu byl příkladný. Zkouška, uznání reklamace, bezodkladné objednání na servis, oprava, všechno funguje. Nicméně lidi jsou z těchto případů jako potkal tebe někdy vyplašení až moc. Bratr mi nedávno volal, že 1.2 Tce mu za studena jakoby cuká. Když k nám přijel, tam jsem to vyzkoušel a vůbec nic. Všechno v pořádku. Tak mu říkám: "Ty woe, to ti necuká motor ale tak maximálně ještě nezahřátá noha na spojce." >:D -
Brandon Walsh 18.09.15 12:08
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
uvidím ešte sa neviem rozhodnúť, no už to nie je ono pomaličky prestávam čakať kedy sa pokazí, ale ak sa ma niekto opýta ako som spokojný poviem iba, ale celkom to ujde no bez odťahovky vydržal 10 000 km >:-[] no na druhú stranu leštil som ML a majiteľ povedal, že jemu to isté spravilo už tri krát, čo pri 5 krát drahšom aute by ma nasralo oveľa viac >:D ale jemu to aspoň vždy spraví na benzínke
edit: zabudol som dopísať prečo ho rozmýšlam predať, nie že by som bol multimilionar (zatiaľ >:D ) ktorému je jedno tá strata x tisíc eur pri predaji nového auta, ale ten prístup, ktorý predvádza Ford import je na zaplakanie, nemienim mať auto, kde pri probléme sa nemám na koho obrátiť. Čudujem sa, že na SVK je taká veľká ford komunita, aj keď každý si vytrpel pri problémoch svoje. -
iudex 18.09.15 11:55
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Práveže Sporstvan nie je ešte autobus, nie je to klasické MPV á la Touran a i jazdné vlastnosti sú vraj veľmi blízke východiskovému Golfu.
Btw. ako stojíš s Focusom, stále ho chceš predať? To Tvoje sklamanie bolo priam hmatateľné. Btw. moje Mondeo o pár dní oslávi 4 roky a bez jedinej neplánovanej návštevy servisu. Ale tie vlaky stále sledujem. ;-) -
Brandon Walsh 18.09.15 11:29
« Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
jejda thomasino ma novú mrdku (už nie len) do mesta >:D tak veľa štastných km prajem aj keď tieto autobusy nie su podľa môjho vkusu. S ovládaním tempomatu sa netráp, horšie ako vo forde to určite nebude, kvôli nastaveniu som skoro rozbil auto s 50 km na tachometri >:-[] -
Thomasino 18.09.15 09:30
« Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Ale joo, já jsem s tím spokojený, je to auto po kterém jsem již delší dobu pokukoval, konečně mám taky xenony, nebo dokonce bi-xenony, samozřejmě parkovací čidla vpředu a vzadu. Jo a ty výborné sedačky ErgoActice s masážní funkcí u řidiče... Akorát zklamání, že jsem si myslel, že to natáčení bi-xenonů funguje v normálním provozu a prý jen do 40 km/ hod :-O :-O To pak na okreskách moc nepomůže :'-( Uvidíme, vyzkoušíme... Čudlíků na volantu je tolik, že netuším který na co je, zatím nevím ani kde se zapíná tempomat ;-\ Jo a taky je tam s tím multifunkčním volantem vyhřívání volantu... -
Thomasino 18.09.15 09:27
« Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Viděl bych to jen na folie na okna na jaře, ostatní asi zůstane jak je. Jo a možná drobné vylepšení audia, takže zase vytlumit min. přední dveře a dát kvalitnější repro. Což udělá hodně moc a nestojí to tolik peněz :-) Možná se spokojím i s těmi 16" koly, na živo to není tak hrozné a na řezání zatáček to stejně až tak nebude >:-[] >:-[]
(no ikdyž trochu jooo...) -
iudex 18.09.15 08:20
« Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Tom: blahoželám k novému autu. A si zbytočne skromný, resp. auto nedôvodne podhodnocuješ, pre mnohých je to možno sen a ideálny rodinný povoz, je dostatočne veľký, praktický, dobre vyzerá, má slušný motor, výbavu, určite nestál úplne málo, skrátka ak na to prestaneš pozerať cez prizmu Tvojho okruhového špeciálu, je to super auto. -
woody-alien 18.09.15 06:48
« Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno
Thom: Pěkné, nakonec to celkově i trochu připomíná váš bývalý C-Max, což míním jako chválu. ;-) Tak šup, šup - vyměň péra, polaď podvozek, přiveď luft k brzdám, vyhoď zadní sesle, sundej zadní stěrač, nějakej polep a honem s tím na Smyčku. >:-[] ;-) -
white label 17.09.15 13:15
« Re: Přihlašování zahájeno
w-a
To je pravda, "pár" konfigurátorů jsem při té pouti důkladně prozkoumal..., mamka nakonec trvala na autě velikosti Pola, CX-3 jí přišla zbytečně velká zvenku a přitom téměř stejně malá (jako Polo) zevnitř. Barvu si vybírala selektivně, chtěla nějakou světlejší metalickou, nejdřív z jejího výběru vypadla oranžová metla (tu ať si prý koupí pan Sobotka), pak bílá perleť (až příliš světlá = nepraktická) a nakonec ta červená Sunset. Ta béžová je prý pěkná, decentní a praktická zároveň, navíc ladí i k vnitřnímu dvoubarevnému čalounění. :-)
[odkaz]
Škoda, že ten strop nejde objednat tmavý (nebo aspoň béžový) a je možný pouze ve světle šedé. -
white label 16.09.15 12:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Koncern
w-a
Máš pravdu předsedo, u nás teď taky vyhrálo finálový duel Německo (s Japonskem).
[odkaz]
Na české poměry je to vlastně individuální konfigurace s 1,2 TSI 81kW (7st.DSG), protože k nám se standardně ke CrossPolu dováží jen verze s 66kW.
Mělo by přijít za měsíc, tak doufám, že nedopadneme se slibovaným termínem podobně jako ty.









