Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 19.09.15  22:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    České evo se nedá číst. Z některých z angličtiny přeložených frází mě bolí hlava, a mnohdy jsou obecné a nejednoznačné. Faster je hodně v pohodě (až na pár pravopisných & typografických chyb).

    P.S.: Dneska jsem "tunil" auto. Bohužel jsem neměl ideu, jak to fotograficky zdokumentovat do fotosoutěže. Achjo. :-(

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 19.09.15  22:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Já mám teda mnohem raději EVO, i když mě taky naštvali s tou novinářskou kachnou ohledně GR420 ve Frankfurtu.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 19.09.15  22:41

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Cov: pokiaľ ide o autá, je Speed fajn, akurát ma prekvapili tie "lajfstajlové vsuvky" o móde či novinkách v elektronike, to v časáku o autách nemusím. Btw. Honza sa musí tešiť, že im pribudol ďalší čitateľ a predplatiteľ, dokonca zahraničný. >:D
    Ad okruh: práve som pozeral video z prezentácie Octavie RS230 a na okruhu mali kolíky označujúce apexy, to je celkom fajn pomôcka: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 19.09.15  22:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    iudex
    Zkus to napsat Honzovi Červenkovi...už se znáte ;-) že vydávají Madam Evu >:D

    PS:Letos už to na okruh nevidím, dozadu jsem přezul čisté gumy, ale tuším že se letos ještě potkáme ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 19.09.15  21:26

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Bran: nie sú to hmlovky, sú to malé žiarovky v hlavných svetlách, ktoré svietia do boku. Ich práca je jasne viditeľná. Na rozdiel od nich čo sa týka natáčacích bixenónov, ja ich prácu nejak nepozorujem, až som sa musel uistiť, že ich skutočne mám až tak, že som zastal a točil volantom, kedy som si naozaj všimol posun svetelného kužeľa.
    Inak minulý víkend som umyl obe autá (btw. ako obvykle v pondelok pršalo a obe autá zmokli) a Golfa som dokonca navoskoval tvrdým voskom, ale výsledok bol veľmi neuspokojivý: na karosérii mi zostávali akoby mastné fľaky, nevedel som to vyleštiť do pekného lesku. Kde robím chybu?
    Btw. predplatil som si český Speed a ešte som ani nestihol komplet prečítať septembrové číslo (s porovnávačkou CTR, M RS a GTI), už mi prišlo októbrové. Test Caymanu GT4, Octavie RS230 na SK Ringu, porovnanie Focusu ST v benzíne a dízli. Ale okrem takýchto zaujímavých testov je tam aj veľa vaty, ako napr. celostranové názory redaktorov a najmä nemotoristická vložka typu oblečenie, elektronika a pod., čo moja polovička okomentovala, že to je taká mužská obdoba ženského mesačníka Madam Eva. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 19.09.15  09:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    do 40 prisvecujú hmlovky, vidím, že odborníci sú v každom show roome, keď ma to živí tak sa o tie auta aspoň trochu zaujímam :no:
    včera prišlo na rozleštenie škrabanca ročné cls a veľmi chválil multibeam led, tak som si pozrel čo to je a stoja 1908 Eur, niekto za to kupuje jazdené auto >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  17:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Taky jsem si to myslel, prodejce při předávání ale říkal, že prý jen do 40 km/hod :-(
    Asi tomu prdlačky rozumí >:D
    Nebo si to spletl s těmi jednoduchými xenony co jsou v Comfort Edition (a Marathon Edition), který nemají ani LED denní svícení...
    Moje "Karkulka" (jak ji zatím říkám) by to snad mít měla.
    [odkaz]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 18.09.15  16:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Th
    Hodně zjednodušeně, kam namíříš volantem kola, tam to i svítí...
    Podle konfigurace cos tu dával, máš tu dražší verzi bixenonů, takže by ti to mělo taky chodit s volantem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  16:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    No tak konečně ty stopařky nepřehlédnu :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 18.09.15  16:01

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Natáčí se to úplně parádně :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  15:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Takže se to fakt bude trochu natáčet do stejného směru ?? :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 18.09.15  15:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Th
    Do 40km/h může fungovat statické přisvícení (typicky mlhovkami), ale ne pohyblivý bi-xenon, který mám např. v Allroadu, nebo u G6 GTI.
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 18.09.15  14:40

    « Re: Re: Re: Re: Malé zamyslenie o zábave na cestách

    Emel: Přesně, člověk má mozek na to, aby s ním myslel. A já mám raději, pokud je rozhodnutí jestli vypnu nebo nevypnu ESP čistě na mě. Třeba jako u Swifta. ;-)

    Co se týká toho teplého lidkého slova, včera mi pro změnu přišla datová zpráva definitivně uzavírající příběh zdemolovaného Transita. No vidíš, ani celých 5 let to netrvalo. >:D Psali mi z Policie ČR, že obdrželi z Maďarska pravomocný rozsudek a tím pádem celou věc uzavírají. V té úřední zprávě použili cca pětkrát slovo "VYPLÍVAJÍCÍ" a neohroženě na tom trvali až k závěrečným podpisům. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  14:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    iudex - až jsem měl Slovakiaring naježděný a věřil jsem si, tak po komplet vypnutém ESP jsem tam zrychlil asi o 2 vteřiny (na skoro semislickách) >:-[] V táhlých dlouhých si to i při posunutém ESP na SPORT občas lehounce přibržďovalo :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 18.09.15  14:21

    « Re: Re: Re: Malé zamyslenie o zábave na cestách

    Woody: ale vždyť je to hezké že ti někdo píše, není nad teplé lidské slovo...

    Vypnutí ESP asi není nic proti ničemu, máš k dispozici 3 režimy tak jeden z nich klidně může být ESP Off.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  14:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Tak to musím mrknout jak se přesně jmenují >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 18.09.15  14:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Tom: to sa pletieš, Toyobaru malo Michelin Primacy HP (ktoré mám na Mondeu). ;-)
    Emel: ja s nevypínateľným ESP nemám problém ani na okruhu. Tam dám ten režim ESC sport a ešte sa mi nestalo, žeby zasiahol, ten limit má asi dosť ďalej, plus na suchom drsnom asfalte Slovakiaringu adhéziu len tak nestratíš, to skôr žerie gumy. Naopak na bežnej ceste som za ESP rád, tam ho nevypínam nikdy.
    Brandon: tiež Ťa chápem, skrátka ak Ťa auto zradí, ťažko ho môžeš mať rád a ako raz stratíš dôveru k značke, obnovuje sa ťažko a človek skôr nie je ochotný to znova skúšať. Ja som vždy vnímal moje Mondeo ako dostavník, žiadne city, ale tým, ako poctivo a zatiaľ bezporuchovo slúži, ho začínam mať fakt rád. Ak ma ale raz nechá v štichu...
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 18.09.15  13:58

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    emel ak by si mal doma niečo s automatom pre moju manželku, môžeme vymeniť >:D
    dobre vedieť, ak by na to po zime prišlo dám info
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 18.09.15  13:56

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přihlašování zahájeno

    Jo a jedna perlička, mám tam na tom Golfu SV na 16" elektronech stejné pneu jako Toyota GT86 !! >:-[] >:-[] >:D
    ....takže tedy, pro ty co neví, tak je to Michelin Energy Saver. Asi se dá s tou elektrickou ruční brzdou v zimě dobře driftovat >:D Jo ale na tohle jsme se ptal, jde to prý i s tou elektrickou, mimochodem >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 18.09.15  13:37

    « Re: Re: Malé zamyslenie o zábave na cestách

    Emel: Já se k tomu pořád přes práci (a lenost) nemůžu dokopat. Ale v plánu to mám.

    Jenom si musím pečlivěji vybírat silnice, už mám zase na poště nějakej dopis. 8-s
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…