Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.10.15  17:14

    « Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    w-a
    Ta obětavost místních (ruských) obyvatel je v tomto ohledu doslova příkladná... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.10.15  16:40

    « Moja súťažná fotka

    V kauze Dieselgate sa síce hovorilo iba o motoroch TDI, ako majiteľ Volkswagenu som sa rozhodol pozrieť sa na zúbky, teda presnejšie na výfuk aj motoru TSI. A hoci voľným okom nie sú žiadne emisie vidieť, s pomocou techniky som zistil, že aj benzínový VW rozptyľuje do vzduchu pevné častice, ktoré sú pri dostatočne krátkom expozičnom čase aj vidieť! >:-[]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Vranis

    Vranis 25.10.15  15:42

    « Re: Re: Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    woody - No pod pojmom ,,emiseôô mi napadlo hned toto ale priatelka mi hovorila ze je moj napad trosku mimo >:D

    https://totalmoney.sk/slovnik/E/emisia… />
    No zaujimave to rozhodne je, nastastie s dobrym koncom :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.10.15  15:16

    « Re: Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    Tak se taky přihlašuji s malou variací na Krylovské téma:

    Jela krajem divná kára, a děti pobledly
    a smrad jak vod cigára, zvrací u zábradlí.

    V té káře svazky drátů, a programy na lhaní
    jež hlavounům všech států, zplodiny měřit brání. >:-[]

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.10.15  15:12

    « Re: Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    Vranis: Hmm, takovéhle emise od přede mnou jedoucího auta bych ještě snesl. >:-[]
    Btw: zajímavé novinky v tvojí recenzi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Vranis

    Vranis 25.10.15  14:36

    « Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    Ahojte,

    prihlasujem fotku (klasicky fotenu telefonom) do sutaze ;-)

    [odkaz]

    a este jedna nesutazna

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.10.15  11:44

    « Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    wl: Jj, některé věci se nemění aneb Svéráz národní záchrany nákladu. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.10.15  11:43

    « Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.

    Ještě dnes až do 22:00 hod můžete přihlašovat své fotky do Fotosoutěže za Říjen 2015. Téma je Moje auto a emise. ;-)

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 24.10.15  22:26

    « Re: Re: Soutěžní

    V ruské obci se převrátil kamión s vodkou. Místní slaví už týden, vyslaní policisté se nevracejí...
    A nejvtipnější na tom je fakt, že to není vtip:
    [odkaz]
    >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 23.10.15  23:24

    « Re: Soutěžní

    Emel: Pěkně :yes: ;-) Až se z toho filtrování eReSo orosilo. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 23.10.15  19:13

    « Re: Soutěžní

    Emel
    Vidím, že se Škodovka rozhodla recyklovat ("v praxi osvědčený") nápad ze Škody (Favorit) Henline, tentokrát alespoň s filtrem.
    [odkaz]
    ;-)
  • 10 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 23.10.15  18:29

    « Soutěžní

    Přihlašuju fotku do soutěže:

    [odkaz]

    Tentokrát se mi podařilo zachytit tajné testování nového zařízení pro dodatečnou filtraci výfukových plynů, které bude Škoda montovat v rámci svolávací akce.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 23.10.15  10:39

    « Re: Re: Re: Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?

    No ale nevyhneš se těm hrozným zácpám před Brnem ze strany od Vyškova :-O
    Rozhodně nedoporučuji tento víkend návštěvu Olympie (až do středy zavřený most), ani cestu od jihu po D2 kolem Olympie do Brna. Čekají se velké kolony! 8-s

    Covenant - škoda, je to poslední možnost ježdění ;-) Z Rožnova se navíc nejezdí po D1, ale nejzajímavější trasa je po okreskách >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 23.10.15  09:10

    « OT: zhrnovačka Mondeo

    Dnes som absolvoval s Mondeom STK a EK, keď sa dožilo šťastne 4 rokov. Za tú dobu má na konte takmer 80t km, ani jednu neplánovanú návštevu servisu, jediná porucha bola spôsobená deťmi, keď vyliali džús na ovládač vyhrievania sedadiel a bolo ho treba vymeniť. Vlakom som za tú dobu nešiel. >:-[] Auto mi celkom prirástlo k srdcu, hoci som ho od začiatku nebral ako nejakú kúpu srdcom, len rozumom a je to skôr heavy duty než leštenka. Ale tým, ako výborne jazdí, je komfortné, tiché, úsporné, na dlhé trasy ako stvorené, priestranné a praktické, si ma získalo. Samozrejme ak sa mi pri 83t km rozpadne motor, ako tunajšiemu užívateľovi, náklonnosť bude preč, zatiaľ ale Ford nedostáva svojmu zlému renomé, rovnako ani downsizovaný turbobenzín. Takže Superb bude musieť počkať, Mondeu patrí garáž zaslúžene.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 22.10.15  22:57

    « Re: Re: Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?

    Olomouc a Prostějov se dá vyřešit cestou na Kroměříž a dál po dálnici.
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 22.10.15  20:41

    « Re: Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?

    Thomasino

    Já jsem teď marný...nevím co dřív a navíc nemám nervy jet do Brna.....u Lipníka rozkopaná cesta. U Olomouce, Prostějova a před Vyškovem dálnice a jako bombónek tankodrom před Rohlenkou....
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 21.10.15  14:49

    « Re: Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?

    Zajazdil by som si, ale Brno mám dosť od ruky, ak bude počasie (čo v poslednej dobe moc nie je), pôjdem budúcu sobotu na ten SK ring.
  • 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 20.10.15  23:11

    « Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?

    Chystá se někdo do Brna v neděli na okruh na poslední ježdění? Spousta ježdění pro veřejnost, zatím to vypadá že počasí by mohlo klapnout. Ale ještě uvidíme.
    IUDEX, Covenant, Woody a další ??
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 19.10.15  19:59

    « Re: Re: Re: Re: M2

    No jo, trochu jsem ho za poslední 2 týdny potunil, tak cena stoupla ;-) :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 19.10.15  18:30

    « Re: Re: Re: M2

    Bacha, Thomasino prý prodává svůj Martini MRSC a nechce za něj zrovna málo:
    [odkaz]
    >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…