Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 25.10.15 16:40
« Moja súťažná fotka
V kauze Dieselgate sa síce hovorilo iba o motoroch TDI, ako majiteľ Volkswagenu som sa rozhodol pozrieť sa na zúbky, teda presnejšie na výfuk aj motoru TSI. A hoci voľným okom nie sú žiadne emisie vidieť, s pomocou techniky som zistil, že aj benzínový VW rozptyľuje do vzduchu pevné častice, ktoré sú pri dostatočne krátkom expozičnom čase aj vidieť! >:-[]
[odkaz] -
-
woody-alien 25.10.15 15:16
« Re: Re: Poslední den přihlašování - do 22.00 hod.
Tak se taky přihlašuji s malou variací na Krylovské téma:
Jela krajem divná kára, a děti pobledly
a smrad jak vod cigára, zvrací u zábradlí.
V té káře svazky drátů, a programy na lhaní
jež hlavounům všech států, zplodiny měřit brání. >:-[]
[odkaz] -
Thomasino 23.10.15 10:39
« Re: Re: Re: Dny otevřené dráhy na brněnském okruhu - kdo dorazí?
No ale nevyhneš se těm hrozným zácpám před Brnem ze strany od Vyškova :-O
Rozhodně nedoporučuji tento víkend návštěvu Olympie (až do středy zavřený most), ani cestu od jihu po D2 kolem Olympie do Brna. Čekají se velké kolony! 8-s
Covenant - škoda, je to poslední možnost ježdění ;-) Z Rožnova se navíc nejezdí po D1, ale nejzajímavější trasa je po okreskách >:-[] -
iudex 23.10.15 09:10
« OT: zhrnovačka Mondeo
Dnes som absolvoval s Mondeom STK a EK, keď sa dožilo šťastne 4 rokov. Za tú dobu má na konte takmer 80t km, ani jednu neplánovanú návštevu servisu, jediná porucha bola spôsobená deťmi, keď vyliali džús na ovládač vyhrievania sedadiel a bolo ho treba vymeniť. Vlakom som za tú dobu nešiel. >:-[] Auto mi celkom prirástlo k srdcu, hoci som ho od začiatku nebral ako nejakú kúpu srdcom, len rozumom a je to skôr heavy duty než leštenka. Ale tým, ako výborne jazdí, je komfortné, tiché, úsporné, na dlhé trasy ako stvorené, priestranné a praktické, si ma získalo. Samozrejme ak sa mi pri 83t km rozpadne motor, ako tunajšiemu užívateľovi, náklonnosť bude preč, zatiaľ ale Ford nedostáva svojmu zlému renomé, rovnako ani downsizovaný turbobenzín. Takže Superb bude musieť počkať, Mondeu patrí garáž zaslúžene.











Ta obětavost místních (ruských) obyvatel je v tomto ohledu doslova příkladná... >:-[]