Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  15:05

    « Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Th
    Už tu mám pomalu pověst chlípáka, jakým jsi ty, akorát, že já si tu na něj pouze hraju. >:-[] ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  14:57

    « Re: Hlasuji

    o.s.r
    V pohodě, nemám žádný problém s tím, že se ti moje fotka líbí nejméně (pro někoho to může být úlet za hranicí vkusu/mravu), ovšem nemyslím si, že by zrovna ona nesplňovala téma, a to dokonce ani v případě, že by téma znělo : "Moje auto a jeho fičůra".
    Vypadá to, že to ti na tom docela záleží, proto přidám komentář ke tvé fotce.
    Nápad s "videodronem" se mi na první pohled velmi líbil a nějakou dobu jsem vážně uvažoval o tom, že tě dám na bednu, dokonce v rychle rozepsaném hodnocení jsem měl původní pořadí w-a, p.S., ty, Th, Kubass. Ale nakonec jsem tě tam nedal, a to hlavně ze dvou důvodů. Jednak si podle mě nevyužil potenciál této jinak zajímavé fičůry (teda pokud to není jen nějaká maketa). Proč jen tak nečinně leží na kapotě, když mohla být na tvé fotce "v akci" (ve vzduchu)?
    A pak mám docela zásadní problém s kýčovitou postprodukcí, za kterou jsem tu mnohokrát nedal na bednu např. Kubasse, který by si to přitom bez ní zasloužil.
    Neřeším původní kvalitu fotky pokud je jinak nějakým způsobe zajímavá (nápad, vtip, atmosféra...), ale pokud si někdo podobně fotku sám aktivně/dobrovolně "pokazí" následnou postprodukcí, tak to mi naopak vadí.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 30.11.15  13:36

    « Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Hlasování:
    1.) Woody - zajímavý nápad a provedení - jen bych příště uvítal nožku holou a ten palec by to chtělo nabarvit nebo ostříhat také lépe ;-) :-)
    2.) While Label - taky zajímavý nápad, ta chlípnost již nikoho nepřekvapí >:-[]
    3.) IUDEX - pěkná fičůra, doufám že ji budeš často využívat ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  13:23

    « Re: Re: Re: Re: Hlasujem

    pS
    Jo, taky jsem si na to vzpomněl... >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto old-school-rska

    old.school.rska 30.11.15  11:48

    « Hlasuji

    Zdravím chlapci. Téma bylo velice zajímavé, ovšem Ti, co se na tématu domluvili měli téma napsat jako "Moje auto a jeho fičůra" jak tak vidím. S ohledem na přesné znění tématu proto hlasuji:

    1) pleaseSMILE ( Pěkná fotka, zdá se mi, že minulý měsíc někdo udělal podobnou :D)

    2) Thomasino (Hezké grafické zpracování displeye)

    3) iudex (To samé jako Thomasino, akorát bez grafiky)

    Teď už libovolně:

    Kubass: Hezká fotka, ovšem je to věc, která k autu patří. Nicméně atraktivní "pohled"
    Emel: Promiň, tohle jsem moc nepochopil :-(
    woody-alien: Nápad super, ovšem mě fotka bohužel neoslovila
    wl: Tohle asi jako poslední. K tomu nemám co říct ;-) nic ve zlém samozřejmě

    Přeji hodně štěstí všem a už se těším na další téma, které vyberete ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 30.11.15  11:37

    « Re: Re: Re: Hlasujem

    1. Woody
    2. White label - to je ta "pičůra", jak jsi říkal? >:D
    3. Kubass

  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 30.11.15  10:14

    « Re: Re: Hlasujem

    Máš pravdu, ja som tomu moc nedal, išlo o rýchly cvak s cieľom mať aspoň troch súťažiacich; keby som vedel, že sa predĺži lehota a pribudnú ďalší, nebol by som dal takú slabú fotku vôbec. Tak nabudúce...
  • « 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 30.11.15  09:47

    « Re: Hlasujem

    Woody
    Please-Smile
    White

    Iudex: nemyslím že nešlo, vždycky se to dá pojmout volněji... ale třeba my dva jsme to vyloženě odbyli ;-) . Tak třeba zase příště...
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 30.11.15  09:12

    « Hlasujem

    1. Thomasino
    2. woody
    3. pleaseSMILE
    Tentokrát bola téma pomerne reštriktívna, ťažko bolo spraviť niečo vizuálne atraktívne.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  01:23

    « Re: Konec přihlašování dnes ve 22:00

    1. pleaseSMILE (má to nápad a hlavně atmosféru)
    2. woody-alien (má to vtip a jako bonus krvavě červený lak na nehty)
    3. Kubass ("scéna" jako z černého divadla)

    4.Thomasino (R.S. monitor do tohoto kola rozhodně patří)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 29.11.15  22:29

    « Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Ukončuji přihlašování. Do Fotosoutěže za Listopad 2015 s tématem "Moje auto a oblíbená fičůra" se přihlásili:

    pleaseSMILE
    old.school.rska
    iudex
    Kubass
    Thomasino
    Emel
    woody-alien
    white label

    Přihlášené fotky jsou k vidění zde: [odkaz]

    Hlasování bude probíhat až do 2.12.2015 do 22:00 hod. Můžete začít. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 29.11.15  21:27

    « Přihlášení white label

    K čemu může být tato "fíčůra" dobrá, asi nemusím nikomu dlouze vysvětlovat, takže si pouze dovolím připomenout možné varianty překladu slova svítícího nad krabičkou se "žvýkačkami".
    CHECK:
    - (pro)zkoumat
    - zastavit, zarazit, zadržet (šíření něčeho)...

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 29.11.15  17:45

    « Konec přihlašování dnes ve 22:00

    Do Fotosoutěže za Listopad 2015 s tématem "Moje auto a oblíbená fičůra" jsou zatím přihlášeni:

    pleaseSMILE
    old.school.rska
    iudex
    Kubass
    Thomasino
    Emel
    woody-alien

    Přihlášené fotky jsou k vidění zde: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 29.11.15  17:41

    « Přihlášení

    Takže přihlašuji fotku s názvem "Jedna noha nemaká". ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 29.11.15  13:46

    « Re: Soutěžní

    Paráda, děcka... >:D Já ještě taky nějakou nouzovku přidám....tak nás bude minimálně Magnificent Seven. ;-) A třeba se přidá i "samozvaný zmrzlinář". Což mi mimochodem připomíná, že i to málo času, který dokážu momentálně věnovat čtení zdejších diskusí, mi "asfaltový pás" umí spolehlivě znechutit. :no:
  • 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 29.11.15  13:02

    « Soutěžní

    Tak když už se prodloužil termín, mám tu aspoň jeden "zajišťovací pokus"

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 28.11.15  22:29

    « Re: Re: Re: Re: Prihlasujem sa

    :yes: :yes: Sprááávně! :-) Ale bylo to lehké :-)
    Lepší "fičůra" je možná s tím R.S. monitorem související aplikace v PC, kde je vidět jak rychle jede auto v kterým úseku, nebo jak intenzivně se brzdí, ale někdo by mohl namítat, že to není součást auta >:-[]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 28.11.15  22:01

    « Re: Re: Re: Prihlasujem sa

    Thom: Lord of The (Slovakia) Rings. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 28.11.15  21:57

    « Re: Re: Prihlasujem sa

    Přihlašuji fotku do fotosoutěže a kontrolní otázka zní, copak je to za okruh? ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 28.11.15  08:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: evo test GTI Clubsport

    Aj, tak to sorry. :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…