Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 02.12.15  22:10

    « Vyhlášení výsledků

    Hlasováním bylo rozhodnuto o tomto pořadí:

    1. pleaseSMILE - 21 bodů
    2. woody-alien - 17 bodů
    3. Thomasino - 9 bodů

    4. white label - 8 bodů
    5. Kubass - 3 body
    6. iudex - 2 body

    Emel a old.school.rska tentokrát bez bodu.

    Gratuluji vítězi i dalšímu spolubedňákovi Thomasinovi, díky všem za účast i hlasování. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 02.12.15  20:54

    « Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Dneska stručně ;-)

    1. pleaseSMILE
    2. white label
    3. Thomasino

    4. woody-alien
    5. old.school.rska
    6. iudex
    7. Kubass
    8. Emel

    pS - kvalitka ;-)
    WL - >:-[]
    Th - pan závodník :-)
    WA - na cestě k invaliditě. Za pár let už budou zaslepené všechny pedály a ruční řadič jako v tramvaji. >:D
    OSR - parádička :yes: ;-)
    iudex - hehe >:D :-)
    Kubass - na první pohled by někdo řekl, že jde o baworák... ;-)
    Emel - :-) Š/škoda je, že chybí obvyklá kvalita - a taky fakt, že z Česko-Slovenského designu mám rád hlavně Expo 58; a toto teda není >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 02.12.15  18:32

    « Hlasování - poslední den.

    Hlasuji :

    1. pleaseSMILE
    2. Thomasino
    3. Kubass
  • « 00 Reagovat !

    foto kubass11111

    kubass11111 02.12.15  15:33

    « Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Hlasuju taktok:
    1.pleaseSMILE
    2.woody
    3.white label
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  21:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  21:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    V podobném specifickém "boxu", akorát s nápisem "RECARO", by to snad šlo.
    REC jako "RECant"(zřící se (ně)čeho) a ARO jako "ÁRO".
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  21:19

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Tak "aspoň" někdy v příštím roce... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 01.12.15  21:10

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    wl: To mě hodně láká. Ale je to dost daleko a po loňském utrpení v Úštěku (akce fajn, tradiční "slet andělů"....ale mezi lidma bych nedoplivnul na zem) si dáme menší, klidné, pohodové Zubrnice. ;-) Rožnov možná v lednu.
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 01.12.15  21:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Thom: Covenant v pohodě, Bully v pohodě....ale iudex nedojede ani do Dřevíče na motokáry, což je zhruba třetina cesty, která by ho čekala na N-Ring. Jedině snad nějak takhle. [odkaz] ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  18:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Od přírody máš velkou výhodu, že když si hraješ na blbého, tak ti to jde velmi snadno a hlavně naprosto přirozeně... :*) >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.12.15  17:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Já reaguji na tvé pozvání, takže my jedeme na večeři k vám ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  17:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    OK, dám ti doporučení na slušný hotel s vánočním pobytem včetně štědrovečerní večeře. :-O >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.12.15  16:51

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    OK, díky, dojedeme 24.12. v 18 hod na večeři :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 01.12.15  08:43

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    1. pleaseSMILE
    2. woody-alien
    3. Thomasino
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.12.15  02:51

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Malá vánoční pozvánka pro všechny:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 30.11.15  17:28

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Bejvávalo... Já mám už dva roky svoji "pičinku", nebo-li MEGGIE se čtyřma kolama, a na nějaký ženský jsem již dávno zanevřel >:-[] Prachy to žere sice podobně rychle (no spíše rychleji), ale s tímto je mnohem větší zábava ;-)
    [odkaz]
    ...plus další 3 povedené fotky ze zeleného pekla. Covenant a Iudex, na jaře tam musíme domluvit společnou trestnou výpravu ještě s Bullym!! Je to 3 měsíce co jsem tam jezdil a už mě to chybí jako sviňa!! :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  16:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Th
    Jistě, ovšem v reálu je to s námi (pro změnu) přesně naopak. :*) ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 30.11.15  16:44

    « Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    Je to tak, největší chlípák je tu dávno Black Label, ikdyž se snaží tvářit že nééé >:-[] >:D
    ...navíc já jsem zde jen sporadicky :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 30.11.15  16:42

    « Re: Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    iudex
    Ano, a to je opravdu "jen" pár příkladů..., ale jak jsem napsal, já si tu na něj pouze hraju. V reálu jsem spíš opak, tak jsi to tady kompenzuju. >:-[] ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 30.11.15  16:18

    « Re: Re: Re: Ukončení přihlašování, zahájení hlasování

    WL: pár príkladov:
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    Len si to priznaj: najväčší chlípák si tu Ty, výber Tvojich tém hovorí za všetko. >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…