Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Bully_ 14.12.15 21:20
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
>:D [odkaz] "Playseat" vlastni vyroby (den prace), sedacka FK Automotive, co jsem mel driv u PC stolku, volant Logitech GT 27 se 3 pedaly a sestistupnovou manualni prevodovkou, prip. padla pod volantem, PS3 a Gran Turismo 6. -
Thomasino 14.12.15 19:34
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Nyní mám PS3 a GT6 plus GRID Autosport, ale chci po pár letech koupit nový hermí kompl a na něj je toho celkem dost, především Race Room, ale i ten Project Cars, ve kterém je Nordschleide udělané celkem pěkně.
K těm novým policejním Oktávkám: Všechny mají vzadu zase anténu, což je stejně jako u Superbů jasný rozpoznávací prvek. A jak teď ukazovali v TV, zase používají radary Ramer, takže s antiradarem jsem relativně v klidu >:-[] -
-
Thomasino 14.12.15 19:11
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Tak určitě to ježdění na PC nebo PS3 není místo ježdění na NS, ale jako trénink, aby si člověk oživil a zapamatoval profil tratě s sled zatáček za sebou. Mám tam odjetých asi 50 kol a ještě se mě to občas na dvou místech trochu plete. A ono není moc dobrý v půlce zatáčky zjistit, že ta zatáčka se dále zavírá, místo aby se otevírala >:-[] >:-[]
Takže by to třeba mohl i nějaké peníze ušetřit, když si to člověk zapamatuje z tréninku na simulátoru. Stejně tam si mohu oživit Hungaroring, kde se zřejmě pojede jeden závod Carbonia Cupu a na Hungaroringu bych si ho celkem rád zajel. Už jsem tam před rokem jezdil s Renault Sportem na víkendu World Series by Renault, chvilku po závodech formulí 3,5 litru a trať se mě hodně líbila! -
Thomasino 14.12.15 19:05
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
S tím zdražením Nordschleife mě teda nepotěšili !! :-(
Minule jsem tam projezdil 410 EUR (210/100/100=9 kol, 4 kola, 4 kola), takže v cenách na 2016 je to o 20 EUR více. Není to o moc, ale i tak to není příjemné. Už posledně jsem se snažil držet při zemi, nebyl problém projezdit dalších 210 EUR, ale už to lezlo za těch pár dní celkem do peněz 8-s -
iudex 14.12.15 18:57
« Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Volant k Playstation? >:D To by si GTI zgustol, keby sem ešte chodieval.
Btw. keď si zrátam, že za cenu tej hračky by som mohol mať šesť vstupov na voľné jazdy na SK ring (pri mojej frekvencii 4x za rok to je 1,5 roka), nebolo by o čom. Na druhej strane pri zohľadnení cien na NBR (plus vedľajšie výdavky na cestu a ubytovanie) je asi lacnejšie "jazdiť" na Playstation. >:-[] -
Bully_ 14.12.15 18:43
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Covenant:
do konce roku si muzes vsechny vstupy na NS i GP okruh koupit v predstihu za letosni ceny ;-) Pokud ale prijedete jenom na par kolecek, vhledem k ostatnim nakladum bude cenovy rozdil zanedbatelny. I 25 kol me ted vyjde o cca 30€ levneji, to neni na 1 kolo skoro zadny rozdil. -
Thomasino 14.12.15 16:11
« Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Osobně nemám problém napsat nebo přiznat, že dvojspojka je rychlejší než manuál, druhá věc je propojení s autem a možnost kontroly nad autem (tady záleží jaký DSG, nebo ještě lepší PDK či ZF v M235i třeba, ale to není dvojspojka, jen rychlý automat - jestli tě nechá podržet otáčky pod omezovačem a nepřeřadí sám). Další věc je ale, jestli DSG v závodním Leonu a Golfu TCR je stejné jako v běžném autě. Nejsem si zcela jistý, jestli by DSG6 z Leona Cupra či Golfu R, zvládlo opravdu plnou zátěž na 30 minut v závodě :-( A taky kolikrát >:-[] Ale třeba s častější výměnou oleje v převodovce, nejlépe za kvalitnější než se dává z fabriky (třeba Millers Oils Nano co mám od jara v převodovce MRS), by to taky dával, netuším a celkem by mě to i zajímalo. Protože chystaná Alpinka od Renault Sportu bude mít 1,8T a dvojspojku, zřejmě zase Getrag jako má Clio RS :-)
P.S.: Taky jsem si teď konečně koupil volant k PS3 a pro PC (chci hrát ProjectCars a procvičit si Nordschleife) a má pádla pod volantem a dva pedály, abych to potrénoval a zvykl si. Konkrétně Thrustmaster T150 RS ;-)
[odkaz]
-
Covenant 14.12.15 15:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
woody-alien
Ty jsi me napadl jako první...Most mas kousek, mohlo by to GTI sedet ;-)
PS: Kamarad z Cech by se taky rád podival na Slovakia ring, tak treba udeláme na jare nejake otevirani sezony, kdyby ses jednou hecnul a taky prijel + thomasino, iudex a kdokoli dalsi, to uz by mohla byt slusna banda a kopec zabavy ;-)
-
woody-alien 14.12.15 14:00
« Re: Re: Re: Re: Nové téma - Prosinec 2015
Cov: Téma DSG nehodlám probírat....závodníci si to neradi připouštějí. >:-[] Jenom jsem si v této souvislosti vzpomněl na plácání jistého (už si nevzpomenu co to bylo za exota) "jezdce" v nedávné diskusi na homepage, kde zhodnotil reakce DSG v kombinaci s turbomotorem na cca 4 vteřinový !!!!!!!! >:D nicnedělání.












Jinak provedení moc pěkný! :yes: :yes: :-)