Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
white label 21.02.16 14:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
w-a
Souhlas. A ta dvoubarevnost je to poslední, co by mě na tom mohlo lákat. K tomu ještě dvoubarevnou kšiltovku tmavým kšiltem dozadu a je vymalováno. 8-s
iudex
Rivalové jsou super, byl jsem na ně v kině a mám je (na BR) i ve své skromné domácí videotéce. -
iudex 21.02.16 13:49
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
woody. plný súhlas. Hotheč je "športiak pre chudobných otcov rodín", takže posunúť ho výkonovo a cenovo do ligy skutočných športových áut akosi popiera samotný princíp. Z tohto pohľadu je aktuálny FF RS dokonalým športiakom: praktický päťdverák s výkonom športiaka za super cenu.
Btw. trochu z iného súdka - malý filmový tip z automobilového prostredia: pozrel som si teraz film Rivali. Nie je to novinka, ale mne to nejak ušlo. Výborný film z prostredia formuly 1 o rivalite dvoch špičkových pilotov Nikiho Laudu a Jamesa Hunta. Nemal som veľké očakávania, ale film pozitívne prekvapil, veľmi kvalitne nakrútená dráma, o čom svedčí i fakt, že ho moja manželka nielenže dopozerala, ale sa jej i páčil. A ak boli vo filme scény, kde som si pozedal: tak to už je moc, to je len umelecká licencia, tak ako som si dodatočne vygúglil, práve tieto momenty boli historicky presné. Odporúčam. -
woody-alien 21.02.16 07:53
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
wl: Mám z toho rozpačité pocity. Na jedné straně to posouvá kategorii H-H zase o level výš, na druhou stranu se naskýtá otázka, jestli tohle ještě má smysl. Vyprodukovat za pomoci hi-tech super hot hatch zřejmě není pro výrobce takový problém, horší je to pak prodat, když to vzhledem k použité technice prostě cenově friendly být nemůže. A aspoň pro mě se to pak dostává do přímého rozporu s filozofií H-H, coby praktického, cenově dostupného auta s jistým sportovním duchem. O tom, že se s touhle cenovkou takové auto dostává do vod úplně jiných žraloků, ani nemluvím. Tam toho už barevným rozdělením na dvě půlky moc nezachráníš. ;-) -
boost. 21.02.16 00:10
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
Však jo, imagemaker & ukázka toho, co PSA dokáže... Ani vyrábět to myslím nemají, ne?
Nicméně předpokládám, že systémy pohonu a technologie, které používají hypercars, časem začnou padat potravním řetezcem dolů. Holt budoucnost, no. :-) -
Bully_ 20.02.16 23:58
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
Ja zase nechapu, kam porad posunovat zrovna tuhle kategorii aut. Uz dnesni HH jsou levna, neuveritelne rychla a lehce ovladatelna auta s parametry skoro na urovni par let starych supersportu. Ke vsemu s nimi i prumerny ridic zajede rychleji, nez s autem jako opravdu sportovnim uz postavenem. Podle me je to "jenom" vykladni skrin novych technologii, kdo by chtel HH za takove penize. Superrychly vuz, ale bez image a hlavne neridicsky. -
boost. 20.02.16 23:53
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
Já jsem koupil FASTER, kde právě byl psaný test toho HYbridu, 208 a 308 GTi by PS. U Hybridu píšou v čaposise 1550 kg, u GTi 1280 kg (AMuS nicméně píše DIN 1395 kg).
Nějak ty Pežoty Rejlek & spol. moc chválí... Testy jiných redakcí jsem ale nečetl. A cenově je GTi skoro identické jako GTI CS. -
boost. 20.02.16 21:45
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
cov
Njn, neměl sis kupovat vysavač. >:-[] Já jsem natolik zmlsán R6, že bych do R4T šel fakt nerad. Zvuk nad zlato!
wl
Já ti nevím. Jediný hybridy, který mě zajímají, jsou ty ze "svatý trojice." Nejvíc mě na videu zaujal nefungující otáčkoměr a to, že Rejlkovi nevadí přímý slunce při řízení. Ani clonu si nedal dolů. >:D
Skoro 16 metráků je na hatch celkem dost. -
white label 20.02.16 20:56
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
pS
Paráda..., akorát bych na to nechtěl platit havarijní pojistku, kolik to tak může být na F 250 GTO? >:-[]
Po počtu dveří a manuálu (barvy pro tentorkrát vynechme) se vraťme k hh, resp. k hhh, co říkáte na tohle?:
[odkaz] -
boost. 20.02.16 19:13
« Re: Re: Re: Re: Re: fotosoutěž
No jo, to je; já teď nemám čas někde spamovat po netu. :(
Ale teda musím říct, že ve čtvrtek večer, i přes bídný počasí (mlha, smrad z vesnických komínů a slizko na cestě) jsem cestu ze servisu fakt užíval... řadil jsem vyšší kvalty jen proto, abych mohl potom podřazovat a frkat meziplyny. >:-[] :-!
Pro ty, kteří tohle ještě neviděli... [odkaz]













S těma H-H souhlas, až tedy na to, že ti "chudobní otcové rodín" z jiného úhlu pohledu zas až tak chudobní nejsou, když si mohou dovolit koupit "aspoň" ten novej hot hatch. ;-)
FF-RS sleduju a uznávám, že je to lákadlo, ale na druhou stranu bych se nechtěl v této kategorii plácat donekonečna. Chtěl bych zkusit zase něco jiného, přičemž to nutně nemusí být výkonnější. Stačí když to bude jiné.