Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto AUDIRS6

    AUDIRS6 02.03.16  16:34

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Cov:
    aj ja, a to cakam aj nieco dalsie poriadne od Audi - napr. TT RS, alebo SQ7, alebo.....lebo len Q2 - tak to je fakt ze bieda, ked este aj ona je biedna :-! ( myslim exterier, vnutri je to fajn :-) )
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 02.03.16  16:00

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    wl: odkiaľ máš tie info o Golfe? Nejak to neviem nikde nájsť.
    Inak to zvýšenie výkonu: stačilo im len priznať realitu, keď tie motory sú v reále podstatne výkonnejšie (a všetky testy na brzdách to potvrdili). >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 02.03.16  15:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    double
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 02.03.16  15:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Čekám, čekám, ale golf pořád nikde ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 02.03.16  12:34

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    WL: to asi ne, dotankoval jsem 20 litrů maxx motionu a nic...navíc beru jen na Benzine. A poté co jsem natankoval do Fanouse naftu jsem extrémně opatrny >:D

    Tak je podezření, že přeskočil rozvodový řetěz ;-\ Neví se jistě, protože sadu přípravků je nutné půjčit z autorizáku ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.03.16  11:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.03.16  10:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Ron
    Že by nějaká elektronika..., nebo nemáte "náhodou" v nádrži směs benzínu a nafty, nevím jestli už má ta vaše Fabia ochranu proti tankování nafty.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 02.03.16  08:20

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Kdyby měl někdo zájem přečíst si moje dojmy z nového Meganu IV, samozřejmě silně objektiní a nezaujaté dojmy, můžete zde:
    [odkaz]

    Jinak ráno nás vypekla Fabia, stěží jsem doskákal ke garáži pro Megana a do servisu. 8-s Vůbec netuším, co to bude, svítí kontrolka protiprokluzu, nedrží to volnoběžné otáčky, na volnoběh jak by to jelo na tři, teda na dva, válce, nad 3000 ot. se to dusí... aaach jo... 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.03.16  01:10

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Dnes by měl být v Ženevě představen fl Golfu.
    GTI má mít po fl 169kW, GTI Performance 180kW a eRko 228kW, rychlé Golfy by měly přejít ze 6st. dsg na 7st. dsg.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.03.16  00:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    A ještě k tomu všemu ani škaredá není, tak se neupejpej... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 02.03.16  00:42

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    ... má kudrnatá brunetka slabost pro cestování, sport a svého přítele - profesionální mistr bojových umění Joachim Tollefsen.

    Ajaj. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.03.16  00:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    pS
    Mám pro tebe typ na potenciální dárkyni Porscháků:
    [odkaz] ;-) >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 01.03.16  21:41

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    S větrníkem.

    911 R už je v konfigurátoru na německém webu. <3 [odkaz]
    "The focus here is not on shaving tenths of a second off lap times on the Nordschleife, but on pure driving pleasure and unfiltered emotion. This is Porsche driving the way it used to be."
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.03.16  20:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Bůh ví, jaká teď (po faceliftu) bude 911 GTS.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.03.16  19:55

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Ti mladí jsou nějací neskromní... Mě by stačil Cayman GT4 ;-)
    [odkaz]
    - a pár fotek za touto... áááách....
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 01.03.16  16:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Takovej jsem, no...
    Existuje někde pořadník na sňatky s bohatými ženami? >:D

    Mně by taky postačovala normální 991 GT3, ale jaksi zapomněli v Zuffenhausenu naprojektovat třetí pedál. Když GT3, tak 997; když 991, tak 50 Jahre, GTS nebo R. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.03.16  14:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    pS
    Naházej (předčasně) flintu do žita, jsi ještě mladý..., třeba se prostě jen dobře oženíš/vdáš(zaregistruješ)... >:D ;-)

    Jinak jste ale hrozně nároční, trocha skromnosti by vám neškodila, mně by třeba úplně stačila prachobyčejná GT3!
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 01.03.16  12:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Teď jsem právě dokoukl to video. Krásně se to poslouchalo; Preuninger umí vyprávět...

    911 R je pro mě dream car #1. Orgasmické auto. Více netřeba dodávat. :-!

    P. S. Já v tom bonus nevidím. Jen to znamená, že si ji nikdy nebudu moci pořídit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 01.03.16  11:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: cupra

    Čo sa týka 911, mne sa páči 911R [odkaz] . Ideálna kombinácia, GT3 bodykit a kolesá, bez krídla, RS motor, manuál a retro interiér. Ja osobne by som asi volil striebornú, možno so zelenými pruhmi (alebo bez) a určite s klimoškou, ale ináč, sem s ňou. >:D

    A ako bonus je to limited edition, takže hodnota len porastie.
  • « 00 Reagovat !

    foto kubass11111

    kubass11111 01.03.16  10:02

    « Re: Re: Re: zasmejte sa

    Sorry, je to tahle, vic z mobilu nezmuzu >:D
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…