Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Leg 03.03.16 14:33
« Re: Re: Re: kOOOOnecne !!!! SQ7 !!!!
Facelift Golfu? To čo je? :-)
Či MX-5 alebo 124? Ja mám rád originál, takže zatiaľ jednoznačne MX-5, navyše atmosféra mi k podobnému autu takto od stola pasuje viac.
K SQ7: Konečne nejaký výraznejší posun na poli neelektrických či nehybridných pohonných jednotiek! Som zvedavý ako rýchlo si to bude hľadať cestu do lacnejších motorov a či s podobným príde aj konkurencia. Ja som len myslel (ale je pravda, že moc to nesledujem) že sa kompletne prejde na 48V na palube, nielen nejaký DC-DC menič pre kompresor (zaujímavý údaj je, že má výkon 7kW). To by ale určite museli byť takto navrhnuté všetky Q7 a ideálne postupne nasadzovať v drahšej/komplikovanejšej časti portfólia značky potažmo celej VW Group. -
AUDIRS6 03.03.16 14:24
« Re: Re: Re: Re: kOOOOnecne !!!! SQ7 !!!!
Joooo !!!! a s normovanou spotrebou menej nez 7 litrov / 100 km :-)
A toto je len zaciatok. Teraz si skusme predstavit, ako lahko sa im bude bavkat s velkostou sekvencnych turboduchadiel, ktore napajaju zo 4 litrov objemu ! Plus podporovanych od volnobehu E-Laderom !
Takze zeby S6/S7 TDi a 450 PS / 950 Nm...?
S8 TDi 500 PS / 1000 Nm ...?
to je proste KO pre 6 valcovu konkurenciu ! :-! :yes: -
AUDIRS6 03.03.16 13:46
« Re: Re: kOOOOnecne !!!! SQ7 !!!!
pozri si to 3. video !
Toto je najdokonalejsi sposob preplnovania motora, aky sa da urobit, a urobilo ho Audi !
Som po zasluhe pyšný !!!! :-! :yes:
Sekvencne biturbo + E-lader...co na to viac povedat... ;-)
Ani Chiron to nema takto pekne poriesene ( ked bereme 8 kanalov do 1 turba ) podrobne som to pozeral a porovnaval a odpadavam z nich !
Pani vazeni, buducnost sa zacala !!!! :-! :yes: :yes: :yes: :yes:
-
iudex 03.03.16 13:32
« Re: kOOOOnecne !!!! SQ7 !!!!
Ale hlavne tu máš to svoje vytúžené elektrické turbo (no dobre, elektrický kompresor >:-[] ) a 48V sieť.
Každopádne tie parametre sú fascinujúce, 320 kW/435k a 900 Nm, to už je iné hot SUV. Bavoráci sa ani s tromi turbami nechytajú (X50d má 280 kW a 740 Nm) a Mercedes GLE sa so svojimi 195 kW môže akurát hanbiť v kúte. A možno ešte viac, než výkon je zaujímavá deklarácia o tom, že turbodiera je minulosťou. Čo pri pohľade na princíp fungovania vyzerá opodstatnene. Možno už budúca generácia GTI bude mať elektrické turbo (no dobre, elektrický kompresor). :-)
EDIT: ako tak čítam, dve konvenčné turbá motoru ostávajú a el. kompresor je ešte naviac (nie namiesto nich): The SQ7's all all-new V8 features twin turbocharging plus an electric-powered compressor to eliminate turbo lag. This compressor works alongside the two turbos in the lower rev range to boost off-the-line performance. -
iudex 03.03.16 12:32
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra
Ono to zmätenie Ondra (?) chápem, ešte v januári nemecké weby avizovali facelift Golfa v Ženeve. Lenže keď ho nepredstavili na koncernovom večere, bolo zrejmé, že v Ženeve (resp. v dohľadnej dobe) už nebude.
Inak posilnenie Rka a žiadna zmienka o R400/420 zase nedáva veľa optimizmu na predstavenie topmodelu. Otázne tiež je, či sa facelift (tvorový i výkonový) dotkne Clubsportu, s ohľadom na jeho novosť zrejme nie. -
white label 03.03.16 11:21
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra
iudex
Zřejmě to představení faceliftu VW plánuje až do Paříže. Zatím jsou k tomu tyto informace:
• přední a zadní partie nárazníku, integrované koncovky výfuku • dynamické blinkry • nový design předních a zadních světlometů • nové designy kol a laků • nový Infotainment Golf PA a Active Info Display Motory • 3 válcový motor 1,0 TSI 81kW • EVO motor 1,5 TSI 96 kW a 110kW (vychází 1,4 TSI, kombinuje motor ACT a Millerův cyklus) • GTI 2,0 TSI 169kW a GTI Performance 180kW • R 228kW • DSG7 u motorů 110kW TDI, GTD a GTI Performance
-
woody-alien 03.03.16 09:54
« Re: Seat Leon Cross Sport Concept
Cov: Koukám dle názvu, že marketéři (a nejen u Seatu) už jsou v koncích. ;-) Každou chvíli očekávám koncept nějaké automobilky s názvem :
Model XY Criss Cross Up and Down Back and Forth All Season Sport Comfort Eco Greenpeace concept.
Následná tisková zpráva odhalí, že je to auto, má čtyři kola a volant, může se s ním i jezdit ale lepší je, když to neděláš, protože v garáži s vypnutým motorem jednak vypouští nejmíň emisí a druhak je nejsportovnější, protože si v něm v klidu na výklopným stolku můžeš zahrát šachy a nepopadaj ti figurky. Na podrobnější informace si ovšem počkejme na oficiální představení v rámci veletrhu nových technologií CES 2017. >:D -
iudex 03.03.16 09:48
« Hlasujem
Tak rovno zahlasujem:
1. Emel - páči sa mi ten minimalizmus, zaujímavá kompozícia. Bezchybné technicky i expozične (sneh je skutočne biely). Len tú tému si tam trochu treba primyslieť.
2. Kubass - napriek tradičným výhradám k postprocesu (veď už máš zrkadlovku, nepotrebuješ zachraňovať fotky z mobilu a robiť fialový sneh) dávam striebro, dal si si námahu, vytiahol si auto a tá téma sa tam s Tvojím vysvetlením dá nájsť.
3. Thomasino - tu sa prevod do ČB vydaril, páči sa mi ehm... diamant rysujúci sa pod plachtou. Len tam nevidím žiadne trable.
Každopádne palec hore všetkým za to, že ste zachránili súťaž. Mne hanba za neúčasť, pritom tieto mesiace som toho nabehal veľa po rôznych lyžiarskych strediskách, len akosi nevydalo na fotku auta.











