Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Thomasino 08.03.16 09:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
Jen to počasí si dělá co chce !! :-O Na Jižní Moravě sněží jako sviňa, to nevypadá na výlet s Meggie na letních ;-\ Maximálně tak Golfem na zimních...
Možná si tam pojedu pro jedny 19" origo kola na MRS k Milanovi R. co měl toho bílého MRS a před rokem prodal. A CoPilot by jel taky, že bychom vzali naše holky na výlet ;-) -
white label 07.03.16 19:27
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
Takže jak jsem předpokládal, s 12" vzadu je to prostě víc CRAZY! :-)
Se stejně velkým zadním kolem už to není tak HOT, ale spíš "jen" GT a místo CRAZY se to mělo jmenovat třeba TOUR/TURISMO. ;-)
A co říkáš na tu novou GT, s tou bys určitě dojel i ke mně.
Když Břeťa Michálek (majitel MIBO) dojel na kolobce až do Španělska..., tak co bys ty nedal takový "kousek". >:-[] -
woody-alien 07.03.16 18:56
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
wl: Větší zadní kolo přineslo zklidnění při rychlejší jízdě, speciálně na jízdě "šusem" z kopce je to znát. A taky se s ní lépe jezdí, když máš pasažéra. Na druhou stranu s 12" vzadu je to větší adrenalin a je šikovnější na prudké manévry. Snadno s ní ostřejší brzdou "zaklekneš" na přední kolo, zadní se odlehčí, nakopneš rám a jsi otočenej do protisměru. >:-[] Takže přesně jako s auty - komfort vs. zábava. ;-)
PS: Je to v plánu, ale letos ještě ne. -
white label 07.03.16 15:00
« Re: Re: Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
w-a
No, na předním kole je to hodně nepříjemné. Mně se to jednou stalo při jízdě z kopce na zadním kole (zřejmě přehuštěné) a ani to nebylo příjemné. Pokud je tam max. tlak (a víc) a dlouho brzdíš při jízdě z prudšího kopce, může se tlak výrazněji zvýšit. Je lepší brzdit přerušovaně, teda pokud to jde. Někteří to dokonce hustí dusíkem.
P.S. Možná budu brát další kolobku, holka bude mít příští měsíc narozky, nechceš se přidat? >:-[]
Co to stejně velké zadní kolo, má to výhody, nebo to jen jinak vypadá? -
woody-alien 07.03.16 13:27
« Re: Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
wl: Já bych spíš potřeboval ABS, při radostné jízdě z kopce a brzdění na poslední chvíli poměrně často nedobrovolně driftuju. >:-[] Jinak na kolobku nedám dopustit. Co se četnosti použití týče, v pohodě trumfne všechna moje auta. Za nějakým účelem s ní jezdím v podstatě denně. Tlak kontroluju často, foukám na max.doporučenej tlak ale nepřehušťuju.
Buď ostrej kámen nebo nějaký kousek železa či skla, nevím, v plášti nic není, duše je prořízlá v délce cca 5-7 mm. Každopádně kolo bylo prázdné okamžitě, nic moc příjemného. -
white label 07.03.16 12:34
« Re: Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
iudex
Opravdu dobrá koloběžka (pro dospělé) je skvělá věc, ale je zbytečné nad tím přemýšlet, chce to prostě pořádně vyzkoušet. ;-)
w-a
Nejvyšší čas vybavit kolobky systémem TPMS. >:-[]
P.S. Kolobky jsou dost choulostivé na přehuštění, proto to raději při huštění hlídám podle doporučení na plášti. Zjistil jsi příčinu? -
iudex 07.03.16 10:36
« Re: Re: Vyhlášení výsledků a defekt
Tom: "no visíš" len Ty nikoho nevešaj. >:-[]
w-a: no zožral som Ti to aj s navijakom, vraj ostrá jazda pre radosť. >:D Inak práve včera sme sa s polovičkou zamýšľali, na čo je dospelému človeku kolobežka. Tak už to viem: na ostrú jazdu z kopca. >:D -
woody-alien 07.03.16 08:33
« Vyhlášení výsledků a defekt
Včera jsem se jel projet jen tak pro radost a při ostré jízdě z kopce mě potkal docela nepříjemný defekt. Rána, přední guma byla prakticky okamžitě prázdná a měl jsem co dělat, abych se udržel na silnici. Momentálně je tedy povoz v servisu, ale guma se zdá být v pohodě, takže počítám, že zítra už budu vesele drandit dál. Ale bylo to crazy. >:-[]
[odkaz] ;-) -
Thomasino 06.03.16 22:46
« Re: Vyhlášení výsledků
To víš, někdy stačí jen lehké poodhalení nožky, nebo jen malé náznaky, a může to být více vzrušující než samotná nahota ;-) >:-[]
Každopádně díky za hlasy, pěkný dáreček k zítřejšímu svátku, jen mě mrzí ta malá účast v soutěži :-O
P.S.: Bude to kolo na měsíc, nebo raději rovnou na dva měsíce? Když vidím jak to s tou účastí tady vypadá. Jen kvůli výběru tématu ;-) Vzhledem k tomu, že máme zítra 7.3. a než se většina rozhoupe, tak máme 25.3. :-) Takže bych to rovnou směroval na necelé dva měsíce do 25.4. a pak navrhuji něco "obyčejného" jako "Jarní radovánky" nebo "Moje auto a ženská krása" ;-) -
woody-alien 06.03.16 22:24
« Vyhlášení výsledků
Hlasováním bylo určeno toto pořadí ve Fotosoutěži za Leden/Únor 2016:
1. Thomasino - 23 bodů
2. Emel - 22 bodů
3. Kubass - 15 bodů
Gratulace vítězi - je vidět, že pouhé naznačení je často více vzrušující než brutální odhalení >:-[] - a díky i Kubassovi a Emelovi za účast. :yes: Nové téma je na vás.
A samozřejmě i díky všem hlasujícím. -
woody-alien 06.03.16 19:16
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Yebu
Thom, Bully: Takhle dopředu nic neslibuju, ale pokud budu mít volnějc, rád přijedu. Jenom když tak koukám na plánovanou trasu, z ValMezu do Bystřice jsme už jeli s Covem a wl, dál už to neznám. Směr Hošťálková vypadá OK, hlavně neuhnout doprava, aby nebyla Držková. >:D











Ty jeho origo disky znám, byly místy trochu odřené, ale jinak jsou to pěkné disky, i když na čištění docela náročné.
[odkaz]