Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
-
Leg 30.03.16 23:09
« Re: Re: Pár fotek ze sobotního ježdění na Slovakiaringu na RacingWheels
iudex: aj ja mám pocit, že to ide dolu vodou, červený pruh neriešim, naopak chápem, že vydavateľstvo sa bráni proti adblocku čoby odsávaču príjmov. Čo ma trápi najviac je, že kedysi som občas zabrúsil do diskusií, kde človek často našiel kopu textu hodnotnejšieho ako samotný článok. Bohužiaľ, títo diskutujúci podobne ako ty výrazne obmedzili svoju činnosť, takže sa teraz diskusia podobá na klasické plácanie do vetra (v tom lepšom prípade) alebo urážanie sa navzájom (v tom horšom) typu topky a spol. -
iudex 30.03.16 08:20
« Re: Pár fotek ze sobotního ježdění na Slovakiaringu na RacingWheels
Tom: to si píš. :-) Teraz po zime budem určite jazdiť ako dôchodca, takže tréner sa zase hodí.
Btw. cez víkend postihla GTI nepríjemná nehoda: malá sa v aute s prepáčením povracala. Vedel som, že vôňa nového auta nevydrží večne, ale že ju nahradí takýto odór, to som teda nechcel. Chtiac nechtiac budem musieť auto nechať komplet vytepovať. 8-s
OT: tak auto.cz zašlo so svojím presadzovaním reklamy a bojom proti tým, ktorí si nainštalovali AdBlock, ďaleko. Ten otravný červený pruh s výzvou na odinštalovanie AdBlocku výrazne obmedzuje čitateľnosť textu, asi na ACZ prestanem chodiť nadobro a zostanem len tu na MACZ (aj tak som od nového roka výrazne obmedzil prispievanie na ACZ). Pod Machalom to tu ide skrátka dole vodou (zase raz). :no: -
Thomasino 29.03.16 22:45
« Pár fotek ze sobotního ježdění na Slovakiaringu na RacingWheels
Kdo by chtěl kouknout, tak tady je pár fotek ze sobotního ježdění na Slovakiaringu na akci RacingWheels s koučováním od Honzy Červenky v naší Renault Sport skupině :-) Všichni pak o pár vteřinek zrychlili.
[odkaz]
P.S.: IUDEX - tak jak jsi na tom v neděli 24.4.? Stojíš o další koučing s Honzou?
-
Thomasino 27.03.16 15:42
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Nedá se říci že bych závodil, jen jsem jednou zkusil závod Carbonie na Slovakiaringu loni v květnu, pak jsem chtěl zkusit znovu v září, ale úraz přítelkyně na Nordschleife to změnil (a stejně nefungovaly dobře brzdy). Letos chci jet znovu na Slovakiaringu v květnu, pak se uvidí. Možná v červnu na Hungaroringu, ale spíše pojedeme tady s Covenantem na pár dní na Nordschleife (a doufám že tam potkáme i Bullyho). Jinak je to skupina "seriovýách" aut, ale je tolerována spousta úprav, jako podvozek, brzdy, motor, poslední dva roky už i odklony atd, atd. Musí to mít homologované semislicky a tapecírunk v autě, mimo zavazadlový prostor. A nemusí tam být zadní sedačky. Musí tam být min. 4-bodové pásy a doporučený je hasičák (ale ten nemám >:-[] ) -
-
AUDIRS6 26.03.16 22:02
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Zaujimalo by ma, v akej kategorii to vlastne pretekas, ake su tam technicke pravidla, ake su povolene upravy a ake upravy si ty este ochotny urobit na svojej "Megie"... ;-)
Ale kedze to by sme tu asi zasvinili komplet celu diskusiu, tak ak chces, zaklad nacrtni tu a zvysok mozeme riesit cez SZ. ;-)
-
Thomasino 26.03.16 21:29
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Tak dojeli jsme tam před 11-tou, už byla suchá trať,ale celý den poměrně zima kolem 8-10 stupňů :-( A jednak po zimě moc nefungoval řidič, asi 2 stinty jsem se rozkoukával, ale zřejmě v té zimě ani moc dobře nefugují ty Federaly. Časy nic moc, příště to poladíme ;-) Každopádně jsem absolvoval další půlhodinový koučing s Honzou Červenkou, rozhodně to bylo přínosné, pomohlo mě to se rychleji dostat do předchozí formy a hlavně jsem si uvědomil zase řadu chyb >:-[] >:-[] -
woody-alien 26.03.16 15:20
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
iudex: No tak mně prodejce el.ručku vychvaloval jako výbornou věc, když zkolabuju za volantem. :-) Že spolujezdec může bezpečně zabrzdit auto. Něco na tom je, ovšem stejně by mě zajímalo, jestli jsem ten den vypadal opravdu tak špatně. >:D ;-) -
iudex 26.03.16 10:08
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Tom: ešteže si kúpil tie "monzúny", u nás ráno celkom popršalo. Každopádne have fun. Ja som sa minule v Pachfutrhe pošmýkal (na mokrej fólii) dosýta. [odkaz]
Mimochodom asi niektorých pobavím, ale ja som až po dvoch rokoch používania elektronickej parkovacej brzdy zistil, že tá na rozdiel od klasickej ručnej brzdí všetky 4 kolesá (ja som myslel, že na srandy na snehu je nevhodná iba z dôvodu, že zabrzdí naplno). Inak zaujímavé je, že jej zatiahnutie za jazdy auto nerozhodí, brzdí to v spolupráci s ESP a udrží smer i bez držania volantu. Každopádne si neviem predstaviť jazdnú situáciu, kde by som mačkal elektronickú rúčku.
No nič, možno už na budúci víkend vybehnem na SK ring aj ja. -
Thomasino 24.03.16 13:20
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
U mě nejdou desky počítat na kilometry, ale počítám to na měsíce nebo sezóny >:-[]
Loni jsem začal zase na PFC (směs 08), ale v srpnu bylo skoro po nich a dal jsem Hawk DTC-30, ale nejsou tam dobré jako ty PFC (taky stály asi 6500 místo 10000 Kč za PFC).
Před chvilkou mě došly konečně pneu Federal 595 RS-R, alespoň dvě gumy ze čtyř objednaných. Potřebuji na sobotu nějaké "mokré" gumy, nebo aspoň nějaké se kterými se na vodě dá jezdit, kdyby trochu sprchlo :-)
[odkaz]












