Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Bully_ 02.04.16 09:30
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Pekna kola s nizsim ET a snizeni je zaklad pro kazde auto >:-[]
Jinak kdyz tu probirate ty pneu- ted ve ctvrtek jsem se skarede presvedcil o tom, jak se chovaji studene semislicky v zime, na mokru a na relativne silne a lehoucke zadokolce. Pri hodne nesetrnem pridani plynu pri vyjezdu z pomale zatacky na dvojku mne ustrelil zadek tak, ze jsem to pred divaky na sirce vozovky radsi dotocil hned do 180° a delal, ze jsem se chtel zamerne otocit na fleku a pokracovat zpatky 8-s Mel jsem slusne stazenou zadnici :*) Nastesti bez jakychkoli nasledku, sirka silnice stacila a nikdo zrovna nejel v protismeru.. -
-
white label 01.04.16 19:10
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
pS
Leda, že by to na CSG někdo přestříkal. Tohle by mohla být světlejší Atlas Grau.
iudex
Pokud je to 83, tak už by to mohlo mít motor 1,8.
-
white label 01.04.16 18:04
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Leg
Nemůžu psát za celou Moravu, ale u nás jsem "násilím" vyslovovat jako "násilým" neslyšel. :-)
Th
Taky si u nás dávej bacha..., proč myslíš, že mám na střeše "bezpečnostní" folii? Abych nemusel pokaždé lakovat celou střechu! ;-) -
boost. 01.04.16 16:44
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Hezký GTI; BBS tomu sluší. A ta barva - to je fakt CSG z nových aut?
Já dnes viděl Mk7 GTI v Tornado Red (?), sice 5D, ale i tak vypadalo moc pěkně. >:-[]
P. S.: Ořech stále v čudu, tak jsem musel objednat v BMW nový... Dycky se mi musí život nějak zkomplikovat. :-( Nadruhou stranu jsem si aspoň prolezl auta na šourůmu, no. -
-
Leg 01.04.16 14:25
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Pekné GTIčko, mne sa páčia aj tie BBS-ky, aj keď asi sa na auto v tomto veku a stave hodia najviac originálne disky.
Wl: násilým a násilím sa skutočne vyslovuje rozdielne, hlavne u vás na Morave. >:D -
iudex 01.04.16 14:19
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Tuším r.v. 83, cenu sa môžem opýtať, keď si pôjdem pre auto. Chceš ho kúpiť, zdedený G6GTI sa Ti prestal páčiť? ;-) Btw. dať tak tri generácie GTI, všetky carbon steel grey, vedľa seba, to by mohla byť pekná fotka. :-) -
white label 01.04.16 12:24
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
iudex
A jak se k tomu GTI MK I dostal?
pS
Chybky typu mě/mně, s/z apod. tady neřeším, ale když někdo napíše "násilým", tak to je nejen vidět, ale i slyšet. Napsat něco jinak, než se to píše je jedna věc, ale napsat to zároveň i jinak, než se to vyslovuje, to už je "umění". >:-[] -
iudex 01.04.16 09:18
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy
Dnes som bol zaniesť GTI do servisu a bavil som sa s majiteľom (mladý šikovný chalan), ktorý je zaťažený na youngtimery (má Corrado VR6, M-B SL) a nakoniec mi ukázal svoj najnovší prírastok: jednotkové GTI v karbónovej šedej.
[odkaz]
S nadšením rozprával o legende, nezameniteľnom charaktere a rozplýval sa nad origo stavom (až na kolesá). Cez deň cvakne obe autá vedľa seba: prvú, prapôvodnú generáciu a najnovšiu verziu, naviac obe v rovnakej farbe.
:-)
Ešte jeho príspevok k mojej požiadavke na závodnú brzdovku: keď jazdil na R8 s keramickými brzdami, naložil jej a potom meral teplotu bŕzd: nameral cez 400°C na kotúči a 350°C na strmeni, načo jeho prvá otázka bola, čo tam je za brzdovka. A zistil, že žiadna závodná, ale sériová s bodom varu cca. 280°C. A nezovrela. Každopádne mi tam dá Motul RBF 660 (bod varu 204/325°C), lebo ATE Super Blue Racing sa už prestala vyrábať.











