Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 05.04.16  16:27

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    iudex
    V rámci M Performance příslušenství (R6 RWD 1er, 2er, 3er (kromě GT) a 4er). Cena kolem 2,5k myslím.

    Jinak auto má fci ADB, která nedělá nic jinýho, než že přibrzďuje vnitřní zadní kolo.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 05.04.16  15:30

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Keď už hovoríte o tej slabej študijnej morálke, tak dnes moja pracovná morálka tiež nestojí za veľa: zase raz virtuálne konfigurujem, od Focusu RS po RS3. >:-[]
    A ako pozerám, mnohé hotheče od doby, čo som to pozeral naposledy, zdraželi (GTI, R, M135i). V tejto súvislosti otázka na pleaseSmile: M135i nemá samosvor? Nielen v sérii, ale ani za príplatok?
  • « 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 05.04.16  13:58

    « Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Zkoušel jsem tu fotku najít, ale neúspěšně... ale našel jsem jinou, evidentně nejsme první, kdo na to přišel:
    [odkaz]

    Mazda má ty nouzovky hezký...

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.04.16  13:43

    « Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Emel: No, na GTI to moc hezky nevypadá... >:-[] , asi bych měl žádat satisfakci od toho "pekelnýho anděla". Vyměnil jsem o víkendu svoje kolo za jeho život. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.04.16  13:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS
    To je pravda, ale on to dotáhl do "dokonalosti"... 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto Emel

    Emel 05.04.16  11:38

    « Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Jednou jsem jel s kamarádem na nějaký sraz... bylo to v Brně, jezdilo se po okruhu a byly tam i sprinty. Když na okruhu probrzdil jednu gumu, dali jsme na sprinty dopředu nouzovku... chvíli na to koukali a pak dali i druhou. Mazda má nouzovky hezké, hliníkáče... auto vypadalo jako dragster a všichni mysleli, že to je schválně :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Covenant

    Covenant 05.04.16  09:15

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Nový wankel od Mazdy žije [odkaz] :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 05.04.16  08:56

    « Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Ha! Ale víš jak to je - jablko nepadá daleko od stromu. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.04.16  01:42

    « Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS
    Tak to já říkám klukovi taky, kdyby se mnou řešil učení aspoň z jedné čtvrtiny tak, jako téma jaké auto koupit, měl by už určitě prospěchové stipendium. >:-[]
  • « 10 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 04.04.16  22:45

    « Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    O nepodstatných věcech přehled mám, resp. si je líp zapamatuji. Rodiče říkávají, když na ně vysypu něco o autech: "jo, to kdyby sis takhle místo autobildu četl makroekonomii!" >:D :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 04.04.16  22:23

    « Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS: ;-) Ale přehled máš. :-)

    WL: To by vskutku nejel moc čistou stopu. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 04.04.16  22:08

    « Re: Zpátky ke kořenům

    w-a
    Já byl dnes taky v pneu servisu, bral jsem nové CSC3 245/45/18" (na allroada) a byl jsem docela zvědavý, jestli se i (stejně jako CSC3 225/40/18") v tomto rozměru dělají u nás v Otrokovicích.
    A nedělají, Made in Portugal.

    pS
    To jsou ideální jelita na zábavu na okruhu, ne ty Thomasinovy semislicky. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 04.04.16  21:26

    « Re: Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Šak já taky nesleduji testy všeho druhu. :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 04.04.16  21:08

    « Re: Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS: Mě už sledování testů všeho druhu nějak omrzelo, ale od pohledu veselá videa to jistí. >:D

    Nuda v Polsku: [odkaz]
    Nuda v kuchyni: [odkaz]
    Nuda v Praze/u mostních projektantů: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 04.04.16  20:29

    « Re: Re: Re: Zpátky ke kořenům

    Šak mám taky prosezené prkýnko na toaletě. :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 04.04.16  19:50

    « Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS: >:D :yes: Máš dobře "nakoukáno". ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto smoula-nesika

    šmoula nešika 04.04.16  19:48

    « Re: Re: Zpátky ke kořenům

    pS: :yes: >:D Tohle video ani nepamatuju... dík. :-)
    Opravdu jak za starých časů >:D [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto boost-

    boost. 04.04.16  19:34

    « Re: Zpátky ke kořenům

    w-a

    Zkoušíš to, co kdysi Chris Harris? ;-) [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 04.04.16  19:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy

    AUDIRS6: Ne, ani ne. Hned jak se mi vrátí opravenej alu disk, tak s.eru na návrat ke kořenům. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto AUDIRS6

    AUDIRS6 04.04.16  19:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gumy a zase gumy

    pS:
    jedno lepsie ako druhe ! >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] :yes:
    w-a:
    A zvysne 3 ides dokupovat ? >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…