Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 25.04.16 11:49
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotosoutěž - přihlašování
Emel: zober eReSo na okruh a hanbiť sa za nízku spotrebu už nebudeš musieť. Mne za včerajší výlet na SK ring vyšla priemerka 12,2 l na sto, pričom tam som síce prišiel za klobúkových 6,3 l, zato na okruhu to bolo cez 20. ;-)
P.S. mexická telenovela s názvom "Iudexove gumy sa už určite zoderú" sa nekončí, gumy stále žijú a ešte minimálne jedno pokračovanie bude. >:-[] -
woody-alien 25.04.16 08:59
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotosoutěž - přihlašování
Leg: Pěkně. ;-)
Trochu mi to připomíná můj původní nápad, kdy jsem chtěl využít přezouvání na letní a hodit auto (vybral bych si to nejlehčí červené :-) ) na špalky. Jenže jsem to chtěl realizovat před nějakým ócéčkem a jako rekvizitu dát ještě plnej nákupní košík, no zkrátka se mi pak už do takové akce nechtělo.
edit: Leg, kde že to jsi ? Ty woe, tady právě začalo sněžit. To se mi snad zdá. -
Emel 25.04.16 08:39
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotosoutěž - přihlašování
No sláva :-) , trošku mi to připomíná jednu reklamu nějaké pojišťovny s prázdným parkovacím místem... :-)
PS: hele, dobře to děláš... taky bych manželce doma klíčky od auta nenechal, i když tam auto zůstává a já letím tisíce kilometrů daleko ;-) -
Emel 24.04.16 23:03
« Re: Re: Re: Fotosoutěž - přihlašování
White: jo, je tam TSI... to bude právě to překvapení za pár týdnů, zase bude o čem psát ;-)
Jinak jsem chtěl fotku komponovat na otevřenou kapotu s chybějící zvukovou izolací a nějakým nápisem "Kde mám dekl?" a případně ještě nějaké rýpnutí do rozvodů, ale nějak se mi nedařilo najít vhodný úhel záběru, tak jen tohle.












Dlouhodobě jezdím za osm, to je paráda...