Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Thomasino 01.04.19 15:59
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
částečně ano, ale proč zbytečně vyhazovat dalších 40 tisíc ?? (20+20) :-!
..navíc zprávy z autorizovaných servisů hovoří o tom, že adaptivní podvozky u BMW i VW jsou poruchovější, takže klasický tlumiče nejen že stojí polovinu, ale více vydrží. -
Thomasino 01.04.19 15:34
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
Přesně tak. Nemá to velký kola, ono to není ani tak moc velké SUV, spíše středně velké až menší. Délka jen 436cm. Je to holt na podvozku Golfa (jo a vzadu bude s touto motorizací samozřejmě multilink). -
pradeda777 01.04.19 14:51
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
wl...až přijde na "lámání chleba" tak se na tu možnost individuální barvy zeptám. Červená Velvet? Je hezká, ale tu bmw nenabízí. V mém předešlém odkaze je Sunset Orange. Hodil sem čučku a v de. a i v usa. je nabídka barev stejná a o individuální barvách ani "Ťuk" (někde sem četl, že brzy hodí "flintu do žita). No, on nemusí být zrovna špatný manažér, ale když má kolem sebe snůšku lemplů, tak s tím nic nenadělá. A ano, párkrát se "střelil do nohy"..... ;-)
Thm....píšeš, že je na 19" Ateca moc tvrdá. A to i s adaptivním podvozkem? -
Thomasino 01.04.19 13:59
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
S tím že nemusím přebírat a rovnou nechám na salóně, to jsi mě celkem pobavil >:-[] :yes: Ale vždycky si to auto chci aspoň na rok vyzkoušet a podrobit "dlouhodobému testu" ;-)
Ty 19" kola jsou hezčí, ale v Cupra Ateca co jsem řídil mi to přišlo už moc tvrdý (ale ona má i tvrdší podvozek) a zrazoval mě od toho i Honza Červenka (co jezdil s tou 2,0 TSI FR), když jsem to s ním probíral. Vyzkoušíme jak se to celé bude vůbec chovat, protože jsem se nikde nedostal k projetí verze FR a kdyžtak se ty kola použijí jako zimní (pneu se prodají) a na jaře se koupí buď jiné 18" kola, nebo 19" kola. Ale ty 19" mají rozměr 245/40 a 18" kola jsou užší o 20mm a jsou 225/50. Takže i hlučnost na dálnici hraje celkem roli. -
white_labels 01.04.19 12:02
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
Komunikace s ajťaamatéry i s "MaMa" stále marná, takže jsem byl zatím nucen založit nový profil s jinou emailovou adresou a lehce faceliftovat nick.
Jestli bude Thom čekat na auto půl roku, tak už ho pak ani nemusí přebírat, prostě ho dá rovnou na protiúčet a vybere něco dalšího...
p777 - Červená Velvet je podle mě jediná možná volba z toho mála, co je na to v nabídce.
A tmavá je v reálu rozhodně dost, resp. tak akorát. Opravdu povedený (škodovácký) odstín červené. Takový právě té X2 M35i chybí.
Nabídka barev na X2 M35i je tristní, nevybral bych si. Není nějaká možnost individuální barvy?
Th- Proč ty pěknější kola nebereš, k vůli ceně?
Na tom tvém odkazu vypadají jinak, tam mají tmavě podbarvené jen ty hlavní elementy, kdežto v konfigurátoru jsou podbarveny komplet, což vypadá ještě o něco líp.
-
iudex 01.04.19 11:00
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
Praded: k okukateľnosti výrazných farieb: je to len zbytočný strach vystúpiť trochu z davu (čomu sa práve u Teba divím). Aj mňa si strašil s tým skorým opozeraním oranžovej a po roku tvrdím, že je to to najlepšie, čo som mohol pri výbere urobiť. Kamarát teraz kúpil 3er v obligátnej mineral grey a tá sa vedľa sunset orange úplne stráca, proste sivá myš. A šedi je na svete aj tak priveľa.
Naviac Tomova červená velvet nie je nijak expresívna kombinácia á la ružový Bentley: [odkaz] , proste pekná červená.
Plus ako viacerí poznamenali, Tom to aj tak vymení skôr, akoby sa mu stihla (akákoľvek) farba opozerať. ;-)
Inak súhlasím s tým, že s farbami to je všeobecne zlé. Napr. Golf mal donedávna v ponuke výraznejšiu žltú kurkuma, ale aktuálne ju už pre Golf R nedostať a jediná chromatická farba (ak nerátam nevydarenú pastelovú červenú) je modrá misano metla. A pre GTI TCR je výber farieb úplná tragédia, len 4 farby, čierna a biela metla a červená a šedá pastelová (pre hotheč, ktorý z podstaty veci má byť výraznejší). Zlatý Renault, že pre MRS si človek môže vyberať až z troch výrazných farieb, z ktorých každá posunie vizuálny dojem s auta o level vyššie. -
pradeda777 01.04.19 10:38
« Re: Re: Re: Re: Re: Podpora českého automobilového průmyslu :-)
Tms...congratulation and celebration.....Ateca FR looks good!
Z tohoto odstínu červené bych měl strach, že se mě brzy okouká. Trochu tmavší by byla lepší. Kola na první fotce jsou parádní.
Já už komunikuju s "mým člověkem" v Renocaru ohledně X2 M35i, které se konečně objevilo na konfigurátoru. Výběr barev je tristní. Ale to už mě nepřekvapuje. Já bych tedy bral Misano Blue s bílou střechou a s bílými krytkami vnějších zrcátek...(jako Mini)... :-)
Tu střechu a zrcátka bych si asi nechal zafóliovat. Ale soudružka manželka není na modrou, tak to asi bude zase AW...... ;-)







