Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 02.08.19  20:34

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Začnu od konce....po GTS zatím ani vidu ani slechu...možná až 2021...turbo bude asi dřív. Ale výkonově je S na + - úrovni staré GTS (260/480) a to úplně stačí.
    O tom "vzduchu" jsem četl hodně dobrého....na stará pokřivená záda prý sakra dobrá věc...;-).......možná PASM postačí.... ;-)
    Tvoje konf. ........no vidíš, jak lehce se člověk dostane přes 2.5 mil...... ;-)
    Tož ta bílá se spíš týkala Cayenne kupé......Karmín tam bohužel není dostupný, i když na reklamních šotech se Karmin objevuje.
    Macan v Karmínu (jako to vaše GTS) je paráda.... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.19  16:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Takže od bílé přes křídovou zase zpět ke karmínově červené? >:-[]
    Zkoušel jsem to, a dostal jsem se na ceníkových 2.616.940,- Kč.
    Kód PK8JEYR7
    Pokud to auto nepotřebuješ zvedat, je lepší připlatit ten adaptivní podvozek bez vzduchu (u GTS v základu), stojí víc jak o polovinu méně, než vzduch, a je agilnější/méně odtažitý.
    Ale já bych stejně počkal na GTS.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 02.08.19  16:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    wl...za červenou je příplatek.........64.530.-... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.19  16:30

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    iudex
    Jak jsem psal, G8R/S3 může překvapit všelijak (kladně i záporně), u mě to má spočítané už předem, díky nemožnosti 3dv., ale to už dnes nenabízí ani konkurence, takže už to vlastně ani nebude jeho nevýhodou.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.19  16:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    pd777
    příplatek za lak? Nechtěl si náhodou bílou barvu laku?
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 02.08.19  13:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Posledny Mercedes sa kupoval pred par rokmi a vtedy to tak bolo. Neviem ako je to dnes.
    Predajca povedal, ze oni predavaju Mercedes a nie zlavy... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 02.08.19  11:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    wl....Macan S konf...... (mám k tomu někde kód), ale nakonf. jsem to znovu a tentokrát jsem to nakonfiguroval na 2.560.400.- a to jsem se pořád ještě trochu držel zpět. Ale moc ne, protože bych ho chtěl mít nadlouho....(než mě odvezou do krematoria... ;-))
    Ono to docela rychle naskakuje.....jen samotný lak a 20" kola přidají bratru 168.130.-, sport design 80.720.-, akt. vzduchový podvozek 71.650.-. sport. výfuk 65.490.-, park asist 56.430.-, stř. okno 43.780.-...atd :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 02.08.19  09:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Market: tak tipoval som, že v Mercedese nedávajú také vysoké zľavy ako v BMW, ale že je to až tak zlé (4% je výsmech) som netušil. Potom to Áčko je cenovo nezmysel nielen ako A45AMG, ale aj ako A35AMG (50t za auto v základe bez príplatkov). Celkovo z môjho pohľadu ceny prémie sú nezmyselné, ak sa bavíme o cenníkových, ale kompenzujú to tie vysoké zľavy (a každý ma zľavy rád, no nie).
    Ad Vette: je jasné, že u nás nebude cena vypočítaná systémom 60t USD x kurz, lebo tá cena v US je bez sales tax (obdoba DPH), plus dovozné poplatky či clá. Ja to odhadujem na min. 80t eur. Každopádne aj to by bola neskutočná cena v kontexte toho, že ide o 500k superšport s motorom v strede, kde najbližšia konkurencia (povedzme 911GTS) začína na 130t, t.j. o vyše 60% drahšie, o Ferrari či McLarene ani nehovorím, tie sú na dvojnásobku.
    wl: ad nový Golf: tak nejak sa obávam, aby Golf 8 nepostihol syndróm VW, že každá druhá generácia je len malé zlepšenie, resp. nie až tak vydarený model. Minimálne od čias 4.gen to tak ide: 5ka bola dramatickým zlepšením oproti 4ke, najmä v modeli GTI, 6ka bola len taký facelift a GTI sa nikam neposunulo, 7ka zase dosť odskočila aj s GTI. A ako tak čítam správy o vývoji 8gen, tá jednak už mala byť na trhu, ale pre problémy s palubnou elektronikou ju odsúvajú. No a samotný VW hovorí hlavne o zlepšení infotainmentu a rozsiahlej digitalizácii, nie o zlepšení jazdných vlastností. A to vo mne moc nadšenia nevyvoláva.
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 02.08.19  08:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Tak ja by som problém nemal s tým keby sa Poršä podbízelo i viac,podľa sloganu - Poršä do každej rodiny!
    Samozrejme že Vette bude mať EU cenu vyššiu,ale aj tak bude asi zaujímavá k tomu čo ponúka (bude ponúkať).
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.08.19  00:00

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Nová Vette bude stát v eu víc, než většina bykupců doufá.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.08.19  23:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Macan S aktuálně od 1.736.000,- Kč včetně DPH
    Super cena proti 1.586.000,- za Macan (s R4!), který bych osobně okamžitě stáhl z nabídky na eu trhu.
    Porsche se nemůže cenově podbízet (tím spíš s benzínovým šestihrnkem), to by nebylo Porsche, nehledě na to, že kdo by pak kupoval konkurenci.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.08.19  23:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    pd777
    Macan S za ceníkových 2.33 mega? Tak to bych tu konfiguraci rád viděl. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.08.19  23:40

    « Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    wp
    To vypadá, jako by jsi s tím už měl nějakou osobní zkušenost... :*) >:-[]
    P.S. Chlapi, teď vážně, už mi sem ty manželky na zmrzku neposílejte, protože potom si musíte nutně kupovat "plechovky" se dvěma páry dveří. >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.08.19  23:36

    « Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    iudex
    Důvěřuj, ale prověřuj. Já věřím všem a nikomu.
    Podívej se na anglické srovnávačky hh z doby kdy byl G7R novinkou, drtil tehdy všechny...
    Nikdy nevíš, co a jak tě překvapí, pozitivně i negativně.

    K tomu susedovému G7 GTI, počet dveří, převodovka i barva O.K., ale ten non-performance by neprošel, ale kdyby to byly Clubsport, pak by mohl mít pravdu i ten webpaja. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.08.19  23:28

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Freddie....my tu probíráme praktická auta, ne nějaké júesej pony cars........ >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.08.19  23:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    M340i je také zajímavý stroj. Mě vyšel na 1,843.088Kč t.j €72.278....ano, jako 1 auto do rodiny důchodců by bylo rozumnou volbou........ :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.08.19  23:12

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Cayman GT4 se tu již řešil.....ale jako jedno auto do rodiny asi těžko..... ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 01.08.19  20:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Veru tak, ta Vette bude za cenu 30 kusovej limitky Megan RS Trophy R s karbonom.
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 01.08.19  19:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Moje informácie hovoria, že v Mercedese sa vieš dostať maximálne na 4% zľavu. Vo firme máme cca 4 osobne Mercedesy a 4 dodávkové.

    Za A45 AMG by som osobne dal tak max. 50-55 tis. EUR a za A35 AMG tak max 45 tis. EUR, za M135i by som dal tiež max 45 tis. EUR.
    Podla mňa dať za tie auta viac, považujem za plytvanie peniazmi... Ale to je môj názor, ak chce niekto investovať viac, nech sa páči...

    Skúsil som si nakonfigurovať M340i xDrive a dostal som sa na cennik 68300 Eur.

    A ešte doplním "dream car" momentálne: Porsche Cayman GT4 s manualom cca 95 tis. EUR. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 01.08.19  18:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megane RS alebo M135i?

    Tu ale lietajú cifry za nič-moc autá,objednajte radšej niekto novú Vette za cenu HH.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…