Porsche 911 (švihák lázeňský)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 04.01.11  15:42

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    u nas je prijemnych -21 ;-\ ja uz chcem leto
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:40

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    Jinak v Mariánkách je 50 cm sněhu a víc! Ve městě jsou obrovský haldy sněhu, je to tady jako na horách.
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 04.01.11  15:39

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    to som si vsimol aj ja ked som siel ani nie 50 a pasat za mnou kluckoval z ktorej strany ma predbehnut no nezatrubil neblikol ani raz >:D podobne tak kluckoval za tebou knight harley rider no nestihol ta obehnut ani raz >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:38

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    Brandone, víš co je divný? Když jedu gripenem, tak takový týpky vůbec nepotkávám. Nikdo netroubí, nebliká, nelepí se. Nechápu to.
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 04.01.11  15:33

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    ja som mal vcera najkludnejsi prelet prahou nezastavil som ani na sekundu tak plynulo som este nesiel dokonca som na d1 dal tempomat na 130 a nepridal nepribrzdil ani raz ;-) ale takych bl.beckov mam rad, rad sa s nimi hram samozrejme kym nebudem viezt v aute rodinku >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:30

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    A chybí! Jak bych si zrovna tebe měl dávat na hate--list, blázínku? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  15:29

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    nechybí dylane nechybí.... jak myslíš klidně si mě dej na hejt list nemám s tim problém ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:26

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    praseMB, viditelně ti chybí soulož. Já si myslím, že s lidma, kteří dají sedmičku by se nemělo kamarádit... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  15:23

    « Re: lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    * jsou plný silnice, ulice, domy.... nemá cenu se stresovat ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:20

    « lady lý, lady lů, silnice jsou plné de.bilů

    Dnes jsem se s rodinkou přesunul do rodného města. Už jen odjezd z Prahy- bez blinkru mezi auty kličkoval jeden de.bil s vytuněnou Vectrou, kola z IFY, černá skla. Bylo vidět jak to ostatní řidiče nebaví, jak je takovej mamrd zbytečnej.

    Ale při výjezdu z Prahy jsem se dočkal opravdového borce. Jedu v koloně aut, všichni 80 km/h. Jelikož jsem jel jako poslední, nemohl jsem si nevšimnout auta v zrcátku. Nejdříve jsem si myslel, že jede Tata Nano, ale když se mi to nalepilo na zadek, rozpoznal jsem ex generaci BMW 3. Auto kličkovalo, lepilo se. Koukám do zrcátka na posádku. Na místě spolujezdce obyčejná holka, která dle výrazu byla spíše ráda, že ji nějakej de.bil veze domů. Ale pak jsem se podíval na šoféra. Borec asi 35 let, tlustej, navíc navlíklej do obrovský péřovky, kterou by se dala zakrýt Tatra bláta. Límeček měl celičký z králíčka! >:D S ledovým klidem jsem ještě zpomalil, a borečka jsem ještě více rozlobil. Pak jsem u semaforů zajel do druhého pruhu, a nechal ho předjet. Díky límečku z králíčka se ani nemohl otočit. Nejvíc jsem se ale nasmál, když se BMW s nápisem 330D rozjelo. Mohutně zakouřilo, ale doslova ho do kopce před sebou táhla dodávka Peugeot Boxer s reklamou na kamenictví...

    Tak jsem si zase ulevil... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  15:17

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    a když už jsme u toho dylane i karkulka má za auto od jednoho uživatele hodnocení 2 a celkové hodnocení jen 9,93!!!!!! omfg katastrofa okamžitě projdi celé hodnocení a oroduj za mě u lidí kteří mi dali méně než 9 za auto >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  15:11

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    jasně a pak budu mít samou sz ať jim dám 3x10, řekl bych to takhle pokud se tu najde pár normálních lidí, co se toho nebojí a začnou hodnotit objektivně začnu taky ;-) Co vidím v top ten měl by tam zůstat tak maximálně s-mike ;-) mno, ale zpět od pohádek k realitě :-) Nevidím důvod proč bych kroko žlutý měl dávat 3x10 jako ostatní ovce malá změna hodnocení nezaškodí nebo potom si budem dávat všichni 3x10 a hodnocení můžem zrušit úplně ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 04.01.11  15:08

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    dylan rad by som sa o tom porozpraval >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  15:06

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    Tak tam máš ještě dalších 14 recenzí, aby to neodskákal jen Brandon...
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  14:58

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    mně je to fuk a je mi i fuk ubožák, který škemrá do sz o lepší hodnocení :-) ale jinak za kroko žlutou jsem musel dát body dolů to prostě jinak nešlo ;-) :-)
    celá top je v podstatě výsměch, co si o tom myslím viz diskuze blahys ford focus.... ale žíly mi to netrhá takže je mi to fuk nicméně rejpe do toho skoro každej tak se do diskuze rád přidám :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 04.01.11  14:54

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    PraseMB, nevím jestli je to sranda, protože jsi srandista, ale to tě Leon na topce tak pálí? Není to úplně jedno? Tak si příště nestěžujte na Tiguan a Jerryho hezké SZ... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto lotus-esprit-cz

    lotus-esprit.cz 04.01.11  12:32

    « Re: Certifikace

    svihaku tydle certifikace bezne fungujou na seznamkach, chatech, komunitnich forech. ...jednoduchej a osvedcenej zpusob.
  • « 00 Reagovat !

    foto lotus-esprit-cz

    lotus-esprit.cz 04.01.11  12:30

    « Re: Sraz BH 902 10 na Chodově vcera

    ja tu jsem uz docela dlouo, a mj ti to muze byt sumak, jen bych se chtel optat jestli si navstevoval prvni stupe nzakladni skoly kde bylo cteni,..............jelikoz nikde nevidim ze bych nejak porad a vyrazne resil nejake svoje bodovani, bavili jsme se tu obecne o zpusobu....ale myslim zes to byl ty s manzelkou kdo se malem po.. kdyz nedotal 1000% hodnoceni >:D
    Ale jina kti dekuji, ze na me stale myslis, je to mile, vedet ze nejaka mila duse na me nekde v dali mysli....jeste z toho nemam skytavku.,
  • « 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 04.01.11  11:13

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    tak zase buďme realisty podle sebe soudím tebe já mám 2 škodovky a z toho vycházim jedničku bych dal feldě, ale že máš tu kroko žlutou sedma je myslím ok, k fotkám ani recenzi žádnou výtku nemám :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 04.01.11  11:09

    « Re: totalna vlada BH 902 10 nad MACZ :D

    prasik vdaka nechcel som tam byt rozmyslal som napisat ti aj sz aby si ma ohodnotil >:D len som prekvapeny ze nemam od teba 1 >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…