Porsche 911 (švihák lázeňský)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Dylan McKay 11.01.11 18:36
« Re: tablet
Ahoj, jsem zpět, ale není ta správná nálada, dozvěděl jsem se podrobnosti o té události v Teplicích, a je mi smutno. Když budete mít nějaké problémy, vždycky se někomu svěřte, člověk to v sobě nikdy nesmí dusit, protože to může dopadnout špatně. Vím že se dalo kamarádovi pomoci, ale nevěděl jsem nic, vůbec nic. -
Dylan McKay 11.01.11 09:30
« Re: tablet
...a zase dobré ráno. Něco jsem si tam včera objednal, tak tam zase musím jet, tak ahoj... ;-)
Včera jsem v Německu jel po rovince, a všimnu si jak v protisměru kličkuje starší Passat kombi. Najednou jel směrem na nás. Rychle jsem uhnul, když jsem se koukl do zrcátka, byl přímo za mnou v našem pruhu. Nevšim jsem si kdo to byl, jestli mladší nebo starší člověk, jestli byl napitej, zfetovanej nebo nemocnej. Ale bylo to jen tak tak.
A aby toho nebylo málo, včera se v Teplicích zastřelil kamarád... :'-( -
certina 10.01.11 19:24
« Re: tablet
Chtěl bych buď RS, nebo něco ze Superba.
Na podobnou nabídku jsem taky narazil, ale neprodává je za 600 E, ale lehce přes 20 tisíc... Nicméně kola jsou to naprosto nová, jakoby sundaná hned na showroomu z auta. Kdyby jsem to objednával za ceníkové ceny, tak jsem někde uplně jinde ;-)













