Porsche 911 (švihák lázeňský)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Chuck-Norris

    Chuck Norris 09.05.11  18:12

    « Re: repete

    kdo vyhraje večer hokej? němci nebo češi?
  • « 00 Reagovat !

    foto Chuck-Norris

    Chuck Norris 09.05.11  11:26

    « Re: repete

    budí více pozornosti než v matu? já nevím ale černá je docela silně nepraktická.. už i na těch nedetailních fotkách mi příjde že máš předek relativně dosti doškrabaný což by na jekékoli světlejší barvě skoro nebylo vidět.. majitelé takových aut se potýkají jen se špínou která je na autě vidět i v minimálním množství, mouchama který ti zničí (podle toho jak často to myješ..) lak na nárazníku a dle mého názoru musí být bez fólií (teď myslím jak na laku tak na oknech) i dost nepraktické v něm žít... odejdeš na pět minut a sluníčko udělá z vnitřku horkovzdušnou troubu... Toť mé názory k černé.... nemám jí rád protože to je tak šíleně nudná barva která prostě ke sportovnímu autu nepatří...
  • « 00 Reagovat !

    foto erbe

    erbe 09.05.11  07:46

    « Re: repete

    Pravda, cierna nieje najoriginalnejsia, asi ani najkrajsia pre 911. To je ale silne subjektivne. V tej bielej to na mna posobi akoby majitel nemal na farbu a zobral to z fabriky v zakladnej farbe este pred skutocnym nastrekom :-)
    Ta posledna dvojicka, tym duplom ze cierna je za slnecneho svetla, je uplne vyborna.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 08.05.11  23:11

    « Re: repete

    Švihák: Ale nepraktická. Mě by teda ta tvá matná asi zaujala více, i když stejně jako ty bych nakonec volil folii lesklou, jen asi ne černou s černými koly, ale alespoň stříbrnými, v tom jsem klasik. A ono Porsche je klasika, i když je nové.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 08.05.11  22:52

    « Re: repete

    Další:

    [odkaz] [odkaz]
    [odkaz] [odkaz]
    [odkaz] [odkaz]
    [odkaz] [odkaz]

    Taky se mi ta černá tolik nelíbí, ale je fakt, že auto teď budí více pozornosti. Černá je asi oblíbená barva.
  • « 00 Reagovat !

    foto Chuck-Norris

    Chuck Norris 08.05.11  22:47

    « Re: eko daň i pro pětiletá auta....

    to musel každý čekat že se to bude posouvat dál a dál... to je o ničem.. stejně to zaplatíš jen jednou a dál užje to no problémo... Mě teď víc trápí jiný pravidla a to ty díky kterým při cestě příbram praha nevidím okolo dálnice ze 100% více jak 10% luk zelených či vůbec v jiné barvě než žluté... pokud někdo někde někdy uslyší o tom jak se zdražují potraviny kvůli tomu že je nedostatek obilí ať se jde zeptat bursíka, popřípadě dokonalý evropský unie co to vymysleli za smrdící prasárnu (a kolik za ní dostali pytlů peněz) která škodí životnímu prostředí, ničí auta (opět poškození živ prostředí), zdražuje jídlo a která se díky jistým určitě prospěšným zákonům tak hrozně moc vyplatí pěstovat.... škoda že už dnešní děti jiné zemědělství než to ekologicko automobilové nebudou znát a až někde uvidí pšenici budou se ptát co to je za hnusnou trávu (plevel)?
  • 00 Reagovat !

    foto Prase

    Prase 08.05.11  22:15

    « eko daň i pro pětiletá auta....

    [odkaz]

    většině je to jedno, ale pro zasmání, co vláda chystá. Je až s podivem co se tu děje asi bude nejlepší přihlašovat auta na slovensku :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto Chuck-Norris

    Chuck Norris 08.05.11  21:44

    « hokej všude

    hokej.... tak jsem si pánové poprvé v životě vsadil >:D nevím co mě to napadlo ale kámoš vyhrál litr za to že tipnul vítěze česko-slovensko což alespoň pro mě bylo jasný tak jsem se rozhoupal a vsadil to rovnou na víc zápasů najednou... ještě pár zápasů zítra a mám doma za kilčo bůra... dnes vše vyšlo s přehledem... jen aby zítra dánové nebo švýcaři neudělali nějakou paseku a češi se na to nevybodli a bude to v cajku >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 08.05.11  21:16

    « Re: repete

    ja sa priklanam k erbemu stale som vravel nech si z toho spravi mafia packet skoda ze tie cierne svetla nevysli >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 08.05.11  21:05

    « Re: repete

    já mám zase opačný pohled na věc. Možná bez těch černých kol by to šlo, takhle je to až moc černé...
  • « 00 Reagovat !

    foto erbe

    erbe 08.05.11  20:55

    « Re: repete

    V tej ciernej vyzera daleko ale daleko elegantnejsie :yes: . Pri takomto priamom porovnani posobi na mna ten belasek celkom lacno jako :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 08.05.11  19:44

    « repete

    Na stejném místě jako loni jsem udělal několik fotek auta. Tady je první, další až později:

    [odkaz] [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Brandon-Walsh

    Brandon Walsh 08.05.11  19:13

    « kto neskace nie je cech jardo ukaz malicek

    poustnik na tu fotku som uz pozeral a nieco podobne planujem akurat za dva tyzdne mam statnice takze na aute ani nejazdim dokonca ani neviem ci este stale v garazi je >:D
    ps: gratulujem :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 08.05.11  18:48

    « Re: 2 : 0 po první třetině

    Aspire: doufám že příde dodatečný trest a trest i pro rozhodčí, když za tohle nevyloučí, tak může jít vyvážet popelnice!
  • « 00 Reagovat !

    foto Poustnik

    Poustnik 08.05.11  18:27

    « Re: 3 : 2

    Tak hezké to bylo. Snad je Rusové moc neomlátili, ale když se vyhraje, tak to prý nebolí.... :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Aspire

    Aspire 08.05.11  17:45

    « Re: 2 : 0 po první třetině

    Souhlas, to udělat mi tak má hráč nejlépe stop do konce zápasu. ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto David-Silver

    David Silver 08.05.11  17:42

    « Re: 2 : 0 po první třetině

    Nechápu jak ti podplacený rozhodčí můžou pustit takovej zabijáckej faul jako byl na Rachůnka. Svině největšího kalibru
  • « 00 Reagovat !

    foto Aspire

    Aspire 08.05.11  17:41

    « Re: 2 : 0 po první třetině

    Tak už 2:1 po druhé třetině. Ty Rusáci začínají nepěkně faulovat a prochází jim to. 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto Poustnik

    Poustnik 08.05.11  16:47

    « 2 : 0 po první třetině

    v zápase s Ruskem, to není špatné..... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Poustnik

    Poustnik 08.05.11  15:46

    « Re: Vettel nebo jetel, stejně vyhraje Renault!

    >:D

    Brandone, koukal jsem, jak to sluší Fiatu Stilo v řepce olejce, taky bys měl mít nějakou takovou fotku ve své fotogalerii..... ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…