Laguna I - vyskakuje 5. převodový stupeň

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Renault

• « 00 Reagovat !

foto adamzprahy

adamzprahy 12.05.12  21:54

« Re: Laguna I - vyskakuje 5. převodový stupeň

tohle olej určitě nedělá (pokud tam teda je), známému se to stejné také stávalo na Laguně I, postupně mu to dělalo na 3,4,5 až to skončilo "rozsypanou" převodovkou. Na autě měl víc problémů, takže se toho rovnou zbavil. Nevím tedy čím to bylo způsobeno, každopádně já bych s tím jel okamžitě do servisu.

EDIT: až teď jsem si všiml že jde jen o omylem oživené téma a už není aktuální.. 8-s
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 08.05.11  00:16

« Laguna l-Stále svíti kontrolky ABS a Ruční brza

Zdravím,mám Lagunou r.v.2000 ,a mám problém s kontrolkama ABS a Ruční brzdy ,a nejde tachometr ,tento problém nastal při skratu autorádia.Vyměnil jsem v poj.skřini pojistku ,a všechny ostatní byly dobré.
    Pokud někdo s tím máte zkušenosti, budu moc rád za jakoukoliv radu.
    Díky :yes:
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 20.07.10  13:54

« Laguna I - vyskakuje 5. převodový stupeň

Zdravím, mám problém se svou Lagunou, r.v. 2000. Když zařadím 5, v okamžiku puštění spojkového pedálu mi vyskočí do neutrálu. Při jiných stupních mi to nedělá. Pátrám na internetu už několik dní a jediné co jsem se dočetl je, že by to mohl být synchronizační kroužek 5. stupně nebo ložisko a nebo olej v převodovce.
    Pokud někdo s tím máte zkušenosti, budu moc rád za jakoukoliv radu.
    Díky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Kontroverzní podnikatelka Mojsejová: Deprese a léky spustily lavinu!

Kontroverzní podnikatelka Mojsejová: Deprese a léky…

Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (63), která kralovala televizním obrazovkám, se po letech vrací zpět před…

Jí spolu, sprchují se spolu a sdílejí jednoho muže: Identická dvojčata (35) teď chtějí i naráz otěhotnět!

Jí spolu, sprchují se spolu a sdílejí jednoho muže:…

Slavná australská dvojčata Anna a Lucy DeCinqueovy (35) chtějí být jako jedna osoba. Společně jí nebo se…

iSport.cz

Pastrňák nahrával u prohry Bostonu, nájezd nedal. Chytil se trefil

Pastrňák nahrával u prohry Bostonu, nájezd nedal.…

Český hokejový útočník newyorských Rangers Filip Chytil si v souboji s Coloradem podruhé v sezoně připsal dva…

Vrba odmítá boj o horší soutěž: Kvalita je podobná Evropské lize. Co Pešek?

Vrba odmítá boj o horší soutěž: Kvalita je podobná…

Pokud by úvodní duel v Kodani zvládla Sparta za tři body, bojovala by v závěrečném utkání s Bröndby na Letné o…

Reflex.cz

Kalousek v Reflexích: Krize na ukrajinských hranicích se nás týká, nesmí nám to být jedno

Kalousek v Reflexích: Krize na ukrajinských…

„Hrozící rusko-ukrajinský konflikt není zdaleka jen o tom, jaký bude další vývoj na samotné Ukrajině, ale co se…

Marie Versiniová: Byla ztělesněním nevinnosti s hlubokýma očima, do níž se lze tak nějak platonicky zamilovat

Marie Versiniová: Byla ztělesněním nevinnosti s…

Nekonečná fronta před kinem, narvaný sál se zcela vydýchaným vzduchem, lidé sedící kdekoliv a jakkoliv, klidně…