Dotaz ohledně ALU kol

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Tuning

• 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 30.05.10  12:30

« 13"

pokud nebudeš mít typový list ,že ty kola na daném autě být mužou tak je to OK . Jinak budeš mít problémy technická , police , úřady .
    Nebo si nechat zapsat do TP 14" ,ale je stím spousta vyřizování a nestojí to za to . ;-) takže za mě radši 13"
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 30.05.10  12:00

« Kola, pomoc

Zdravím, mám dotaz, v technickém průkazu mám kola vel. 13" jak klasika tak ALU, ale vyskytla se mi skvělá koupě ALU s mou rostečí, ale jsou to 14", tak mě zajímá jáké jsou případné problémy? myslím tím s policii atd? na auto by kola o rozdílu jednoho palce neměli mít vliv, nepohybuju se v tomdle, takže zda li je tu někdo od policie, nebo spíš automechanik a ví jak to je, díky za každou radu a odpověd, prostě bud jít do 14tek, nebo nic neriskovat a koupit 13. díky. SF. :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Učitelka Maruška (50) zůstala na tři děti sama, manžel si vzal život! Kvůli dluhům za sázky

Učitelka Maruška (50) zůstala na tři děti sama,…

Ze dne na den přišli o život, jaký znali. O úplnou rodinu i důvěru v nejbližšího člověka. Takový je příběh paní…

Facebook se chystá změnit své jméno?! Novinku prý hodlá oznámit Zuckerberg

Facebook se chystá změnit své jméno?! Novinku prý…

Americká společnost Facebook plánuje příští týden představit své nové jméno. Uvedl to server The Verge s…

iSport.cz

Brandner po Slavii: Penalta přišla moc brzy. Když zapnuli, byl to kolotoč

Brandner po Slavii: Penalta přišla moc brzy. Když…

Dlouho čekal na možnost zasáhnout větší minutáží do ligového zápasu. Při nucené absenci Micka van Burena chytil…

VIDEORECENZE: Neužilův Zátopek je trefa, precizní film běží i do světa

VIDEORECENZE: Neužilův Zátopek je trefa, precizní…

Jeden z nejočekávanějších českých filmů míří do kin. Zátopek mapuje příběh slavného českého běžce, jeho lásku s…

Reflex.cz

Senát bude možná jednat 9. listopadu o stavu prezidenta Zemana, rozhodne organizační výbor

Senát bude možná jednat 9. listopadu o stavu…

Organizační výbor Senátu bude jednat o 9. listopadu jako o možném termínu mimořádné schůze horní komory ke…

Jurský park nejspíš navždy zůstane dokonalým filmem

Jurský park nejspíš navždy zůstane dokonalým filmem

Existují na světě lidé, kteří nemají rádi Stevena Spielberga. Většinou jsou to filmoví studenti, kteří…