Dotaz ohledně ALU kol

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Tuning

• 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 30.05.10  12:30

« 13"

pokud nebudeš mít typový list ,že ty kola na daném autě být mužou tak je to OK . Jinak budeš mít problémy technická , police , úřady .
    Nebo si nechat zapsat do TP 14" ,ale je stím spousta vyřizování a nestojí to za to . ;-) takže za mě radši 13"
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 30.05.10  12:00

« Kola, pomoc

Zdravím, mám dotaz, v technickém průkazu mám kola vel. 13" jak klasika tak ALU, ale vyskytla se mi skvělá koupě ALU s mou rostečí, ale jsou to 14", tak mě zajímá jáké jsou případné problémy? myslím tím s policii atd? na auto by kola o rozdílu jednoho palce neměli mít vliv, nepohybuju se v tomdle, takže zda li je tu někdo od policie, nebo spíš automechanik a ví jak to je, díky za každou radu a odpověd, prostě bud jít do 14tek, nebo nic neriskovat a koupit 13. díky. SF. :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Vzkaz na hrobě Karla Gotta (†80) odhalil: Další rozvod v rodině!

Vzkaz na hrobě Karla Gotta (†80) odhalil: Další…

Slova plná lásky a zároveň žalu. Vdova Ivana (44), dcery Lucie (33), Charlotte (14) a Nelly (12) a vnukové Vojta…

Krvavý masakr samurajů! Recenze Ghost of Tsushima

Krvavý masakr samurajů! Recenze Ghost of Tsushima

Píše se rok 1274 a začala mongolská invaze do Japonska. Jako první byl napaden ostrov Cušima, kde došlo ke…

iSport.cz

Lipsko, AS Řím, Leverkusen, AC Milán, Anglie. Kde bude hrát Schick?

Lipsko, AS Řím, Leverkusen, AC Milán, Anglie. Kde…

Setrvání v Německu, nebo návrat do Itálie? Nebo snad přesun do Anglie, či do Španělska? O českého…

Návrat z(a)traceného syna? Plzeň chce Sýkoru, ale se Slavií bude problém

Návrat z(a)traceného syna? Plzeň chce Sýkoru, ale se…

Už dvakrát ji vypekl tak, že mu nemohla přijít na jméno. Přesto se Jan Sýkora objevil v hledáčku Plzně znova.…

Reflex.cz

Venuše jde na nuda pláž. Ukrajinka si šikovně pohrává se známými obrazy

Venuše jde na nuda pláž. Ukrajinka si šikovně…

Alla Mingalyová je ukrajinská výtvarnice narozená na Krymu, žijící v současnosti v Jerevanu. Hitem internetu se…

Chorvaté si stěžují, že jim turisté ze země odvážejí koronavirus

Chorvaté si stěžují, že jim turisté ze země odvážejí…

S velkým problémem se v posledních dnech potýká Chorvatsko, Řecko nebo například Bulharsko. Oblíbené letní…