vyhřívání sedaček

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Fabia

• « 00 Reagovat !

foto petrumr

petrumr 18.09.11  12:09

« Re: vyhřívání sedaček

Velice kvalitní příspěvek,se ani nedivím,že zaměstnavatel tě vyhodil a ted chodíš pěšky.Dečky jsou stejný pro koncern,nefunguje to ani na 1nebo2?Proud do konektoru pod sedačkou jde?pozor je tam konektor i na airbag!Když jde,tak je od kolena provalenej drát,rozdělat potah,vzít pájku,zacínovat a jede se dáál. :-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 10.12.09  14:13

« Re: vyhřívání sedaček

Odvez to do šrotu.....co jinýho jsi čekal když sis koupil takovej nekvaliní předraženej humus. Sorry, ale je to tak. Já jsem to měl taky jako služební........hanba brečet jak se říká. :-(
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 29.11.09  16:39

« vyhřívání sedaček

Zdavím,
    Mám Fábku 1,4 16V Elegance, Nefunguje mi vyhřívání sedačky u řidiče. Máte někdo zkušenost s opravou této závady?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Podcast: Velké přiznání Jiřího Suchého. Se Šlitrem se skamarádili až rok před jeho smrtí

Podcast: Velké přiznání Jiřího Suchého. Se Šlitrem…

Nesmírně talentovaní Jiří Suchý (90) a Jiří Šlitr založili před 62 roky divadlo Semafor. Role byly jasné. Suchý…

Rozvod jí dal křídla: Máma (45) se vyspala s dvaceti muži a stala se hvězdou sociálních sítí

Rozvod jí dal křídla: Máma (45) se vyspala s dvaceti…

Modelka Nita Marie se tedy opravdu nenudí. Sekla s neuspokojivým manželstvím a dosyta si užila volnosti. Tedy…

iSport.cz

Postup Čechů? Ne. Slávista věří Švédům. Jsou ostřejší, tvrdí Ousou

Postup Čechů? Ne. Slávista věří Švédům. Jsou…

Ve slávistické kabině má vedle sebe bohatou skupinu českých spoluhráčů, takže po pátečním curyšském losu v ní…

Rozdíloví žolící v lize: SORry za ten fičák, obr z polepšovny i reprezentanti

Rozdíloví žolící v lize: SORry za ten fičák, obr…

Někdejší útočník Ole Gunnar Solskjaer si během kariéry v Manchesteru United vysloužil označení nejlepší…

Reflex.cz

Superinfekční varianta omikron v Česku? Výskyt se ověřuje

Superinfekční varianta omikron v Česku? Výskyt se ověřuje

Jedna z laboratoří ověřuje možný výskyt koronavirové varianty omikron v Česku. Podezřelý vzorek zachytil PCR…

Veleúspěšná kampaň Tečka dostala zcela zbytečnou cenu. Proč tedy Babiš kupuje horu Říp?

Veleúspěšná kampaň Tečka dostala zcela zbytečnou…

Tak nějak jsme loni ale i před pouhými několika týdny věřili, že letos už budeme trošku jinde. Ať už se týče…