BAZAR kola, náhradní díly, pneumatiky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

• 00 Reagovat !

foto pepek79

pepek79 14.04.11  08:30

« výfuk

Máte někdo zkušenost s tímto dodavatelem www.vyfukovesystemy.cz ?Koukal jsem, že maj hodně dobrý ceny výfuků na naše auta a hlavně to nejsou žádný poláci, ale značový originály.Já měl nějakýho poláka a vydržel mi přesně rok a půl, tak jsem si řekl, že si připlatim za kvalitu a koukám, že tady je to skoro za tu samou cenu co jsem kupoval to šitózního polmostrowa nebo jak se to jmenovalo."
  • « 00 Reagovat !

foto MAP2009

MAP2009 11.02.10  23:02

« Re: la BMW

Už jsou prodány
  • 00 Reagovat !

foto MAP2009

MAP2009 28.10.09  17:43

« la BMW

kola1.jpg
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Postapokalyptický svět je plný drsných draků! Recenze remaku Panzer Dragoon

Postapokalyptický svět je plný drsných draků!…

Čtvrtstoletí stará videohra Panzer Dragoon z konzole Sega Saturn si nyní v novodobé podobě prostřílela cestu…

Kam na dovolenou, pokud neotevřou hranice? Cizokrajná místa s klidem nahradí tyto české skvosty!

Kam na dovolenou, pokud neotevřou hranice?…

České republice reálně, i podle předsedy vlády Andreje Babiše, hrozí, že v létě zůstanou hranice uzavřené kvůli…

iSport.cz

Úžasná finta z florbalu je v hokeji hit. V NHL se jako první nachytal Rittich

Úžasná finta z florbalu je v hokeji hit. V NHL se…

Když nevíš co s pukem, vystřel. Ale co když jsi zrovna za brankou? Tak vystřel taky! Hokejovým světem se v…

Juliš pálí, Havelka je klíčový. Jak si vede DEVĚT půjčených sparťanů?

Juliš pálí, Havelka je klíčový. Jak si vede DEVĚT…

Jeden pálí na Hané, druhý se rve za Klokany a třetí zase nakopává kariéru v Uherském Hradišti. Celkem je jich…

Reflex.cz

Marek Stoniš: Ješitnost politického aktivisty Čižinského likviduje úspěšnou školu v Praze 7

Marek Stoniš: Ješitnost politického aktivisty…

Někteří politici by si měli dávat pozor na vzletná slova a spektakulární sebeprezentační akce. Mohly by se jim…

Online glosář Reflexu o koronaviru: Ministr Vojtěch by měl dostat veřejně na holou

Online glosář Reflexu o koronaviru: Ministr Vojtěch…

Česko se zastavilo. Vláda kvůli pandemii koronaviru zavedla nouzový stav, který má šířené nemoci zamezit. Jaký…