Mazda CX7 nebo Hyundai ix35 v dieslu a automatu ?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Off-road


  • 00 Reagovat !

    foto imoimo

    imoimo 23.10.2009  09:51

    Co byste koupili MAZDU CX7 nebo IX 35 Hyundai ??

    Jaký máte názor na SUV pro běžné ježdění pro dva /jedná se o horskou oblast,proto SUV jen pro vysvětlenou / koupit nyní novou Mazdu CX7 v dieslu a nebo IX35 Hyundai ?? Oba vozy jsou přitažlivé,navíc jsem chtěl automat a ten Mazda zatím nemá. Poradte do čeho jít - jiné modely nenavrhujte. :-!
    • 00 Reagovat !

      foto WinDiesel

      WinDiesel 23.10.2009  10:01

      « Re: Co byste koupili MAZDU CX7 nebo IX 35 Hyundai ??

      Mazdu CX7, jednoznačně, i když chápu že Tě automat láká... Sportovnější podvozek, lepší značka, vypadá skvěle, skouknul jsem ji na Autoshow Praha, facelift se povedl... Ale konečné rozhodnutí bude na Tobě... Tak držím palce aby jsi se dobře rozhodl.
    • 00 Reagovat !

      foto kolmar

      kolmar 08.03.2010  16:20

      « Re: Co byste koupili MAZDU CX7 nebo IX 35 Hyundai ??

      Ja by som ti hned navrhol nieco ine...ale ak nechces OK.
      CX-7 som jazdil v dieselku, ix35 zatial nie, len sedel v nom.
      Ak chces sportovejsie zamerane auto, tuzsie odpruzenie, famozne riadenie (medzi SUV) krasny design, a silnejsi motor tak chod do CX-7. Par veci mi vadilo, no je to jedno z najsportovejsich SUV (mimo premie). Ak jazdis len nejake polne cesty, tak aj to zvladne v poho, len pomalsie - pre tvrde perovanie bude mat tendenciu skackat...Ale mazda ma slusny protipreklzovy, tak aj koleso vo vzduchu neznamena stop...svetla vyska je prekvapivo OK.

      IX35 sa mi designovo velmi nepaci, nazivo je to podstatne lepsie, no vzhladom na rovnaku techniku by som usiel do KII. Auto ma prekvapilo priestrannostou, pohodlne sedadla aj pre silnejsich ludi, no nemaju take dobre bocne vedenie. Motor bude slabsi, cena nizsia, pristrojovka posobi trochu lacnejsie ako v Mazde, no prekvapivo konecne neni velky volant! Auto som nejazdil, no malo by byt mäksie odpruzenie a slabsi motor. 6st. automat mi v Sorente vadil, trebalo by ho skusit este poriadnejsie - som za manual! Riadenie podla Sorenta typujem, ze bude na urovni...nie ako stara skola.

      co viac povedat?
  • 00 Reagovat !

    foto Marikovec

    Marikovec 26.10.2009  13:52

    Mazda

    CX7 sa mi velmi paci a kvalitou a imidzom sa neda porovnat s Hyundayom, ale ak to potrebujes vyslovene aj na jazdu v horskych oblastiach tak by si mal radsej pouvazovat nad nejakym terennejsim SUV-kom, napr. Subaru Foresterom, Suzuki Vitarou, pripadne nejaky Outlander, alebo aj Ravka. Myslim ze vsetky ponukaju aj moznost automatu a su podla mna vhodnejsie do lahkeho terenu ako ta Mazda
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.2009  16:30

    Mazda

    Je vidět,že jsi v žádném voze Hyundai nikdy nejel,nevíš nic o nich a plácáš slovenské nesmysly.Santa Fe a ix 55 v naftě Tvoje návrhy spláchne do kanálu.Mám v pořadí třetí typ Hyundai a jen se směji Pasatům,Vitarám a Ravkám.(Testoval jsem všechny tři.)
    • 00 Reagovat !

      foto Marikovec

      Marikovec 27.10.2009  12:33

      « Re: Mazda

      Zato Ty si svoje tvrdenia skutocne brilantne vyargumentoval. Prepac ze viac nebudem na tvoje primitivne vylevy reagovat pretoze s dementmi sa nebavim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.10.2009  12:57

    Mazda

    Alespoň se v tom nejdříve svez a pak plácej něco o image.Jsi jen ............... Slovák,chudinko.
    • 00 Reagovat !

      foto Moik

      Moik 08.03.2010  14:27

      « Re: Mazda

      kura asi přileju do ohně, no co už, ale zdá se, že motoreček je uskřípnutý majitel hyunday, co dorovnává do mercedesu aspoň na diskuzi, žejo... Když už máš hyunday, tak buď soudnej a nesrovnávej to se špičkou v oboru

      tím nechci říct, že hyunday je špatný, ale že by zrovna forestera a vitaru mohl jakýkoli hyunday strčit do kapsy?? tak v vceně no, možná...

      • 00 Reagovat !

        foto WinDiesel

        WinDiesel 08.03.2010  14:39

        « Re: Re: Mazda

        No to s tebou plně souhlasím..... Proč si ti lidé kupují horší značky za nižší cenu, to chápu, ale nechápu proč se potom mermomocí snaží tvrdit, že jejich značka je stejně dobrá jako ty dražší značky, repsektive image - i za image se holt platí, a image značky HYUNDAI je stále velmi slabé... mnohem lepší než dříve ale Mazda je stále někde jinde, to stejné platí pro Toyotu a Subaru...
        • 00 Reagovat !

          foto kolmar

          kolmar 08.03.2010  16:14

          « Re: Re: Re: Mazda

          Tak tak...suhlasim, o SUV sa "trochu" zaujimam, no napr. velmi som cakal nove Sorento, bol som sa aj zviest, pohoda - asi najlepsia kia vsetkych cias, no pri pohlade do cenniku by som utiekol ku konkurencii. Par veci mi vadilo (ako na kazdom) no cenovka nebola nizsia ako konkurencia...dnes je velka moznost vyberu...

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…