Peugeot 207 SW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.09  21:54

    « Re: Peugeot 207 SW

    jo jasne, diky - me to jen zmatlo, kdyz to nebylo napsane zkratkou. Koukal jsem, ze v benzinu nabizeji: 1.4 (75 k), 1.4 VTi (95 k) a 1.6 VTi (120 k) a v dieselu 1.4 (70 k) nebo 1.6 (90 a 110 k). S tim vyuzitim je to tak pul na pul - po meste s tim budu jezdit v pracovni tyden do prace, na nakupy a tak, ale o vikendech dost cestujem, i kdyz ted s prckem to bude asi hlavne po pribuznych a ne tak casto.. Co bys mi tedy doporucil?
    Moc diky za rady.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ma007

    Ma007 24.09.09  10:13

    « Re: Re: Peugeot 207 SW

    "HDi = hdičko" je označenie dieslového motoru. Pri motoroch stoja za zváženie aj nové benzínové motory (1,4 VTi 95hp a 1,6 VTi 120 hp) Otázka znie koľko s autom najazdíte ročne a po akých cestách. Do mesta je vhodnejší benzín (aj napriek vyššej spotrebe), na okresky a diaľnice zase diesel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.09.09  00:45

    « Re: Peugeot 207 SW

    promin, ale asi nerozumim slangu, natoz ve slovenstine, co je "hdičko"? Jinak už jsem se svezl - aaaa, naprosto super! Svižně si to brouká, ani když to vytáhnete na vyšší rychlost, žádné dunění či dokonce klepání. Pohodlný sedačky ... jojo, myslím, že je rozhodnuto :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Auto-CZ

    Auto CZ 21.09.09  18:50

    « Re: Peugeot 207 SW

    Na pažoutovi sa mi ešte nestalo, aby ma po siedmych hodinach bolela chrbtica,...inač treba tam dať hdičko a maš postarane o lacnú, spoľahlivu, bezpečnú jazdu..Klio a Fabka su urovňou jazdy o dve generacie dole, Na Cliu si nezvykneš za boha na ten posed za volantom a preposilovane riadenie, Fabka je uzka a sedadlami niekde na urovni prvej kie RIO..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.09  11:25

    « Re: Peugeot 207 SW

    No uz se asi neni cim chlubit :-) Mel jsem Felicii, podedil jsem ji po rodicich na ma studentska cestovani, sice je jeste pojizdna, ale to vite, trochu babicka. S pritelkyni ted cekame miminko a rad bych jako prekvapeni si pro ne prijel do porodnice v novem. Termin je za dva tydny, takze uz neni moc casu - nedej boze, kdyby si to mrne uminilo, ze chce na svet uz driv.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.09  11:01

    « Re: Peugeot 207 SW

    A co si měl za auto předtím? i když já nikdy neměl problém přesedlat na nové auto. Drž se hlavně té velikosti, kvality modelu, aby netrpěl dětskými nemoci, což v tomto případě je odstraněno. Co jsem koukal jak je 207 přijímána velmi dobře, navíc motory od bmw jsou velikou zárukou kvality. určitě napiš jak si pořídil a jak se jezdí...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.09  15:57

    « Re: Peugeot 207 SW

    Díky za odkaz na tu recenzi - vypada tedy celkem slusne.
    O to poptavani se prave snazim. zatim s myslenkou koupe tohohle auticka jen kokektuju, takze se snazim nasbirat infa z dizkuzi a pak si teprve pujdu sednout nekam do salonu za volant. Pro muj ucel by to melo byt rodinne vozitko na nakupy, vylety atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ma007

    Ma007 18.09.09  12:06

    « Re: Peugeot 207 SW

    pozri si moju recenziu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.09  10:43

    « re: 207 SW

    jj...je to hlavně praktické auto, co se týče velikosti tak naprosto dostatečné jak pro celou rodinu na víkend nebo i na dovču když jedete na 14 dní. silnější motory, mají opravdu příjemný chod a dostatečný výkon. Záleží co sháníte a na co budete auto používat, ale poje zkušenost i s předchozím modelem je velmi dobrá, nikdy nebyl problém. není nad osobní zkušenost, takže doporučuji vyzkoušet nebo se tady aspon hodně poptat..
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.09  01:21

    « Peugeot 207 SW

    Ahoj - máte někdo zkušenost s tímhle fešákem? Sice pročítám testy a dokumentace, ale není nad osobní zkušenost od uživatele.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…