Megane II - problikavani STOPky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Renault

• 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 01.08.10  11:02

« žádost o radu

Prosím o radu. Co byste koupili zda renault megane II rok výroby 2005 s motorem 1,5dCi, nebo opel astra taky nafta motor myslím že 1,6
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 07.02.10  21:58

« Re: Problikavani stopky

Ahoj, zkus si zkontrolovat brzdové destičky, jestli nejsou už sjeté, protože tahle kontrolka STOp + ruční brzda problikávají pouze v případě poklesu hladiny brzdové kapaliny v nádobce v důsledku sjetých brzd. Ahoj.
  • « 00 Reagovat !

foto Mirec38

Mirec38 21.05.09  11:04

« Re: Problikavani stopky

skus renaultclub v cz. Tam ti pomozu najskor.
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 20.05.09  20:46

« Problikavani stopky

Ahoj Renaultaci,

resim takovy maly trabl se svym Meganem (Megane Sedan II , 2005 , 60kw). Najednou z niceho nic se mi obcas stava - treba pri rychlejsim rozjezdu, pri brzdeni ze auto piskne, na palubce se rozsviti, resp. blikne STOP a znak rucni brzdy (ale jen problikne). Zkousel jsem takovou tu autodiagnostiku , ale napsalo mi to ze test je OK. Najeto mam cca 60 tisic. Auto se chova jinak normalne, brzdi,jezdi.... Jinej trabl jsem s nim neresil az na spatne civky.... Netusite nekdo cim by to mohlo byt?

Dik za komentare. Woslik
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Kim v KLDR zakázal Hru na oliheň. Studenta, který seriál propašoval z Číny, čeká poprava

Kim v KLDR zakázal Hru na oliheň. Studenta, který…

Jihokorejský seriál Hra na oliheň se stal hitem, oblíbili si ho lidé po celém světě, kteří ho měli možnost vidět…

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na tlapky, zázvorky, perníčky i cantuccini

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na…

Začal adventní čas a s ním i plánování pečení vánočního cukroví. Právě teď je ideální čas na ty druhy, které se…

iSport.cz

Hronek nahrál na vítězný gól, bodoval i Voráček. Rittich dostal šest branek

Hronek nahrál na vítězný gól, bodoval i Voráček.…

Hokejový útočník Jakub Voráček přihrál v NHL na jeden gól Columbusu při prohře 3:6 v St. Louis a osamostatnil se…

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme jednoznačně podcenili

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme…

Kolaps, podcenění a hlavně ostuda. Tak hodnotil závěr utkání 16. kola první ligy v Českých Budějovicích trenér…

Reflex.cz

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v českých zemích zrušeno nevolnictví

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v…

Prvního listopadu 1781 spatřil světlo světa výnos římského císaře a českého krále Josefa II. „o tělesném…

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů nedává smysl

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů…

Vláda Andreje Babiše nepolevuje v sérii covidových lapsů. Promeškala ochranu nejrizikovějších skupin, Česko je…