Cvakani motoru

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > OPEL

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.01.11  17:56

    « Re: kadett 2.0 16v

    NENITO OLEJEM MAŠ HIDRAULICKE ZDVIHATKA NA VENTILECH A JSOU ŠPATNA TOJETO KLEPANI
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.09  22:30

    « kadett 2.0 16v

    ču plná syntetika je určitě lepší než polo!!!jinaK si nedokážu vysvětlit proč jí lijou všichni kdo třeba tahaj auta nebo maj za sebou podval.a přísady jsou některé dobré hlavně u naftových motorů motor je pak tižší při startech a mín trpí součástky "při suchém režimu"
  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 03.05.09  20:07

    « Re: kadett 2.0 16v

    Taky myslím že plná syntetika je pro motor s více jak 200 tisícema ( míň určitě né ) přepich a spíš naškodu. Důležitý je hlavně správný množství. Jak dáš méně tak to klepe,protože už nepracují správně hydrošteli.
    Co se týče přísad tak ti moc neporadím,nikdy jsem to nezkoušel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.09  19:31

    « kadett 2.0 16v

    Ahoj kluci nevite cim to muze byt,ze mi klepe motor pri startu?,je to 16v,koupil jsem ho letos od borika co tomu asi moc nerozumel.A ani nevim kolik to ma ve skutecnosti km...je to sekli na 140..... Undecided Klepe to jak sici stroj takovi rychli cvakani,meril jsem to nez se to skoro utisi a trvalo to nejakejch 17min.Ani nevim presne co je tam za olej,rikal ze plna syntetika.Kamos co dela mech.rikal,ze je prej lepsi dat polo syn.,ze je hustci a ma lepsi mazaci schopnosti,protoze rikal,ze kdyz se to ohreje tak je to jak čaj a ze se to vydira.Tak jsem koupil Castrol 10w-60 edge sport,a prisadu do oleje pro uklidneni-stiseni motoru a utesneni.Co rikate na prisady tzv.cistic vstriků?Budu rad,kdyz nekdo poradi. Grin
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…