C4 DISPLAY

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Citroën

• 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 02.03.09  09:34

« Display

Ahoj všem,

potřebuji radu, jelikož si nejsem jistý závadou, ale mám dojem, že dříve mi auto fungovalo jinak, nicmíéně v servisu mi říkají že je vše jak má být. Mám 1,4 SX PACK = 4* display.

V noci, když reguluji posvícení dispayů na minimum, mi zcela zhasne střední display( radio+PC), kdežto ostatní ještě o tři fáze se sešeří(při plynulé regulaci).

Výsledek při stažení na minimum je, že mi svítí 3*display (rychlost, klima, otáčky) radio je zcela vypnuté.

Mám dojem, že mi toto dřív nedělalo a je to i dost nepříjemné. Servis tvrdí že to tak má být. Je to skutečně tak??
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

400 let od popravy na Staroměstském náměstí: Hlavy českých pánu vystavili na mostecké věži

400 let od popravy na Staroměstském náměstí: Hlavy…

Před 400 lety proběhla na Staroměstském náměstí poprava 27 vůdců stavovského povstání, které neslavně skončilo…

Ženské letní trable: Gynekolog o zásadách a omylech při intimní hygieně

Ženské letní trable: Gynekolog o zásadách a omylech…

Konečně je tu plavková sezona a krásné dny lákají vydat se k bazénu, rybníku nebo na plovárnu. Ovšem tyto letní…

iSport.cz

Neumanová cyklistickou mistryní. Získala místo v Tokiu, Sáblíková vůbec nedorazila

Neumanová cyklistickou mistryní. Získala místo v…

Mistryní republiky v silniční cyklistice v závodě s hromadným startem se stala Tereza Neumanová. Dvaadvacetiletá…

Pavouk EURO 2021: Kudy vede pro Čechy cesta do osmifinále?

Pavouk EURO 2021: Kudy vede pro Čechy cesta do osmifinále?

EURO 2021 je v plném proudu, už se zvolna začínají rýsovat dvojice pro osmifinále. Na zajištění postupu má každý…

Reflex.cz

Měla jsem i sedmdesát zvířat. Kočka bere člověka jako božského lovce, říká trenérka koček Nevečeřalová

Měla jsem i sedmdesát zvířat. Kočka bere člověka…

Klára Nevečeřalová je vstřícná, často se směje a působí až všeobjímajícím dojmem. Rudolf Desenský je svérázný,…

Atentát na Reinharda Heydricha, pojatý jako automobilový závod o život

Atentát na Reinharda Heydricha, pojatý jako…

Včera Česko vzpomenulo hrdinnou smrt výsadkářů, kteří byli vysláni do okupovaného státu, aby se pokusili zabít…