Off-Road

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Off-road

• « 00 Reagovat !

foto objekt21

objekt21 14.01.09  12:16

« Re: 4x4 Chevrolet - Niva

skor by som napisal do VAZ
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 13.01.09  12:30

« 4x4 Chevrolet - Niva

Chlapi nevíte co se mezitím stalo s témto offroadem ?Nikde ho nemohu najít a ani z portálu Chevrolet mě dosud neodepsali,přitom jsem už v něm před asi ca 3 lety seděl ale bal to benzín mě se jedná o naftu ,na tube všemožné testy a reklamy ale skutek utek.Dík za infa.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Velké manévry na Pražském hradě: 200 lidí museli evakuovat! Anonym nahlásil v areálu bombu

Velké manévry na Pražském hradě: 200 lidí museli…

Ještě větší rušno než obvykle bylo v areálu Pražského hradu ve čtvrtek kolem čtvrté odpoledne! Anonym totiž…

Policisté začali vrtat před domem Paurových! Ukrývá skalka strašlivé tajemství? „Věřím, že ji zabil,“ řekla příbuzná

Policisté začali vrtat před domem Paurových! Ukrývá…

Jana Paurová je sedm let nezvěstná, zmizela ze dne na den. V jejím domě pracují kriminalisté a pravděpodobně…

iSport.cz

Kristýna Plíšková ztrácela, ale postupuje! V Praze si zahraje semifinále

Kristýna Plíšková ztrácela, ale postupuje! V Praze…

Tenistka Kristýna Plíšková šťastně prošla do semifinále pražského turnaje WTA Tour. Postoupila poté, co…

Tetteh chce pryč. Hlavní zájemce mlčí, Sparta čeká na zajímavou nabídku

Tetteh chce pryč. Hlavní zájemce mlčí, Sparta čeká…

PŘÍMO Z RAKOUSKA | Minulý ročník uzavřel s bilancí osmi branek a tří asistencí. To by samo o sobě nebyla žádná…

Reflex.cz

Bohumil Pečinka: Raději zvracet s Francouzem než se objímat s Rusem

Bohumil Pečinka: Raději zvracet s Francouzem než se…

V současné době žije necelých 20 procent lidí, kteří v dospělém věku zažili okupaci v srpnu 1968, od níž uplyne…

Erdoganova soukromá armáda: Žoldáci ze SADAT podporují prezidenta i radikální islamistické skupiny

Erdoganova soukromá armáda: Žoldáci ze SADAT…

Mnozí čtenáři nejspíše již slyšeli o americké bezpečnostní agentuře Blackwater nebo o její ruské obdobě…