Nové ceny u Fordu

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD


  • 00 Reagovat !

    foto Well-being

    Well-being 06.01.2009  00:11

    Nové akční ceny

    Mrkněte zde: [odkaz]
    No řekněte, není to paráda? Podle mě ano :-)
    Např. Focus 1.6 Duratec Ti-VCT 85 kW / v plné výbavě za 370 tis.
    • 00 Reagovat !

      foto Deadlift

      Deadlift 06.01.2009  14:50

      « Re: Nové akční ceny

      Nove akce na novou Fiestu i s 1.4 Duratec :yes: :yes: Prodloužená záruka (3 roky / 60 000 km) bez příplatku pro všechny akční modely :yes: :yes:
      Pro výbavu Ghia a Titanium 15” nebo 16” kola z lehkých slitin za 1/2 ceny :yes: :yes:

      [odkaz]
    • 00 Reagovat !

      foto Deadlift

      Deadlift 07.01.2009  21:02

      « Re: Nové akční ceny

      I Mondeo
      Výbava Core k dispozici od 549 990 Kč
      Výbava Trend k dispozici od 592 990 Kč
      Výbava ECOnetic k dispozici od 694 990 Kč
      Výbava Ghia k dispozici od 671 990 Kč
      Výbava Ghia X k dispozici od 806 990 Kč
      Výbava Titanium k dispozici od 671 990 Kč
      Výbava Titanium X k dispozici od 806 990 Kč
      Výbava Titanium S k dispozici od 880 990 Kč
      • 00 Reagovat !

        foto oIoo

        oIoo 15.02.2010  14:05

        « Re: Re: Nové akční ceny

        mhmm, Titanium S 2.5Turbo Turnier za 24500Euro tomu říkám cena 640 a 880 to je TROCHU ROZDÍL

        [odkaz]
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 02.02.2009  15:23

      « Re: Nové akční ceny

      Plná výbava? Něco sem přehlídnul? Za tu cenu mas pouze Trend.. do plny vybavy ti toho jeste hodne chybi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.2010  10:56

    Cena mondeo

    Pokud by někdo toužil po opravdu výrazné slevě na Mondeo, tak klidně napište. Je myšleno na nové vozy, objednané u CZ dealera, u kterého máme výhody.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.2010  03:57

    Cena v USA: Ford Focus 2010

    Base MSRP:
    $15,995 - $18,485
    Invoice:
    $15,071 - $17,177
    tedy mezi 300,000 az 370,000 Kc. DPH se samozrejme neplati, plna nadrz benzinu, auto v pozadovane vybave k vyzvednuti do 24 hodin uz s prepisem registrace a vasi SPZku namontujem zdarma. Vase auto vezmem protiuctem v jakemkoliv stavu (pokud mate zajem). (Technicaky nezname). Zadne povinne prohlidky, doporucene serizeni zapalovani po 150,000km vymena kapaliny v automatce po 100,000km a vymeny oleju +filtr kazdych 5000km ale muzete i po 8000km.. to je na Vas. Zaruka oproti Skodovkam je 55,000km nebo 3 roky podle toho co prijde driv. Bez diskuze a dohadovani.
    Muzete si vybrat interier i exterier vozu pokud neni na sklade, do tydne Vam ho privezeme az domu nebo na prodejnu.
    Cena auta se samozrejme smlouva. Z ceny na okne se srazi bezne kolem 1000 USD a vic. Takhle vypada nejnovejsi Focus pro pristi rok. Vybaveni SYNC a Internet je normal
    [odkaz]
    Pekny pozdrav od zamestnance ktery v zavode pracuje jako programator robotiky a automatiZace. thyronx@seznam.cz
    • 00 Reagovat !

      foto Nicco

      Nicco 25.06.2010  12:59

      « Re: Cena v USA: Ford Focus 2010

      Amerika je krajina zasvetena automobilizmu. Z aut sa neplati DPH? Vymena je po 5-8.000km? Nejako malo (aj na mile), nie?

      Tento dizajn Focusu je skor orientovany na americkeho zakaznika. Mam mk2 a tento uz by som si nekupil. Strasne predimenzovane svetla, japonsky interier, chyba 1.2 a 1.4 ecoboost a ma to MS Sync inside. Skoda, breriem si radsej Opel Astru, pretoze ta ma europsky dizajn :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Evzen18

    Evžen18 11.04.2016  19:42

    Názor

    Zdravím, třeba já jsem naprostý milovník Fordu a jsem mu věrný. Vlastním osobák i dodávku a nemůžu si stěžovat. Dříve jsem jim, ale moc nevěřil, ale známý mi jej hrozně doporučoval. A tak jsme se vsadili, že si jej vypůjčím a pokud se mi pojede dobře, tak si jej pak koupím. A to se taky stalo, půjčoval jsem od firmy www.dodavky-express.cz a byl jsem velmi spokojen, pod váháte určitě zkuste! :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…