C4 1.4

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Citroën

• 00 Reagovat !

foto citroencar

citroencar 10.10.13  13:30

« citroen c4 - jaký motor

• 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 26.05.10  20:45

« barva

Já bych si z těch tří možností vybral červenou. A k tomu bílé disky kol. MOc hezké. :-)
    3edá, černá - jsou tmavé a lehko se na silnici přehlédnou.
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 10.04.10  19:16

« nová c4

já mám novou c4,půl roku starou.ve výbavě sx pack.zatím je to dobrý ve všech směrech.mám šedý hliník,na kterým špína není moc vidět.čas ukáže jestly to byl dobrý kup.
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 09.11.09  12:04

« Re: C4 1.4

skus nech ti pozru senzor otačok na klukovej hriadeli.mal som podobny problem
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 16.04.09  12:40

« Re: c4 1,4

myslim aj v ciernej aj sedej :-) :-) :-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 16.04.09  12:39

nikto nic vcera sme boli v citroene v lc mali vystavenu jedine cervenu bola pekna kebyze tamm maju vsetky tri viem sa rozhodnut takto tazko
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 16.04.09  12:09

ale vazne poradte v ktorej farbe je najkrajsia c4:)
  • « 00 Reagovat !

foto sacoer

sacoer 16.04.09  11:55

>:D >:D >:D chcem si kúpiť zmrzlinu a neviem sa rozhodnúť vanilková, oriešková, jahodová ? ;-)
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 16.04.09  10:26

« c4 1,4

prosim poradte farbu ideme kupovat citroen c4 a nevieme sa rozhodnut cierna metaliza cervena metaliza alebo tmavoseda
  • « 00 Reagovat !

foto Perun

Perun 04.11.08  09:03

« Re: C4 1.4

Chce to jiný servis... bude to naprostá banalita, ale vyměňovači dílů z autorizovaných servisů nemají vůbec chuť přijít na příčinu problémů, raději hned vymění celý blok = více peněz ;-)
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 04.11.08  07:49

« C4 1.4

Ahoj mám problém s motorem ,když je studený tak nejde do výkonu a dusí se a když se zahřeje tak je to vše v pohodě v servisu na nic nepřišli a pořád tvrdí ,že je vše v pořádku má někdo s tímto problémem zkušenost
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Nekompromisní Absolonová po rozchodu: Horna nedostane nic!

Nekompromisní Absolonová po rozchodu: Horna nedostane nic!

Ukončení vztahu po sedmi letech mezi Monikou Absolonovou (44) a Tomášem Hornou (40) s sebou nese další…

Velký jarní úklid. Google zpřehlední značení aplikací v Obchodu Play

Velký jarní úklid. Google zpřehlední značení…

Pokud jste někdy na Google Play hledali nějakou aplikaci, určitě nám dáte za pravdu, že je nabídka aplikací…

iSport.cz

MS v hokeji bez diváků! Od čtvrtfinále by se mohla situace změnit, věří Fasel

MS v hokeji bez diváků! Od čtvrtfinále by se mohla…

Zápasy základních skupin hokejového mistrovství světa v Lotyšsku se budou hrát bez přítomnosti diváků v arénách.…

Plzeň jedná o třech příchodech. Ke dvěma mladým Jovovič?

Plzeň jedná o třech příchodech. Ke dvěma mladým Jovovič?

Nový trenér, turbulentní doba. Michal Bílek už se ujal Viktorie Plzeň, zrovna ve chvíli, kdy má klub rozjednané…

Reflex.cz

Šampionát v politickém mlžení aneb My jsme stát, který rozdává

Šampionát v politickém mlžení aneb My jsme stát,…

Pochlubit se úspěchy, zastřít nezdary. Kamuflovat nepopulární kroky už provedené i ty chystané. Nedělní…

Honba za americkým snem: Na soutěž o první sovětskou Miss se stály kilometrové fronty

Honba za americkým snem: Na soutěž o první sovětskou…

Nástup Michaila Gorbačova změnil v Sovětském svazu mnohé. Kromě známých politických a ekonomických reforem…