pozor na Radima Turečka

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.09  19:28

    « REAKCE POZOR NA RADIMA TURECKA

    Clanek Patrika Eliase je natolik osobni, ze mi nezbyva nez na nej reagovat.
    Jen kratce, a jasne.
    Utratil jsem u nej docela dost penez, a jak je videt Patrik si pamatuje pravdepodobne jen to, co si pamatovat chce. A ze to, ze se k lidem chovam pratelsky zneuzije ke svemu prospechu, to jsem od nej necekal.
    Ten problem pri koupi dvoustovky, ktery si nevzpomina je ten, ze auto bylo drazsi oproti puvodni dohode / pravdepodobne zapomenutelna malickost.
    Ten druhy, ze to auto dovezl ze Svycarska, ktere neni v EU a nejak ho "zapomnel" vyclit, ten si asi take nepamatuje. To, ze jsem po nem chtel napravu a on se mi vysmal, to si pravdepodobne take nevspomina...
    Udelal jsem jen to, co kazdy rozumny clovek...
    Zbytek znate z jeho textu
    ZDRAVIM VSECHNY "LANDROVERAKY"
    RT
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.08  07:48

    « Re: podvodník

    Tak pro upřesnění, je ze Sedliště u Frýdku Místku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.10.08  22:51

    « podvodník

    Toto je varování pro všechny kdo by s tímto pánem přišly do styku. Pan Radim Tureček je tuším z Opavy, kromě jiných aktivit provozuje závodní stáj Autotech Czech. Se svými Mitsubishi Lancer Evo jezdí soutěže rally. Před několika lety, v době kdy jsem ještě dovážel auta ze Švýcarska mne pan Tureček oslovil s žádostí o dovoz AUDI QUATTRO (to slavné Quattro co vyhrávalo rally). Obchod proběhl tak jak bylo dohodnuto a po několika měsících si ještě objednal AUDI 200 QUATTRO. Jak si vzpomínám, tam v závěru obchodu byl nějaký drobný rozpor proti domluvě ale nic zásadního. Vzhledem k tomu, že jsme oba velcí fandové motorismu jsme si vždy celkem dobře popovídali a vypadalo to téměř na jakési přátelství. Občas Radim zavolal, jestli jsem nenarazil na něco zajímavého, ale když jsem přestal s dovozem, přestali jsme komunikovat.
    Před dvěma měsíci mi zvonil telefon a koukám, volal Radim Tureček. Reagoval na můj inzerát ve kterém nabízím díly na Land Rovery, protože jsem se začal intenzivně věnovat této značce. Že má Range Rover a že potřebuje píst do kompresoru. Poslal jsem mu jej dobírkou. Pak volal znovu, jestli nemám nějaká kola na RR. Poslal jsem mailem nabídku a on si vybral kola s novýma gumama, komplet za 25000 (viz foto). Požádal mne, abych mu je poslal , že zaplatí 15000 hned a 10000 do konce měsíce (září). Souhlasil jsem, druhý den jsem měl na účtě 15000, kola jsem zabalil a poslal.
    Na konci měsíce jsem se připomněl, Radim se omlouval, že musel něco platit, ale že do týdne to dorovná. Řekl jsem že to stačí, ale že tento termín už potřebuji aby dodržel, vzhledem k tomu , že jsem 8. odlétal do Anglie a potřeboval jsem tay peníze.
    Abych to zkrátil, dodnes jsem neviděl ani korunu a pan Tureček nekomunikuje. Vyklubal se z něj pěknej ....
    Takže, pokud by jste s ním měli kdokoli co do činění, bacha na něj, je to jeden z těch co dokáží vzbudit dojem férového chlapa, ale skutečnost je bohužel jiná...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…