Jak je na tom Mazda 6

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > MAZDA

• « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 29.12.08  14:19

« Re: Už jsem to rozsekl

Jak si na tom stojí Mazda 6 v porovnání s Accordem ?
    Co si o tom myslíte ?
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 07.07.08  20:00

« Už jsem to rozsekl

Děkuji za názory.
    Bohužel jsem rozhodl jinak. Dnes jsem závazně objednal novou Hondu Accord s 2.0 i-VTEC (115kW). Překvapila mě cena (619 000,-) i výbava, ale hlavně kvalita vozu. Doufám, že jsem nešáhl vedle ?! Motor je fantastický a o autě nemluvě.
    Jinak Mazda 6 mi připadá jako velice atraktivní,kvalitní a s rozumem udělané auto, jó Japonci. Pokud to půjde takhle s evropskou produkcí dál, .....
    Přeji vám všem hodně šťastných kilometrů bez nehod.
  • 00 Reagovat !

foto Sedvo

Sedvo 07.07.08  10:01

« M6 2,0 MZR-CD

Tak já vlastním teď novou M6 2,0 MZR-CD GTA a motor je dostatečný a na to ježdění to úplně stačí. 2.2 bude hodně zajímavý motor, ale ten výkon na našich cestách se asi moc nedá využít, ale jízda s tím bude asi úžasná.

Jinak jsem vlastnil i předchozí model a 150000 km bez jediné investice navíc (oleje, filtry a rozvody). Takže vůbec bych se toho moc nebál. Negativa - byly lemy, ale F/L a nová to už mají dobře vyřešené. Jinak se zmenšila hlučnost a prostě je to někde jinde.
  • « 00 Reagovat !

foto WinDiesel

WinDiesel 07.07.08  08:06

« Re: Chtěl bych koupit Mazdu 6, ale váhám. Co mě o ni můžete říct ?

Rozhodně ano a počkal bych na nový motor 2,2 MZRCD 137 kW (do 2 něsíců v nabídca). Ať je trochu sranda. Pravda ale je že bude trochu dražší... ;-)
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 06.07.08  17:24

« Chtěl bych koupit Mazdu 6, ale váhám. Co mě o ni můžete říct ?

Chtěl bych koupit nové auto střední třídy do 700 000 kč. A Mazda 6 je jedním z favoritů.
    Ročně najedem, já a mé "Žebro", přes 30 000 km.
    Jaká pozitiva i negativa mě můžete o Mazdě 6 říct.
    Jaký motor ? , .....
    Předem děkuji
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

10+1 tip na výlet do přírody: Zázračné studánky, po stopách Hrabala i do Země Keltů

10+1 tip na výlet do přírody: Zázračné studánky, po…

Karanténní omezení nepřejí návštěvám nejrůznějších organizovaných akcí či programům, které se konají pod…

Malý, ale dravý roztoč: Svilušky kousnou člověka i zvíře! Jak se jich zbavit?

Malý, ale dravý roztoč: Svilušky kousnou člověka i…

S koncem léta přichází jejich čas... Někdy se sice objeví dříve, ale právě nyní je velká pravděpodobnost, že na…

iSport.cz

Snový start Barcelony, trefil se i Messi. Suárez zazářil za Atlético

Snový start Barcelony, trefil se i Messi. Suárez…

Fotbalisté Barcelony zvládli premiéru pod vedením trenéra Ronalda Koemana a vykročili do nové sezony španělské…

Pardubice, co je s vámi?! Tvrdě zaklekneme, řekl kouč Razým

Pardubice, co je s vámi?! Tvrdě zaklekneme, řekl kouč Razým

Letní natěšení na nové Dynamo s čerstvým logem a posilněnými ambicemi vyprchává. A to tak že fest. Hokejové…