Mercedes sraz - 29.6.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Mercedes-Benz

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.08  23:10

    « Re: sen

    btw proč jsi stáhl recenzi?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.08  08:15

    « Re: sen

    OK. Pockam az co napise Ivorry za verdikt a pak se do toho kdyztak pustim ja ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 19.05.08  23:34

    « Re: sen

    pokud neklapne ten Mosnov, berem Biskupice ;) kdyz tak nahod GPS nebo neco, jak se tam dostanem. Koukam ze je to kousek od Luhacovic
  • « 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 19.05.08  22:26

    « Re: sen

    hele nevadilo by vam kdyby nekdo prijel s autem znacky Daewoo? >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.08  20:12

    « Re: sen

    už jsem psal níže. Vím o letišti v Biskupicích kousek od Zlína. Tam by nebyl problém, tak žádná tragedie
  • « 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 16.05.08  18:17

    « Re: sen

    to je jasneee ;-) ;-)
    ale som sa tesil na letisko >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 16.05.08  17:35

    « Re: sen

    no ja bych to nevidel tak tragicky... pokud nepujde Mosnov, potkame se nekde jinde :-!
  • 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 16.05.08  12:24

    « sen

    v nasom pripade sa asi realita meni postupne na sen co?? :-( uz prestavam dufam :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 15.05.08  15:44

    « Re: Mošnov

    Tak snad je pan Stegner fanda MB ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 15.05.08  14:48

    « Mošnov

    Tak mám tady nějaké zprávy ohledně Mošnova, ale bohužel to nevypadá na dobré zprávy :no: Dnes jsem konečně na telefonu sehnal Halatu, který mi řekl, že to pod něj nespadá, spadá to pod nějakého Stegnera. To je ale jedno, věděl k tomu i tak víc než dost, protože žádosti o podobné akce jdou kolem něj. Říkal, že tam teď řešili sraz BMW a pak Trabantů a obojí bylo zamítnuto, tak ať pošlu Stenerovi oficiální žádost (už se stalo), ale mám čekat podobný výsledek :no: Flintu do žita zatím neházím, ale začínám se rovnou ptát, má někdo nějaký další nápad na plochu?
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 13.05.08  13:21

    « Místo: MOŠNOV

    Doplňuji aktualitu ohledně Mošnova. Zatím se pořád nikdo neráčil ozvat :no: Dávám jim čas do zítřejšího dne, pokud nedojde mail, ve čtvrtek tam opět volám a pokud se opět nikde nedovolám, budu to řešit přes generálního :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.08  16:55

    « Re: Nafta

    Nafta nevadi ale benzin je benzin :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 10.05.08  12:22

    « Nafta

    Já nejsem nějaký odpůrce nafťáků, sám mám nafťáka ;-) Mně se jen zdá zvláštní kolik MB jezdí s 220 CDi a přitom všude slyším, že tenhle motor je mizerný ;-) Nějaké 320 CDi bych bral všemi deseti :yes: To má taky narozdíl od té ,,dvěstědvacítky,, šest válců ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.08  13:57

    « Re: Návrh

    ok
  • « 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 09.05.08  13:38

    « Re: Návrh

    jj paradna je aj ta cena >:D >:D az to budem kupovat auto svojmu synovi tiez mu V8 zatrhnem >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 09.05.08  13:32

    « Re: Návrh

    Mno ale do SUV nafta tak nejak patri ;-) takove M420CDi je parada :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 09.05.08  12:59

    « Re: Návrh

    navrh je to super .... idem urcite ... Matej Ivanič.. len foto auta bude problem.... :-( cim pridem vsetko zavysi od statnic :-( tak drzte palce... nech to fakt nie je mercedes v nafte >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 09.05.08  12:49

    « Re: Návrh

    jj super, mas novy email ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.08  12:43

    « Návrh

    Pokud jste pro, udělal bych takový ucelený přehled lidí, co se chtějí účastnit a házely by se tam info o aktuálně diskutovaném místě, ať v tom není zmatek. Spíchnul bych jednoduchou webovou stránku s tabulkou. Pokud jste tedy pro, tak mi pošlete na mail Ivorry@centrum.cz fotku auta (pokud máte), jméno nebo přezdívku, nějaký kontakt (pokud uvést nechcete, tak neuvádějte) a na kolik procent je asi jistá vaše účast ;-) Až se nasbírá pár lidí a budu mít čast tu webovku zmáknout, tak tady dám odkaz, kde se to bude průběžně aktualizovat. Jste pro?
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.08  12:40

    « Spotřeba

    Já se pod míň fakt nedostanu. Běžně jezdím spíš za těch 13 litrů ;-\
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…