Vosk na matový(metalicky) lak na autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Tuning

• « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 22.05.10  08:46

« Re: Pomoc kde sehnat vosk na matový lak

ty chceš mít na autě matový lak 8-s to má nějaký význam? doteďka jsem si myslel, že maťák na káře je spíš nectnost :-) nebo máš nějaký speciální matný lak a chceš ho udržovat?
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 13.04.08  14:31

« Pomoc kde sehnat vosk na matový lak

Kde seženu vosk na matový lak?nemužu nic sehnat,žadnou firmu. :-(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Brutální útok na sestřičku (59) v nymburské nemocnici: Po ráně lopatou do hlavy krvácela do mozku! Už mají podezřelého (31)

Brutální útok na sestřičku (59) v nymburské…

Zatím neznámý pachatel vnikl v úterý do nemocnice v Nymburce a na oddělení chirurgie pak lopatou napadl…

Kriminál Janouška ohrožuje na životě, tvrdí lékaři. A ven má chodit jen s helmou

Kriminál Janouška ohrožuje na životě, tvrdí lékaři.…

Lobbista Roman Janoušek odsouzený za úmyslné ublížení na zdraví na 4,5 roku vězení se nadále vyhýbá výkonu…

iSport.cz

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Hronek a Zadina již trénují v Praze

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Hronek a Zadina již…

Už se to blíží! Po konci extraligové sezony míří pozornost hokejových fanoušků k mistrovství světa, které po…

Mandát poprvé o kokainu: Podlehl jsem psychice, zničilo mi to život

Mandát poprvé o kokainu: Podlehl jsem psychice,…

Šlápnul vedle. Jedním pokleskem spálil Jan Mandát (25) všechno, co roky tak pracně budoval. V lednu měl…

Reflex.cz

Janek Kroupa: Přece nemůžeme lhát, proti Hamáčkovi máme víc svědectví. Věřím, že se objeví další důkazy

Janek Kroupa: Přece nemůžeme lhát, proti Hamáčkovi…

Máme přímé svědky ze schůzky na ministerstvu vnitra, kteří potvrzují, že Jan Hamáček chtěl s Rusy zobchodovat…

V kultuře je budoucnost Česka. Jakým směrem ji Lubomír Zaorálek povede?

V kultuře je budoucnost Česka. Jakým směrem ji…

O zásadním tématu, totiž o české kultuře jako základu národního potenciálu do budoucnosti, mluvil ministr…