Peugeot 308

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Pene3

    Pene3 03.06.11  14:08

    « Re: Co na něj říkáte?

    [odkaz] peugeot je pěkně prostorný
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.10  15:46

    « Peugeot 308 - výměna žárovky

    Dobrý den ! nemá někdo zkušenost s výměnou žárovky potkávacích světel ? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto matii

    matii 15.06.10  19:29

    « Re: Re: P307 & P308

    Ahoj,

    pokud to je ještě aktuální, koukni na moji recenzi. 308 je dobrá volba. Mám ho půl roku a nemůžu si ho vynachválit.
  • « 00 Reagovat !

    foto matii

    matii 15.06.10  19:24

    « Re: presnosť rýchlomeru

    Rychloměry obecně jsou vždy nastavené o něco výše, než je realita. Mám stejné zkušenosti jak s 308, tak se Škodovkama. Dokonce u nás dělali akci, kdy si mohl každý nechat od policie změřit reálnou rychlost vůči rychlosti na budíku. Takže při 50km/h na rychloměru jedeš většinou 45km/h. Při 130 už to většinou dělá 8-10km/h rozdílu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Slavek-TDM

    Slavek-TDM 02.04.10  10:12

    « Re: PROSBA O POMOC!!!!

    Odeslo cidlo ABS nebo se uvolnil/poskodil kabel k cidlu. Sundat kolo, omrknout stav kabelu a pripadne promerit multimetrem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.10  10:03

    « PROSBA O POMOC!!!!

    Mám P306 a na palubce mi svítí kontrolka ABS. ABS nefunguje a pojistky jsou O.K. Neví někdo co stím? Pokud ano prosím o odpověď na email: k.a.n.a@seznam.cz Děkuji Danny
  • 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 29.03.10  11:02

    « presnosť rýchlomeru

    mám jednu otázočku k užívateľom Peugeotu 308.... Ako je to s presnosťou indikácie rýchlosti vašeho auta? Ja mám stabilný rozdiel +6 km/hod na ukazateli oproti údaju z GPS navigácie, alebo oproti údajom z radarových snímačov v obciach. Nemení sa s narastajúcou / klesajúcou rýchlosťou, rozdiel je vždy rovnaký. Môže to mať súvis s rozmerom pneumatík a "naprogramovaním" snímača otáčok kolies na iný rozmer? Jazdím na originál 16-palcových pneumatikách... Vopred ďakujem za postrehy a rady...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.11.09  16:52

    « Re: bezpečnost

    Tak hlavně at se poutaj i vzadu na sedačkách a plno příjemných kilometrů:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.09  11:26

    « Re: bezpečnost

    To jste mě opravdu moc potěšili, bezpečnost je pro mě asi to nejdůležitější, hlavně když máte dva malý špunty :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.09  22:27

    « bezpečnost

    Jasně že jde o to jak se cítíš a jakou máš zpětnou info z řízení a jaký podvozek a vše ostatní jako pneu atd. Ale i ta aktivní ochrana a technologie je důležitá a opravdu při nehodě právě ta rozhoduje o všem. Takže tady oceníte výbavu a např. i nejkratší brzdnou dráhu své třídy...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.09  11:54

    « 308

    Má 6 airbagů, kotoučové brzdy, drží hezky na silnici. Dle mě jde hlavně o to, jak bezpečně se v něm člověk cítí, když má volant v ruce. Já jsem nedávno (po letech v autech střední třídy) jel starou Feldou a upřímně jsem se docela bál...protože to prostě neposlouchalo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.09  09:19

    « Re: P307 & P308

    Ahoj, díky moc za tip! A nevíš jak je na tom s bezpečností?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.09  13:30

    « Re: P307 & P308

    Ahoj, 308 je určitě dobrá volba, kvalita motoru a vůbec celé řady je už prověřená a má vychytané mouchy. navíc je pravda že je tu další významný krok oproti 307 a netýká se pouze jízdních vlastností, ale také bezpečnosti a spotřeby, což je pro každého důležité. Se dvěma dětma se určitě vejdete, to nebude žádný problém, sám jsem takhle jezdil a vždycky jsme v pořádku dojeli.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.11.09  11:51

    « Re: P307 & P308

    Ahoj, sháním nové auto, mám dvě děti a dost se mi zamlouvá nová 308, jen nevím, jestli bysme se tam všichni vešli... Aby jsem tam nebyli jako sardinky. A koukám, že na 308 jsou tady celkem pozitivní odezvy, což jsem velice rád. Designově semi opravdu moc líbí.
  • 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 27.10.09  17:29

    « P307 & P308

    Tak ja sam sa stal majiteľom Peugeotu 308 SW 1.6HDi FAP 110k koncom júla a zatiaľ som spokojný. Pred tým som mal viac ako tri roky P307 a musím povedať že 308 je výrazný posun vpred, čo sa komfortu aj jazdných vlastností týka, je to ale možno dané aj tým že táto P308 je v plnej výbave s celým radom príjemných vecičiek.... hlavne sa mi páči motor, pekne ťahá a spotreba aj pri vysokých rýchlostiach neporovnateľná s benzínom čo som mal doteraz. A čo ma hlavne teší, že tam nie je žiadny buchot od zadnej nápravy ako v P307 a proste je to úplne niečo iné, aj keď ani na P307 nenadávam, ale občas mi hrýzla nervy :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.08  18:26

    « Re: Co na něj říkáte?

    To určitě... >:D .
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 21.04.08  14:04

    « Re: Re: Re: Co na něj říkáte?

    fuuha, nevuiem to presne definovat, ale vobec posed, vyhlad a to pohodlie. Ziadne rany od podvozka, len ticho.
    Volant som si nesteloval, nebolo viacmenej treba, mne malokedy nevyhovuje volant , repsektive musel by byt ozaj v nejakej specialnej polohoe, aby mi to vadilo.
    ale este k tomu tichu, jazdil som s poslednou verziou golfu,m uznavam, tieto auta oddeluju priblizne 4 roky, ale aj tak zhladiska ticha to bol strasny rozdiel. to treba vyskusatm, skoda pisat
  • « 00 Reagovat !

    foto THE-KLF-

    THE KLF ™ 21.04.08  09:11

    « Re: Re: Co na něj říkáte?

    Do kelu je po vyse 30 000 000 milionoch predajoch asi silne slovo, nemyslis?
    Apropo> odkukavat vie kazdy. Pozri si namatkovo nove auta s digi climou, kolecka z golfa ma kopec new aut... ceed, atd...Tusim aj infiniti..., ten nema ani AUTO na oknach , iba na soferovom.
  • « 00 Reagovat !

    foto THE-KLF-

    THE KLF ™ 21.04.08  09:09

    « Re: Re: Co na něj říkáte?

    Viezli sme sa 4-ria, nemal som z toho zly pocit, ale ja som bol sofer, cize to je subjektivne posudenie. Co presne myslis tym prijemny soferovanim? Dobre sedadlo, vyhlad, dobre nastavitelny volant v oboch smeroch-ako to mam ja? Alebo? Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 21.04.08  07:32

    « Re: Co na něj říkáte?

    ze ked tam idu sytria ludia tak nemajupocit ze su ako sardinky v konzerve a to auto je ozaj prijemne na soferovanie a jazdu
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…