Mazda CX-7

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > MAZDA

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.10  13:34

    « motorické stavění světlometu

    Chtěl bych se zeptat zdali někdo řešil již u vozu z USA výměnu hlavních světlometů nemám totiž naklápění a na STK by mi dělali problémy.Dík za radu! :-)
  • 00 Reagovat !

    foto imoimo

    imoimo 22.10.09  11:52

    « Mám jen dotaz na koupě vozu

    Příští rok chci SUV - co zvolit pro běžné sourání a ve dvou - každopádně chci diesel v automatu /již dříve jsem uvažoval o CX7 jenže ten benzin/ ale poku by někdo kupoval z Vás volil by MAZDU CX7 diesel /nevím zda dělají automat/ a nebo i nový Hyundai IX 35 ?? Prosím poradte. Děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.02.09  20:54

    « mazda cx amerika??

    Uvažuji o koupi cx7. Je opravdu takový rozdíl mezi evropskou a americkou verzí?? Ve prospěch té evropské údajně hovoří lepší brzdy,tužší podvozek a náprava Multilink. U americké samozřejmě CENA. Měl někdo tu možnost obě auta porovnat, svést se.Prosim, poraďte.díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.02.09  11:44

    « Navigace

    Zdravim, poridil jsem si za priplatek do nove CX-7 navigaci VDO NaviMaster XL vc. pevneho drzaku a jsem z ni trochu rozpacity - prodejce rekl, ze hands free bude spolupracovat s audio systemem, ale podle mne to nefunguje. Prodejce Mazda to nechal namontovat jine firme a ta od toho dava ruce pryc, ze tento typ navi neznaji, ze ji pouze namontovali. Na vebu jsem take nenasel vic informaci.Mate s tim nekdo zkusenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.08  23:50

    « Re: info

    jasne. ;-) dneska jsem dal 600km 80% dalnice prumer 120... spotreba 10.5, minula nadrz mimo mesto 9.3.... na 255 gumach 19"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.08  23:49

    « Re: Diesel 2,2 137 kW se již začal vyrábět

    silne to bude, ale nebude to jezdit tak jako 2.3 DISI a pokud CX segment bude neco jako RX ... pripada mi to jako rict, ze by to mohli dat do RX8... s tou by to taky dobre jelo, myslim, ze CX nechaji tenhle statut rychleho crossoveru a moznaaaaaa... se vrati Tribute (v USA uz je nova verze pro rok 2009) a bude s timhle dieselem, to by melo logiku. Ale delat dve CX7 s tak odlisnymi motory ..... nejak mi to nesedi, ale mozna se pletu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.08  23:46

    « Re: vyplati se ?

    facelift po roce prodeje v evrope, to by bylo poprve a CX7 by byla tak prvni rychle faceliftovanym modelem z cele produkce mazdy, proc by to delali? drobne korekce pro evropu uz si odbyli po roce a pul prodeju v USA. nevyplati se jim delat tak rychle zmenu v produkci, zvlast pri tom uspechu ktery CX7 ma. ten diesel je velka otazka.....asi bude, ale otakze je zda bude v CX7 v M6 je to asi tutovka, ale ... no nechame se prekvapit....
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 15.05.08  20:35

    « Diesel 2,2 137 kW se již začal vyrábět

    bordeldady: motor 2,2 MZRCD 137 kW se začal právě vyrábět, v 1. fázi bude použit v Mazdě 5 a 6, ve fázi 2 i pro CX7. Vycházím z databáze jednoho japonského dodavatele Mazdy, do této databáze mám přístup. Takže je to tutovka, je to dost silné, aby to mohlo pohánět i CX7.
    Třeba u Subaru je problém s SUV Tribeca, protože se vyrábí v USA a dieselový boxer by se musel prvně dopravit do USA a teprve potom celé auto do Evropy... S CX7 není takový problém, vůz i motor se vyrábí v Japonsku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.05.08  19:36

    « Re: info

    Takze v garazi nam stoji jedna cierna. Spotreba 14, ale to bude tym ze byvame na vych. Slovensku-teda ziadne dialnice, len plyn brzda( vzdy sa najde nejaky ten vycukany cloviecik s cerstvym vodicakom co chodi pre istotu aj po sirokej ceste v strede aby sa nedalo obiehat-este nema skusenosti...), ale keby ze boli ine podmienky tak to urcite bude pod 12... A okrem toho ani zdaleka by som nepovedal ze jazdime s lahkou nohou, skor s tehlou na plyne. Z zadnej lavici-to auto bolo projektovane vyhradne pre USA a az neskor bol zaujem v Europe, podotykam ze v USA robustny styl je samozrejmostou a vacsinou maju v rodine viac aut, takze na zadnej"lavici" vozia akurat nakupy. A spotreba na take vykony vobec nie je velka. Napr. Mercedes-Benz ML 320CDI ma cez 12(nafta je u nas drazsia a to nehovorim ze vykonom na Mazdu zdaleka nema...) A dalsia vec ML-ko je v zaklade o 500000SK drazsie(vo vybave to moze byt aj 150000SK) a platit len za znacku no ja neviem...Takze za taky rozdiel by som mohol ist okolo sveta aj keby Mazda zrala 50 litrov. Nech sa kazdy rozhodne sam my mame 4. mAzdu a nikdy nesklamala co sa urcite neda povedat o povedzme Mercedesoch...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.08  19:45

    « Re: info

    s lehkou nohou za 13? tak to se musím podívat co mi tam dali za motor, protože jezdím nyní za 11,2 a rozhodně ne s lehkou nohou. ekonomicky jsem jel jen jednou (pha - čb) a jel jsem za 9.
  • « 00 Reagovat !

    foto skejpa

    skejpa 31.03.08  14:45

    « Re: RE: info

    jojo. o tom dieslu se mluvi uz dlouho. mel by to byt 2.2 z lastni produkce a s vykonem 136KW. o faceliftu sem ale zatim neslysel tak sem zvedavej...
    bohuzel u nas uz CX-7 trochu ztratila na zajmu. sedel sem v ni na autosalonu a muj otec s ni mel testovaci jizdu. jezdi to tedy dabelsky ale vzadu to je sedacka jak lavice a oproti nove mazde ktera stala vedle to vzadu vypada opravdu spartansky... ale jako auto je to super. jen ta spotreba a zadni lavice no...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.08  19:39

    « RE: info

    Zdravim chcel by som sa opytat ze odkial mas tieto informacie lebo mam dost velky zaujem o toto auto a jazdit s nim s lahkou nohou a mat spotrebu 13 litrov je trosku moc tak by som chcel vedet ze odkial to je ze ci to je pravda??vopred dakujem diki moc :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Shr3k

    Shr3k 05.02.08  13:18

    « Re: vyplati se ?

    Na podzim z chystá lehký facelift CX-7 a s ním i 185k 2.2 diesel.
  • « 00 Reagovat !

    foto super7

    super7 25.01.08  06:44

    « Re: CX-7 - US import

    konečně validní odpověď ;-) ! dík
    skejpa: budeš se muset svézt v obojím, zkusit zatočit, zabrzdit a šáhnout si na palubku ;-) já bych volil X3 (jsem s ní totiž moc spokojenej, i když mám jenom 2.0d 180HP s manuálem :-)
  • 00 Reagovat !

    foto skejpa

    skejpa 22.01.08  17:07

    « vyplati se ?

    zajimalo by me jestli se vyplati mazda CX-7 v porovnani s nejakym jinym SUV v dieselu. myslim ze na ni najedem za dobu co ji budem mit tak max 160k km ale to je stejne hodne kdyz pocitam ze si vezme takovych 14l/100km (prumerne)... a kdyz se na to slapne tak asi 18 ? jaky by to byl rozdil napriklad proti BMW X3 3.0d... ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.08  14:25

    « Re: CX-7 - US import

    cus cus tak ja uz ji doma mam, jezdil jsem i s americankou.... pocitove je cx7 pro evropu opravdu tvrdsi a pevnejsi. jinak predni kotouce jsou vetsi, podle me bude jina charakteristika tlumeni + stabilizace. kosmeticke rozdily jsou na prednim narazniku, napr. pozice obrysovek, blinkru (prednich).. bocni blikace jsou shodne (jak u vsa tak v evrope v bocnim zrcatku). Taky jsem si myslel, ze budou stejny, ale nejsou... proto jsem cekal jinak bych si ji privezl z usa. Mel jsem Mazdu6 z USA a je fakt ze v drobnostech, ale byla jina nez uplne stejny model 5door HB 2.3 z evropy.
  • « 00 Reagovat !

    foto super7

    super7 15.01.08  08:11

    « Re: CX-7 - US import

    o neuvěřitelnosti jsem neřekl ani slovo ;-) v cem je jiná zadní náprava? a z jakého zdroje svou informaci čerpáš? myslím, že rozdíl v ceně US importu a ofic. verze (obecně, ne jen u mazdy) je významná motivace k pomluvě :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.01.08  19:36

    « Re: CX-7 - US import

    EU verze ma jiny brdy, zadni napravu, odhlucneni podvozku, bocni blinkry a predni naraznik. Nevim co ti na tom pripada neuveritelneho, v USA se jezdi jinak nez v EU, kde se musi optimalizovat na DE dalnice. Bohuzel kvalitu jeste nemuzu posoudit, neb doma bude az v breznu.
  • 00 Reagovat !

    foto super7

    super7 10.01.08  06:48

    « CX-7 - US import

    tak doma ji nemám, má ji soused o patro níž, který jí už týden školí v garáži, aby se nezamazala :-) mě by zajímalo, jestli je opravdu nějaký technický rozdíl v evropské a americké verzi (kromě obligátního automatu a místa na SPZ) - ty řeči o horším podvozku či brzdách se mi zdají jako anti-marketing ze strany evropských prodejců.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  16:28

    « Mazda CX-7

    Mate uz ji nekdo doma? Jste spokojeni?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…