Mazda 6 - ceny servisu

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > MAZDA

  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 13.05.08  23:05

    « Re: ojetina

    Já teď byl v Německu a najel jsem 1500 km a natankoval za 3000,- Kč. Musím počkat až dotankuju úplně plnou a spočítám spotřebu, ale určitě to nebude víc jak 7l/100km.

    Asi mám svoji bobinu dobře zajetou a málo papká.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.08  18:41

    « Re: ojetina

    ja mam diesel 100kW najeto 65tis a jezdim za 7l,bohuzel i kdyz se snazim jezdit rozume pod 7 to nejde.... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 13.01.08  21:30

    « Re: ojetina

    Jezdím do 6l. Ale mám vyzkoušeno, že pokud natankuju V-power diesel, tak spotřeba klesne o půl litru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.01.08  20:11

    « Re: ojetina

    takže kontrola najetých km a klasika jako rozvody, olej, filtry atd. ještě mě zajímá za kolik jezdíš l/100 km, stačí cca
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 03.01.08  16:59

    « Re: ojetina

    Tak jedině naftové mazdy nemají rozvod řetězem, takže pokud ti majitel neprokáže v kolika km dělal rozvody (mají se dělat ve 120t km), tak ty určitě udělat. Podstatné je jestli ty kilometry to auto skutečně má, pokud ano a je nebourané, tak by neměl být žádný problém. Co se týká stočených kilometrů, tak doporučuju, když dáš klíček do zapalování a sepneš elektiku, tak ručičky by se něměly pohnout, pokud se třepou, tak si někdo hrál z budíkama. Jinak mám najeto necelých 140000 km a zatím bezproblémů, tedy musím vyměnit sklíčko zpětného zrcátka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.12.07  21:56

    « ojetina

    a co by jste mi poradili zkontrolovat a popřípadě vyměnit kdybych koupil ojetou M6, diesel, s cca 130 000 najetými km? popřípadě kde hledat. nejsem podnikatel a jsem z jižních čech.
  • « 00 Reagovat !

    foto Asterix

    Asterix 17.12.07  09:23

    « Re: Mazda 6 - ceny servisu

    Cisto nova s 1-10km Mazda 5, Top vybava s diesel motorom 105 kW sa da kupit za 23.000,-Eur s DPH priamo u Mazda predajcu. Staci hladat v Nemecku a pytat sa na auta s tzv. Tageszulassung. Pri tychto autach mas uz automaticky cca ,-18% usporu a ak si podnikatel tak si mozes este z ceny 23.000 pekne odpocitat DPH. Pridam par prikladov:
    [odkaz]
    [odkaz]
    Na Mazdu 6 dostanes dnes vyrazne zlavy, hladaj na www.autoScout24.de

    pekny den
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.12.07  08:48

    « Re: Mazda 6 - ceny servisu

    Vsetky M6 maju retaz? Tyka sa to teda aj M6 r.v. 2002, 2003?? Alebo je to od nejakeho neskorsieho roku vyroby?
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 16.11.07  17:40

    « Re: Mazda 6 - ceny servisu

    To si myslíš, že například Škodovka je levnější? Na to v dnešní době zapomeň. Díly jsou srovnatelné a M6 je velice spolehlivé auto, takže žádné náhradní díly nepotřebuješ. Rozvody jsou hnané řetězem a jinak je motor jednoduchý a spolehlivý. Brzdy a další spotřební materiál (oleje, filtry atd.) jsou podobné.
  • 00 Reagovat !

    foto skejpa

    skejpa 15.11.07  18:05

    « servis

    ceny jsou normalni a primerene cenam ostatnich servisu podobnych znacek. nemusis se bat ze by to byly nejak vyrazne vyssi castky...
  • « 00 Reagovat !

    foto FISHkaa

    FISHkaa 05.09.07  14:17

    « Re: Mazda 6 - ceny servisu

    ceny jsou podle mě normální na třídu automobilu. Součástky taky docela ujdou... Při porovnání s Audi servisem pohodička...
  • « 00 Reagovat !

    foto riderhenry

    riderhenry 31.08.07  15:21

    « Re: Mazda 6 - ceny servisu

    Ikdyz zkusenost nemam, rozhodne se nebojim tvrdit, ze servis BMW je drazsi... ;-) Nekteri mozna budou mit o par korun levnejsi servis, ale mazda to dozene na silnici a hlavne by nemusela byt v servisu tak casto, jako nekteri konkurenti...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.07  13:37

    « Mazda 6 - ceny servisu

    Uvažuji o koupi nového auta v ceně 500-600 tis.Kč, jedním z kandidátů je M6 1.8i HB. Slyšel jsem názor, že ceny náhradních dílů/servisu jsou u Mazdy hodně vysoké (proti evropským konkurentům).
    Jaké máte zkušenosti ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…