New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 27.10.15  01:12

    « Re: Re: spotřeba?

    punto 1.2 8v kolem 5l pane setric :P
  • « 00 Reagovat !

    foto IROCC

    IROCC 30.05.14  15:49

    « Re: spotřeba?

    naprosto standardní ježdění a dlouhodobý průměr 6,4 L / 100 Km ...nepovažuji se za brzdu provozu ale Formule jedna také ne ... motor 1,4 90k
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 14.06.09  14:20

    « Re: spotřeba?

    Tak mám za sebou dovolenou v itálii, auto naložený po strop a "rakev" na střeše, 4 lidi v autě. Spotřeba 7,4 klima tam i zpět, rychlost v rámci limitů. Do kopců někdy musela i 4°, ale brzda jsem rozhodně nebyl. Před cestou jsem se dost bál, že to bude s 1.4 v dietě utrpení.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 25.05.09  09:38

    « Re: spotřeba?

    mám 1.4 dietu a jezdím 50% město.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 25.05.09  09:37

    « Re: tlmic v haji

    To je náhoda, stát se může cokoliv. Tlumič by měl vydržet kilo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.09  16:28

    « tlmic v haji

    nazdar Bravaci, mam bomba spravu mam bravo 1,5roka najazdene 24000 km, a predny tlmic v haji, jednoducho vytiekol, ziadna jama z nicoho nic, a Fiat nato ze tlmic ako reklamaciu uznaju do 10 000 - 15 000 km ako vyrobnu chybu ale asi po 24000 km sa opotrebuje alebo ako si to mam vysvetlit, ma niekto podobnu skusenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto Mirec38

    Mirec38 11.05.09  19:31

    « Re: spotřeba?

    7.1l na diesel beries ako prijatelnu hodnotu ? Nebolo lepsie zobrat 1.4 150k a ma 8.5l ?
    Nenahanas to ty tak trosku :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 09.05.09  15:03

    « Re: spotřeba?

    Tak po půl roce a najetých 10 tkm klesla spotřeba na velmi přijatelných 7,1 dle PC.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.09  23:59

    « Spotreba 1.6 MultiJet

    Caute, aku mate spotrebu s motorom 1.6 MultiJet, zaujima ma hlavne mesto? Mal som moznost sa v nom zviest, a celkom sa mi to pacilo. Ten motor mi pripadal celkom zivy.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 03.12.08  10:17

    « Re: spotřeba?

    Po městě jezdím do 8,5-9l/100 km a nevadí mě to ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 03.12.08  10:16

    « Re: otázka

    No, minimálně kilo - a to musíš dělat doma, musíš jiný písty, turbo, svody a celý to překopat. Levnější prodat a koupit s turbem. A příště nekupovat co vlastně nechceš ;o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.08  21:10

    « otázka

    ahojte chlapci, bravaci, mam otázku, neviete koľko by stálo turbo do auta mam iba atmosferu 1,4
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.08  20:59

    « Re: spotřeba?

    ahoj, nepíšeš aký máš motor, ja mám 1,4 90k, a moja najnižšia spotreba bola cca 6,0l/100km. teraz už mi ale stúpla na 6,4, možno aj tým že som prezul na zimné gumy
  • « 00 Reagovat !

    foto Asterix

    Asterix 04.07.08  21:45

    « Re: Koupě v D

    ak chces nove auto tak si urcite pozri aj tuto stranku
    www.neuwagen-schnaeppchen.de :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 04.07.08  10:21

    « Re: Koupě v D

    Pokud máš správně vyplněnou servisní knížku a dodržené servisní itervaly, tak je záruka bez problémů a můžeš servisovat v jakýmkoliv fiat servisu na světě. Samozřejmně pokud chceš to mít písemně, tak napiš na Fiat ČR.
  • 00 Reagovat !

    foto novyclovek

    novyclovek 02.07.08  23:03

    « Koupě v D

    Zdravím uvažuji o koupi mého 1.auta při hledání různých ojetin jak v CZ tak v D jsem se podíval i po nových a na netu jsem objevil prodejce aut v D který nabízí bravo 1,4 t-jet 150 sport za nějakých cca 17000 Euro a GP za 1,4 t-jet 120 sport za cca 14000. Oba fiaty se mi docela líbí a navíc cena se zdá hodně slušná. Nevíte jak je to se záručním servisem Fiat při koupi v zahraničí? Mají nějakou Euro záruku nebo něco? Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.08  21:10

    « a

    spravil som 150km na 6l bez klimy na 1.4 150 k verzii
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.08  15:39

    « To

    Je pekáč ! >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.08  08:36

    « spotřeba?

    6,7l u základní verze, jezdil ste někdo i za méně když ste ho šetřili?? lze to vůbec?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.08  18:01

    « problem s radiom

    poradte prosim, kupil som si subwoofer a zosilnovac a po zapojeni na original radio cez vystup na zosik, to proste nejde, cez ine radio zostava ide, chyba je v radiu ako keby ten vystup nebol funkcny alebo nebol zapojeny neviem ako nato, poradi dakto,
    Cez zadne repro to stahovat nechcem to uz nen i ono, a dodavam ze ty amateri s Fiatu mi poradit nevedia
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…