New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.07  22:54

    « nic nie je perfektne

    Povedal by som ze licovanie a pazvuky nie je to iste.
    Staci aby ti niekde vyskocil nejaky klip a potom uvidis ten koncert pazvukov. Alebo drotik, hoci niekde v palubke alebo okennom airbagu.
    Ja ked som patral strasne dlho odkial to moze ist a neprisiel som na to. A to som lezal v interieri, ruky mal v palubke zospodu, svietil baterkou, vselico som premazaval. Cim viac som skusal zistil som ze vrzga vsetko. Staci zatlacit na oblozenie dveri, autoradio, pristrojovku, plastove podbehy, atd.
    Ja som o super kvalite stratil iluzie, ale mozno by som do fiata siel zasa. A budem sledovat teda Vase nazory.
    Nemozem sa ubranit pocitu ze Bravo je len vacsie a kvalitnejsie spravene GP. Zda sa mi ku GP blizsie ako Stilo.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  22:36

    « Re: nic nie je perfektne

    co myslis pod vyrobnymi fintami? Zakladne principy spajania materialov maju aj tak vsetky automobilky rovnake. Materialy su ine ( lepsie ) ako v GP, plechy aj interier daleko lepsie licuje. Navyse ten pocit mohutnosti a tlmeneho zvuku zatvarajucich sa dveri budi dojem poctivej prace.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.07  22:28

    « nic nie je perfektne

    Nam na testovacom Brave Emotion 120k nafta vzadu nieco vrzgalo
    Len tak mimochodom, auto sice vyzera lepsie ako GP, ale povedal by som ze vyrobne finty su rovnake, zaraza ma ako sa podobaju niektore veci z GP a Bravo, napr.zamok kufra.
    Stravil som dost casu a neprisiel som na to odkial sa vrzganie siri, je to niekde v palubke, kaslem uz na to su aj horsie veci.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  22:15

    « Re: Re: nove Bravo

    a odtial akoze nezmizne? to nemyslis vazne..
    nam rozpilili garazove dvere a ukradli golfa a bolo :)
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  22:12

    « Re: Re: nove Bravo

    vidis, moja felicia vrzga ako najata... hlavne zadne prave dvere
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:38

    « Re: nove Bravo

    tak to jsem si nemyslel ani ve snu, že jakékoli nové auto může vrzat...já ať jel s jakoukoli škodou, včetně felicie...nikdy jako nové nevrzaly. Felicii jsem měl pět let a taky mi ani jednou nevrzla :-|
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:28

    « Re: Re: nove Bravo

    zial, nedelam srandu.. bol som sam sokovany, ked vsetky dole uvedene auta, kazde s menej ako 1000km, vrzgali!!!
    Bol som na celkom slusne kope testovacich jazd
    - Honda Civic 8g benzin, 2 kusy
    - Ford Focus 1.6 benzin
    - Toyota Auris tusim 1.4, ta mala len 200km a vrzgala(!)
    - Citroen C4 1.6 benzin

    Bravo bolo v 4 pripadoch absolutne bez problemov.
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:27

    « Re: nove Bravo

    to máš pravdu...ale mě to nějak nevzrušuje, mám ji v garáži a nebo na firemním parkovišti ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:26

    « Re: Re: Bravo je doma..

    dik, pevne verim, ze bude.. jazdil som kazdy den Ba-Vieden a spat, to je na mojej trase okolo 170km len tato jedna cesta. V SX4 som nemusel okrem pravidelnych kontrol menit nic, aj ziarovky sa menili na moju ziadost a to svietim stale. Dufam, ze aj Fiat pri Brave zdvihol poriadne kvalitu a ze to neboli len reci
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:25

    « Re: nove Bravo

    S tím vrzáním si děláš srandu??Po 1000km??? :-O
    moje služební pět let stará fábia po 160000km ani jednou nezavrže :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:24

    « Re: Re: nove Bravo

    problem Octavie je, ze je "taky vychytena" aj u zlodejov..
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:24

    « Re: Bravo je doma..

    tak to najezdíš celkem dost...tak hlavně ať bravo slouží bez problémů :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:23

    « Re: nove Bravo

    Nemyslim, ze kupovat nove auto je blbost. Niekto to musi kupit, nie? Okrem toho pevne som veril informaciam s roznych zdrojov o novom Brave a celkom peknej kope predbeznych testov na talianskych forach. Auto som objednal 2 tyzdne pred SK premierou, doviezli ho az teraz, kedze bolo cele "custom made".
    Bravo som kupil prave kvoli tomu, ze som chcel nevrzgajuce auto. Po testovani 13 aut nizsej strednej triedy mi nevrzgala jedine Kia Cee'd a zo 4 Brav, na ktorych som siel, ani jedno ( vratane mojho ). Dalsi kandidat v mojom vybere, Honda Civic 8g vrzgal v oboch pripadoch, na ktorych som sa viezol. Vsetko boli auta s asi 1000km na tachometri. Interier je velmi kvalitny, dobre licuje a ma vybornu povrchovu upravu. Vo vybave Sport ma lepsie materialy ako v zakladnej, nehovoriac o fantastickych sedackach.
    Skusenosti po asi 1000 najazdenych km:
    - motor je oproti mojej 100 konovej SX4 tzv "trhac asfaltu", vyborne akceleruje a tlaci do sedaciek
    - do 2000 RPM vobec o motore nevediet, az potom sa naplno roztoci turbo a uz ho viac pocut, ma to vsak daleko od traktora od VW
    - okolo 2500 RPM uz auto taha ako dive, ale aj pri 2000rpm ma 90% krutiaku
    - spotreba pri dnesnej jazde Petrzalka-Pezinok a spat cestou cez Raciansku ulicu 5.8 ( na nove auto vyborne ), na dialnici pri 140 na tempomate 7.1 ( BA-TN a spat )
    - podvozok velmi dobre tlmi nerovnosti, jazda aj pri 160km/h vyborna, kym som nepozrel na tachometer, ani som neveril, ze tak rychlo idem
    - auto aj od 90km/h na sestke pekne zrychluje, bezne staci radit minimalne ( aj ked v zabehu radim viac, nech motor nezlenivie )
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:15

    « Re: Re: Bravo je doma..

    SX4 som kupil v aprili 2006, teraz ma presne 60 000km.. uz bol cas na zmenu
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:14

    « Re: Bravo je doma..

    tak fajn, pokud na to máš, proč ne ;-)
    Jak často střídáš auta??Ta SX4 je taky nová ne?? >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:12

    « Re: nove Bravo

    já si myslím to samé...fábia měla taky do roku 2001 určité vady :yes:
    Akorát doufám že moje oktávka je už taky vychytaná, je z konce roku 2006 ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.07  21:00

    « nove Bravo

    Kupovat novy model je blbost, mam to s vlastnej skusenost s GP. Ale ani polrok u fiata nic vyroby nic neznamena, su majitelia co kupili GP aj po 1.5roku vyroby a maju furt tie iste problemy.
    :-(
    Stanley, mohol by si nieco konkretne k tomu autu napisat, akceleracia, pruznost, motor, spotreba, funkcnost, spracovanie?atd. citam tu debatu na revue je strata casu, clovek sa tam nic zatial nedozvedel, mimochodom som zvedavy kedy budes predavat Bravo ze ti vrzga interier. Moje GP po 17tisic...
    U Brava je predpoklad ze by to mohlo byt lepsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  20:46

    « Re: Re: Bravo je doma..

    jasne, ze to je dobre.. ked chces nabalit baby :-)
    Bravo sa vyraba uz pol roka, presiel som talianske diskusne fora a zatial nic vaznejsie... Auto si kupujem jednak z praktickych dovodov, jednak kvoli zabave a zazitkom z jazdy. A Bravo ma chytilo za srdce :) Takze teraz SX4rku musim predat, na 2 autach sa blbo jazdi
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  20:42

    « Re: Bravo je doma..

    krásný ;-)
    ale je dobré kupovat auto pár měsíců pozačátku výroby?? 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  20:35

    « Bravo je doma..

    Nove Bravo je tyzden doma, v najvyssej vybave a verzii Sport s motorom 1.9Multijet a 150 konmi + priplatkovou vybavou za 80 tisic.. ak nieco chcete vediet, sem s otazkami :)
    Takto zavadzaju moje auta na parkovisku :)
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…