New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:24

    « Re: Bravo je doma..

    tak to najezdíš celkem dost...tak hlavně ať bravo slouží bez problémů :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:23

    « Re: nove Bravo

    Nemyslim, ze kupovat nove auto je blbost. Niekto to musi kupit, nie? Okrem toho pevne som veril informaciam s roznych zdrojov o novom Brave a celkom peknej kope predbeznych testov na talianskych forach. Auto som objednal 2 tyzdne pred SK premierou, doviezli ho az teraz, kedze bolo cele "custom made".
    Bravo som kupil prave kvoli tomu, ze som chcel nevrzgajuce auto. Po testovani 13 aut nizsej strednej triedy mi nevrzgala jedine Kia Cee'd a zo 4 Brav, na ktorych som siel, ani jedno ( vratane mojho ). Dalsi kandidat v mojom vybere, Honda Civic 8g vrzgal v oboch pripadoch, na ktorych som sa viezol. Vsetko boli auta s asi 1000km na tachometri. Interier je velmi kvalitny, dobre licuje a ma vybornu povrchovu upravu. Vo vybave Sport ma lepsie materialy ako v zakladnej, nehovoriac o fantastickych sedackach.
    Skusenosti po asi 1000 najazdenych km:
    - motor je oproti mojej 100 konovej SX4 tzv "trhac asfaltu", vyborne akceleruje a tlaci do sedaciek
    - do 2000 RPM vobec o motore nevediet, az potom sa naplno roztoci turbo a uz ho viac pocut, ma to vsak daleko od traktora od VW
    - okolo 2500 RPM uz auto taha ako dive, ale aj pri 2000rpm ma 90% krutiaku
    - spotreba pri dnesnej jazde Petrzalka-Pezinok a spat cestou cez Raciansku ulicu 5.8 ( na nove auto vyborne ), na dialnici pri 140 na tempomate 7.1 ( BA-TN a spat )
    - podvozok velmi dobre tlmi nerovnosti, jazda aj pri 160km/h vyborna, kym som nepozrel na tachometer, ani som neveril, ze tak rychlo idem
    - auto aj od 90km/h na sestke pekne zrychluje, bezne staci radit minimalne ( aj ked v zabehu radim viac, nech motor nezlenivie )
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  21:15

    « Re: Re: Bravo je doma..

    SX4 som kupil v aprili 2006, teraz ma presne 60 000km.. uz bol cas na zmenu
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:14

    « Re: Bravo je doma..

    tak fajn, pokud na to máš, proč ne ;-)
    Jak často střídáš auta??Ta SX4 je taky nová ne?? >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  21:12

    « Re: nove Bravo

    já si myslím to samé...fábia měla taky do roku 2001 určité vady :yes:
    Akorát doufám že moje oktávka je už taky vychytaná, je z konce roku 2006 ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.07  21:00

    « nove Bravo

    Kupovat novy model je blbost, mam to s vlastnej skusenost s GP. Ale ani polrok u fiata nic vyroby nic neznamena, su majitelia co kupili GP aj po 1.5roku vyroby a maju furt tie iste problemy.
    :-(
    Stanley, mohol by si nieco konkretne k tomu autu napisat, akceleracia, pruznost, motor, spotreba, funkcnost, spracovanie?atd. citam tu debatu na revue je strata casu, clovek sa tam nic zatial nedozvedel, mimochodom som zvedavy kedy budes predavat Bravo ze ti vrzga interier. Moje GP po 17tisic...
    U Brava je predpoklad ze by to mohlo byt lepsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  20:46

    « Re: Re: Bravo je doma..

    jasne, ze to je dobre.. ked chces nabalit baby :-)
    Bravo sa vyraba uz pol roka, presiel som talianske diskusne fora a zatial nic vaznejsie... Auto si kupujem jednak z praktickych dovodov, jednak kvoli zabave a zazitkom z jazdy. A Bravo ma chytilo za srdce :) Takze teraz SX4rku musim predat, na 2 autach sa blbo jazdi
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  20:42

    « Re: Bravo je doma..

    krásný ;-)
    ale je dobré kupovat auto pár měsíců pozačátku výroby?? 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  20:35

    « Bravo je doma..

    Nove Bravo je tyzden doma, v najvyssej vybave a verzii Sport s motorom 1.9Multijet a 150 konmi + priplatkovou vybavou za 80 tisic.. ak nieco chcete vediet, sem s otazkami :)
    Takto zavadzaju moje auta na parkovisku :)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 21.07.07  16:02

    « Re: bravo X fabia 2

    Zase to tak nepřeháněj....nadčasové jsou spíše konzervativní tvary...uvidíme za sedm, osm let ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto CtvrtSardel

    CtvrtSardel 21.07.07  11:52

    « Re: bravo X fabia 2

    Fabie II teda fakt nadcasova neni, ale Fabie I je porad po tolika letech vcelku dobre koukatelna, nestarne vubec rychle, o tom svedci napr. i to, ze v GB si vRS kupovali az do posledni chvile ve velkem. FI mi uz ted prijde mnohem hezci nez FII, a rozhodne nadcasovejsi. Takovy Bravo I pro me teda zestarlo mnohem mnohem rychleji. V pripade Brava II bych si troufnul tvrdit, ze to bude spise naopak, ma uhrancive tvary, je fakt nadherny, tohle auto bude klenotem na silnicich jeste dlouha leta!
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 18.07.07  12:27

    « Re: bravo X fabia 2

    to jako já?? :-|
    Fabia rozhodně ani po osmi letech nepůsobí nijak zastarale... >:-[]
    a dík, mám doma octavii a 100L, nepotřebuji sbírat fotky... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Sleeper

    Sleeper 16.07.07  11:59

    « Re: Re: bravo X fabia 2

    Nadčasové byly Citroeny. Traction Avant, DS. Fabia nemůže být nadčasová ani omylem. Ani jednička, o dvojce vůbec nemluvě. Přeju hodně úžasných orgasmů u Tvé sbírky fotek boleslavských vozů.... :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 16.07.07  11:23

    « Re: bravo X fabia 2

    Fabia rozhodně nadčasová je ;-)
    a taky nemůžeš srovnávat bravo I a II, když I měla nástupce Stilo ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  00:00

    « bravo X fabia 2

    for Tommy.Chapu ze kazdy mame jine auto ale nezlob se name NEMUZES srpovnavat fabii a bravo nebo oktavii a bravo.PROC???
    Fabia 1.generace 5 dver.,octavie 5 dver. BRAVO 3 DVERKO.Fabia a octavia 2.GEN zase 5 dver takze nic noveho bravo 2.GEN. 5 dver.
    ZMENA!!!! fabia 1 a 2 stejne motory BRAVO 1 a 2 odlisne motory inovace 1,4 turbo a 1,9 multijet.takze zase ZMENA!!!!Dalsi fabie je ohrana 5 dverove mensi auto ktere ma jine predni svitilny pritom zadek vychazi z fabie 1 BRAVO uplne jina svetla jine linky jina konstrukce narozdil od predesleho 3 dver.hatchbacku ktery byl velice libivy.Fabie nei nadcasova je pouze pokryta kabatem ktery se tak na prvni dojem jevy ale opak je pravdou.to ze z 3 dver presli na 5 dver. je zmena a hlave rysy fiatu a fabie se nemohou srovnavat.kor treba pri bcnim pohledu kdy fabie jeste neni dotahla do stadia aerodynamiky predni casti a predniho okna jako NEW FIAT BRAVO.jen se na ty dve bocni fota koukni a poznas rozdil a to je nadcasovy a proto to nemuzes srovnat skoda auto neni spatna ale nemam rad model fabia 1. i 2. generace.fota zde:1 bravo , druha fabka
    [odkaz]

    [odkaz]

    dale bravo 1.gen:
    [odkaz]

    a generace druhe:
    [odkaz]

    JASNA ZMENA UPLNE ODLISNE AUTO!!!!!!!

    fabia 1.generace:
    [odkaz]

    generace 2. :
    [odkaz]

    jen novy kabat nic jineho tim bych ukoncil tuto debatu jelikoz je to forum pro nas a vlastni nazor proto se nestydim sem toto psat ro ty kteri by chteliodpovidat stylem a bravo je takovy a makovy a fabe je zase lepsi v tom a tom klidne piste ...jak uz jsem psal ja,nemam rad fabie a jen sem zde posuzoval nazor "tommyho",ktery jak vidom ma oblibenou znacku SKODA a ja jak je videt zase FIAT rpoto jsem dal par odkazu na fota aby byl videt rozdil mezi vozy.Vim ze stale mnoho lidi rika fiat fuj poruchovy vozy,ale verte ze kazda automobilka ma mela a mit bude obdobi ktere ji pohani a musi to napravit.proto se nad tim zamyslete a tobe tommy preji mnoho najetych kilometru s ktavou.Proste kazdy ma sve oblibene. :-) :-) :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 10.07.07  16:37

    « Bravo fiat!!!

    Auto se mi velmi líbí, i kvalitně je to skok vpřed..jízdní vlastnosti taky nejsou špatný...ale prostor nic moc..proti mojí oktávce nic moc... :-(
    a pozor..o nadčasovém designu můžeme mluvit za takových 5-6 let :-), taková fábia či oktávka je nadčasová, ale tohle??
    Je to krásný autíčko....otázka jak se bude líbit za pár let :-)
    ale jinak je to pěkný, bravo fiat :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.07.07  08:37

    « new bravo

    Vzhled je proste nadcasovej vypada nadhene motorizace taky neni spatna.Interier je nadherny krasne do sebe zapada az na jednu vec zase tvrde plasty lehce ponicitelne .sem tam se vyskyne mekceny plast ale ne moc.Jinak s tim autem sem mel moznost svezt.je nadharne sedet jak na miste ridice tak na m. spolujezdce.pravda zadni okna jsou mensi ale to vyrovnava jizdni dojem vozu.Sam mam bravo r.v.2000 ale prvni generace motorizace 1.2 16V nikdy jsem proti tomu autu nemel jedinou pripominku az na neustale praskajici kliky dveri coz je slabina vsech fiatu brava\bravo ale nove bravo je velice pohodlne a hlavne krasny design karoserie a i pristrojove desky prekvapila me motorizace 1,4 16V turbo s vykonem 110kW a kroutakem tusim 230 Nm.Proste italove se predvedli a myslim si ze zadne poruchove vozy uz nebudou napr.brava\bravo motorizace 1,4 12V.ITALIANS CARS IS GOOD
  • « 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 07.07.07  23:13

    « Re: Kedy tu už bude?

    nove bravo jsem zatim jen videl a vypada fakt nadherne jen mne mrzi ze jsem nevidel jeho interier :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.07.07  21:47

    « Re: Kedy tu už bude?

    Už jsem v něm seděl a jako majitele Stila mě zklamalo. Vnitřní prostor (vzadu) není lepší, ale horší. Vzadu je tento dojem umocněn šerem panujícím na zadní řadě sedadel díky nízkým oknům. Vpředu pohodlné, palubní deska hezká, posez nižší než ve Stilu 5D, ale žádné zapadnutí až na zem se nekoná. Možná i díky tomu si za sebe řidič průměrného vzrůstu pořádně nesedne. Horkým kandidátem na koupi pro mě Bravo není, ale věřím, že pro tradičního zákazníka Fiatu narozdíl od Stila ano.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.07.07  21:32

    « Kedy tu už bude?

    Už kúpi konečne niekto nové Fiat Bravo a dá tu o ńom recenziu. Už sa naňho teším...! :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…