New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 25.07.07  22:09

    « Re: nove Bravo

    Jo, a jinak ti pěkně děkuju, zblbnul jsi mi ženu...chce taky bravo ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 25.07.07  21:56

    « Re: nove Bravo

    Ten superb je na delší trasy, a u něho se nějaké kilometry navíc skryjí snáže >:D
    Tak co, jak jezdí Bravo?? :-) je ale vážně mooooc hezký :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 25.07.07  19:42

    « Re: nove Bravo

    ten superb je tak nenapadny, ze sa urcite strati >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 24.07.07  22:53

    « Re: nove Bravo

    Jasně, je to tak...ale nedávno mě seřvali, že pravidla musí platit pro všechny a zatrhli mi soukromé jízdy, takže teď jezdím služebákem jen po okolí a když mám cestu 8-s
    Jinak jsem měl předtím pět let felicii a stačila mi ;-\
    Já nemám přidělený služební vůz, ale nejčastěji jezdím tak aby se to ztratilo, takže fabia HTP, Seat inca, a vyjímečně superb 2.8 :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 24.07.07  19:26

    « Re: nove Bravo

    no ja ked som mal sluzobne, tak som si vlastne nekupil.. ono tych 1000km mesacne sa vzdy stratilo, a ked clovek jazdi na aute, kde ma zadarmo naftu, servis aj poistky, to ma hned iny pocit :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 23.07.07  20:17

    « Re: nove Bravo

    Jak říkám, když je možnost, jedzím se služební HTP nebo se superbem :-) taky s pickupem.....zkrátka šetřím, kde se dá :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  19:33

    « Re: nove Bravo

    tak to ju riadne setris :) tolko nabeham za mesiac a pol.
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 23.07.07  16:20

    « Re: nove Bravo

    ne, to nestojí..ale hodně taky jezdím se služebním...se svojí oktávkou najedu tak 8-9000km ročně ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  10:16

    « Re: test

    ozaj, jedna funny story :) ked som sparoval auto s mojim mobilom, zacalo si cez GPRS tahat update.. sila :-D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.07  09:46

    « Re: test

    No je vzdialene na mile aj cenou
    Inac taha dobre, na tych 180 to zrychluje jak drak na 5tke....
    Jasne ludia s tym jazdia jak....
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  09:14

    « Re: test

    Chvala bohu, ze som si auto objednal do vyroby. To musi pekne vyzerat, ked kde-kto jazdi 180 na testovacom aute, ktore je v zabehu... Ja slepo ziadnej novinke neverim, ziadne auto na trhu nie je dokonale a s tym,, ze sa moze vyskytnut nejaky problem, pocitam. Auto si kupujem aj kvoli radosti z jazdy a ten je umocneny faktom, ze skumam "pole neorane". Zatial po 5 dnoch a 960 km v pohode. A kvalitou spracovania a materialov na mile od GP vzdialene.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.07  08:35

    « Re: test

    iba to ze netreba slepo verit novinke [aka bude spolahlivost] a uz vobec nie niektorym servisom. Ja som v nom sedel a isiel aj 180, ale to je jedno.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  08:12

    « Re: test

    uz davno som cital.. len nechapem, co ma kvalita servisu spolocne s autom, v ktorom nikto z vas pomaly nesedel, nieto aby sa viezol
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.07  07:42

    « Re: test

    nikto nevravi ze si nesvojpravny
    usudok si sprav sam
    [odkaz]

    toto za "test" nepovazujem
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  07:11

    « test

    tu si pozri test presne rovnakej verzie, ako mam ja:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.07  07:05

    « Re: bravo podobne gp? asi nie

    ci je to blbost alebo nie, sa rozhodnem sam. Zatial si nepripadam ako nesvojpravny dement, ktory nevie posudit, kde investuje 756 000. SX4 som kupil relativne daleko skor, kedze SR bola prva krajina, kde sa zacala predavat a ziaden problem. Co sa tyka podobnosti s GP/ Stilom - keby si aspon troska vedel o historii Brava, nepisal by si to tu.. Bravo nema okrem Blue&Me a ineho znaku Fiat s GP vela spolocneho - podvozok, motory, interier, dizajnerske studio, ktore ho navrhovalo, to vsetko je ine. Nehovoriac o masivnom nasadeni simulacii a pocitacovych modelov, hod si prehliadaca [odkaz] pripadne si to daj cez nejaky translator, je tam vela informacii o vyvoji auta. Sedacky, ktore su v sportovom Brave sa nedaju s tym divnym umelym cudom, co je montovane v GP, porovnavat. Perfektny povrch ( semisova perforovana latka ), odlisna konstrukcia ( bedrova opierka, vyskovo nastavitelne obe sedacky, vyborne bocne vedenie ). Sam som mal GP sice len kratko ( z pozicovne na sluzobke ), ale rozdiel je priepastny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.07  00:03

    « Re: bravo podobne gp? asi nie

    No neviem co ma tak spolocne so stilom ale jeho konstrukcia mi dost pripomina GP, pozri si to na eper cd cku kde je jeho konstrukcia.
    Ale je to jedno, robili to podobne ako GP, a niektore suciastky, komponenty su GP podobne, byt tebou radsej by som si zelal aby spolahlivostne bolo blizsie k GP ako Stilu

    A marketingove kecy tiez nemusim, ked sa trocha rozjazdis, potom napis co a ako. Mna uz veci ako vrzganie spojkoveho pedala ci sedacky vobec netankuje. nie je to totiz problem iba mojho kusu
    :-)
    Kde je to forum kde pisu skusenosti s Bravom, daj odkaz
    Kupovat novy model je blbost, zistis sam. Ja keby som ho kupil o rok neskor mohol som byt straaasne spokojny
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  23:51

    « Re: Re: nove Bravo

    keby o to slo, tak myslis, ze to robi niekomu problem? A mi nevrav, ze ti tam auto stoji 24/7.. alebo sa chodis do neho len posadit, ked doma nemas co robit?
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 22.07.07  23:15

    « Re: nove Bravo

    to by napřed museli rozbit branu, pokořit alarm, a vybit bezpečností dveře na garáži >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.07  23:08

    « bravo podobne gp? asi nie

    a cim je blizsie ku GP? tym, ze ma 80% spolocnych so Stilom?
    4 mesiace som behal po showroomoch a skusal vsetko, co sa da v nizsej strednej kupit, okrem Audi a BMW, kedze nemecke auta nemusim. Nakoniec zostali 2 kandidati - Bravo a Civic a prave vrzganie rozhodlo.. civik ma s tym velke problemy, navyse robi problem to velke presklenie palubovky.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…