New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.08  18:26

    « Re: skusenost so spotrebou

    mam leto bridgestone 215/45/17 mas pravdu drzia ako prilepene aj na volante citim rozdiel oproti tym zimným 16tkam
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.03.08  11:43

    « Re: skusenost so spotrebou

    Záleží na tom Marsel jaké máž pneu. Já mám Bridgestone a zimní Michelin. Zimní užívám 195/65/15 a letní seriové 205/55/16. Micheliny mají citelně menší odpor, Brigestony jsou hlučnější, těžší a mají citelně větší odpor. Spotřebu městskou po Praze mám na 1,9 JTD 120 k. 6,9 - 7,1 litru. Každopádně vím že až Bridgestony sjedu tak jiné asi nebudou přesto že na mokru se jeví velmi dobře a na suchu jsou k neutržení. Na suchu to však umí kdejaká galuska. Hlučnost je ale značná.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 03.03.08  17:50

    « Re: skusenost so spotrebou

    chybu bych nikde nehledal, jo co tam náš za motor, že tam máš takový válce, 1.4 ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.03.08  20:23

    « skusenost so spotrebou

    nazdar bravaci ma niekto skusenost s prejdenim zo zimnych pneu. na letne ohladom spotreby, mal som zimne 205/55/16 spotreba na 40km jazdu 6.4 l a teraz na letných 225/45/17 na tu istu trasu 7.2 l ma niekto podobnu skusenost ci je to v niecom inom ? dakujem
  • 00 Reagovat !

    foto scooter-x-AlkoholixXx-

    scooter_x (AlkoholixXx) 03.02.08  16:59

    « Manuál

    Nemáte někdo k dispozici manuál na nové Bravo v elektronické podobě? Byl bych vám vděčen, díky! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 03.01.08  22:29

    « Re: Bravooo!!!

    120k má smysl ve chvíli pokud kupuješ auto pro rodinu, protože pokud budeš jezdit většinou sám tak ti atmosférická verze bude stačit, samozřejmně pokud jezdíš defenzivně a v rámci pravidel silničního provozu a roční kilometrový projezd nebude vysoký kup si atmosféru. Cena je 430 oproti 400, pokud bych si koupil pro sebe tak by mi to stačilo, ale pokud povezu ženu a dítě, chci mít pod pedálem víc. Osobní zkušenost s Imofou mám velmi dobrou, jsou tam lidé znalí a mají přehled, pokud budeš dělat velký dusno ( tzn. hrát hru zamilovaného zákazníka do brava a půjdeš za nimi párkrát na návštěvu) tak je určitrě ještě o několik procent srazíš dolů. Jinak Imofa má nejbližší vztahy s importérem.
  • « 00 Reagovat !

    foto scooter-x-AlkoholixXx-

    scooter_x (AlkoholixXx) 03.01.08  19:21

    « Re: Re: Bravooo!!!

    120k v Dynamicu by byla jasná volba i pro mě, ale hraje u mě roli cenová hranice, tak uvidím. Proto se ptám jestli to má smysl investovat nebo jak se to vlastně má :-) Máš nějaký osobní zkušenosti s Imofou? Přístup, ochota, nabídka, cena,...? Já nemám s žádným FIATprodejcem, tak zjišťuju ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 02.01.08  22:28

    « Re: Bravooo!!!

    Přemýšel jsem stejně, ale došel jsem k názoru, že mám auto pro rodinu a bát se předjet tatru na okresce nemám za potřebí, kupuju 120, je to turbína a ten výkon bude určitě stačit. Rozdíl v ceně je 25 tisíc, což v tom množství peněz za celý auto je minimální a rozdíl ve výkonu je markantní. 120 HP dynamic je jasná volba :-). Jako prodejce preferuju Imofu.
  • 00 Reagovat !

    foto scooter-x-AlkoholixXx-

    scooter_x (AlkoholixXx) 01.01.08  20:39

    « Bravooo!!!

    Zdravím všechny. Taky by mě zajímalo, jak je to s motorem, jestli 1.4 16V není na tohle auto příliš slabá. Přemýšlím mezi 90k a 120k, tak jestli někdo vyzkoušel obojí, jestli mi může k tomu něco poradit. Druhá věc, která mě zajímá, jaké máte zkušenosti s různými prodejci FIAT, hlavně Praha a Střední čechy! Který byl ochotný, vyšel vstříc nebo naopak kterého fakt nebrat... Díky moc!
  • « 00 Reagovat !

    foto sportivo

    sportivo 24.11.07  16:42

    « Re: Bravo

    ale nieje,len je v zabehu trochu lenivá. mam zachvíľu nabehaných 6000 km a je to uplne nezrovnateľné ako ked som ho kúpil. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto sportivo

    sportivo 24.11.07  16:40

    « ahojte

    zdravím, jak sa majú braváci :-) .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.10.07  16:44

    « Re: Re: bravo podobne gp? asi nie

    Musím se zastat spolehlivosti Stila. Měl jsem jako služební auto dobře vybavený MW 1.9 JTD a za dva a čtvrt roku jsem s ním najezdil téměř 100.000 km s minimálními problémy. Přitom žádný "důchodcovský" styl - buď jsem většinou spěchal nebo jel dost naložený. Ono ale u všech aut a - alespoň podle mě - u italských obzvláště, platí, že Ti vracejí, jak se k nim chováš. Dříve jsem měl 1. generaci Astry, o níž se tvrdí, jak je hrozně poruchová, a rovněž zhruba 100.000 km bez problémů. Auto je prostě skoro živé.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.07  21:20

    « Re: Bravo

    Tak se svez, IMHO to je v pohodě... :-)
  • 10 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 15.09.07  22:11

    « Bravo

    Tak pánové, poraďte, kdo jaký máte ? Není ta 1.4 slabá ? Chci to koupit.
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 02.08.07  13:49

    « Re: Re: pridal som svoje Bravo na moje.auto.cz

    dik :-D
  • « 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 02.08.07  00:51

    « Re: pridal som svoje Bravo na moje.auto.cz

    tak dakujem ze si ma posluchol, hned som ti dal 10ku :)
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 01.08.07  07:27

    « pridal som svoje Bravo na moje.auto.cz

    Tak o mojom Brave si mozete precitat tu:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 29.07.07  16:59

    « Re: nove Bravo

    zatím jí to ne a ne rozmluvit...chtěl jsem jí příští rok koupit novou fabii :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 29.07.07  15:54

    « Re: Re: nove Bravo

    stanley, prosim, predstav nam ho na moje.auto.cz, bravo nam tam chyba...
  • « 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 29.07.07  13:42

    « Re: nove Bravo

    nemas za co, aj nabuduce :) A Bravo jazdi fantasticky, som velmi spokojny.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…